Gottova ex-milenka promluvila: Za tímhle stojí Ivana! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 22. března 2023

Svátek slaví Leona, zítra Ivona

Gottova ex-milenka promluvila: Za tímhle stojí Ivana!

Spisovatelka Martina Formanová (54) neprožila jen čtvrtstoletí po boku geniálního režiséra Miloše Formana (†86). Celou dekádu byla také milenkou fenomenálního zpěváka Karla Gotta ((†80). Jedinou, kterou jako bývalou lásku manžela tolerovala Ivana Gottová (44) v době soužití s Mistrem. Proto Formanové nemohla uniknout jistá změna v chování Karla.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

14TONY
22. 02. 2022 15:11

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

tnzlatd@...
18. 02. 2020 11:06

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Ewwa
08. 02. 2020 15:48

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
07. 02. 2020 18:01

mbmb
ano, Ivana Gottová v CV na netu uváděla ještě loni ( teď nevím) 2 letý vztah s dědou Douglasem a chudák Gott byl pyšný! Asi , že Ivana uvádí " 2letou praxi v oboru " (Kecám, tohle mu nikdy nedošlo )
Jo, mohla by být pyšná, že jako au pair v US doskákala při stlaní postelí až do postele namazaného Douglase, ale kristepane dokázala ona vůbec někdy svést mladého chlapa? Chápu to tak, že mladý a bohatý by do té umaštěné barové vymetačky tehdy ani nekop.Dnes si ho může konečně koupit.
Jo, je možné, že ta Formanová je asi taky taky tupá, protože Forman ji převzal od Gotta a ten neměl jedinou snad chytrou ženu.A Forman taky ne.Brejchová byla krásná a navíc i uměla hrát.Ale byla blbá, blbá a on ji vtáhl z mlíkárny, kde tahala konve s mlíkem.
Vím toho hodně .

hanainge
05. 02. 2020 16:52

Výše uvedený článek je nesmysl, protože Martina Formanová byla jenom krátký čas jenom na veřejnosti “přítelkyni” Karla Gotta a Karel Gott opravdu nikdy nebyl ženatý a Ivana Macháčková nikdy nebyla manželkou Karla Gotta. Martina Formanová nemá právo rozšiřit lži o Karlu Gottovi!!! To všechno řekl mi Karel Gott sám! Dále je pravda, že jenom Dominika Gottová je dcerou Karla Gotta, což mi Karel Gott taky řekl sám! Správným otcem Charlottky Elly je zpěvák Martin Pošta. Karel Gott nikdy nemiloval Ivanu Macháčkovou a obráceně. Ivana Macháčková je primitivní, drsná, absolutní sobecká i zlá žena, která chce lidi a zvlášt’ celebrity jenom využit. Proto Ivana Macháčková často měla vztahy v ložnici jako mediální prostitutka s novináři a muži, které pracují v médiích. Mnohé fotky a videa s Karlem Gottem, Ivanou Macháčkovou a dětmi jsou fotomontáže resp. padělané. To, aby Ivana Macháčková byla prý manželkou Karla Gotta i to, aby Lucie, Charlotte Ella a Nelly byli dcerami Karla Gotta, bylo jenom hloupé a falešné divadlo v médiích, což Karel Gott mezitím moc lituje a Karel Gott se za to omlouvá!

Karel Gott mi taky řekl, že Ivana Macháčková nic nezdědila od Karla Gotta. Jenom Dominika Gottová a charity zdědili od Karla Gotta. Novináři měli byt konečně Karla Gotta a Dominiku Gottovou nechat v klidu, protože i takové lidé jako celebrity mají vždycky právo na klidný život v soukromí!!! Mimochodem Karel Gott miluje jinou ženu i když Karel Gott už není na země, má Karel Gott s tou jinou ženou, kterou miluje a obráceně, skvělý milostní vztah!!! Tak to je a pravda musí ven.

mbmb
05. 02. 2020 14:05

Ivana v CV uvádí 2 roky s Douhlasem?praktické jinak by musela psát den sem den tam.A ta další profesionálka ať mlčí ,napsal ji vše Miloš F. Neumí říci přes to cezení mezi zuby jednu klidnou větu.Ivana když se dá do gala připomíná film Hoří má panenko ,kycata nevkusacka

josefvyskoc
05. 02. 2020 07:54

kloaka nekterych zen je neco jako stroj na penize!

Ewwa
04. 02. 2020 21:29

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Wells
04. 02. 2020 20:30

Sňatek v Las Vegas je pro cizince neplatný. Takže Ivana je stále Macháčková a nic jí teda ze zákonu nepatří.

-bello-
04. 02. 2020 15:16

No, jestli si Ivanu Gott vybral na pořád není tak jisté, k svatbě ho tvrdě dotlačila !Což sama jednou prořekla.
Já nevím, proč se sakra všichni předhánějí v hodnocení Gotta a jeho žití s Ivanou.Neumím si představit, že by někdo proti nim něco řekl negativního, protože v šoubýzu by si pěkně pak zavařil ! Jako zpěvák dobrý, ale jako soukromí dost podivný.
Vzal si o 40 let mladší barovou holku , která je tak blbá, že si do CV dává " 2 letý vztah s Douglasem " a ani jednomu to nepřišlo blbý a nikdo z okolí se neodvážil jim říct, že jsou jak burani, protože do CV tohle nepatří, atd. atd. .Formanová Martina mi přijde chytřejší , ale ty kecy si taky může odpustit!
Nikdy neochopím / a představit si to vůbec nechci/, jak mladá holka dokáže vlízt do postele o 40 let staršímu dědovi.Na tohle má málokterá

rentierskej
04. 02. 2020 12:52

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.