Zeman postrašil studenty: Čeká nás krveprolití! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 21. července 2025

Svátek slaví Vítězslav, zítra Magdaléna

Zeman postrašil studenty: Čeká nás krveprolití!

Prezident se na Ústecku ve svém projevu ke studentům pořádně rozohnil.
Prezident se na Ústecku ve svém projevu ke studentům pořádně rozohnil. (Foto Aha! – Jana Ulrychová)

Druhý den návštěvy v Ústeckém kraji zavítal prezident Miloš Zeman mezi studenty bílinského gymnázia. Hovořil s nimi mj. o zákazu komunistické strany, prolomení limitů těžby uhlí i o uprchlické krizi.

Podle něj hrozí teroristický útok i v Česku. „Teroristé chtějí zastrašit, chtějí hodně krve, proto útočí na civilisty v místech, jako jsou nádraží a diskokluby,“ řekl. Dodal, že podle analogií, z nichž vychází, a modu operandi, zaútočí dříve nebo později i u nás, zřejmě v Praze. „Ještě předtím ale budou útoky v Londýně,  Berlíně, možná i v nějakých dalších městech, která jsou pro ně zajímavější,“ uvedl. Prezident reagoval také na dotaz jednoho ze studentů, který jej v souvislosti s jeho vystoupením na Albertově 17. listopadu nazval pokrytcem. Řekl, že řvoucí stádo jsou podle něj ti, kdo nediskutují, neargumentují, jen křičí. „Když budete jen křičet bez argumentů, dostanete se blízko fašismu,“ varoval.

Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.

Známé celebrity
Agáta Hanychová • Anna K. • Anna Slováčková • Artur Štaidl • Bolek Polívka • Dagmar Havlová-Veškrnová • Dagmar Patrasová • Daniela Písařovicová • Dominika Gottová  • Eva Burešová • Eva Samková • Felix Slováček • Filip Blažek • František Ringo Čech • Hana Gregorová • Hana Zagorová • Helena Vondráčková • Hynek Čermák • Iva Kubelková • Ivana Gottová • Iveta Bartošová • Jakub Prachař • Jan Čenský • Jan Kraus • Jana Adamcová Nováková • Jana Boušková • Jaroslava Obermaierová • Jiří Bartoška • Jiří Krampol • Jiřina Bohdalová • Jitka Čvančarová • Josef Kokta • Karel Gott • Karel Šíp • Kate Middleton • Kateřina Brožová • Libor Bouček • Linda Rybová • Lucie Bílá • Lucie Borhyová • Lucie Šafářová • Lucie Vondráčková • Lukáš Vaculík • Mahulena Bočanová • Marek Eben • Marta Kubišová • Martin Dejdar • Michal David • Monika Marešová-Poslušná • Ondřej Gregor Brzobohatý • Pavla Tomicová • Petr Janda • Rey Koranteng • Sára Affašová  • Sara Sandeva • Simona Krainová • Štefan Margita • Taťána Kuchařová • Tatiana Dyková • Tereza Kostková • Tomáš Plekanec • Václav Neckář • Veronika Arichteva  • Veronika Gajerová • Veronika Žilková • Vojtěch Dyk • Vojtěch Kotek • Zdeněk Pohlreich • princ George • princ Harry