Marta Kubišová: Zradilo ji zdraví! »Mám strach...« | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 28. dubna 2024

Svátek slaví Vlastislav, zítra Robert

Marta Kubišová: Zradilo ji zdraví! »Mám strach...«

Patří k osobnostem, na které mohou být Češi právem hrdí. Svou Modlitbou pro Martu a svým politickým postojem se stala nejen ikonou jara ´68, ale vedle Václava Havla (†75) i ikonou listopadu 1989, odporu proti komunistické totalitě. Dlouhé roky bojovala za práva zvířat na lepší život. Ale i bojovnici Martě Kubišové (77) ubývá sil...
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

manunu
02. 02. 2020 12:32

Paní Kubišová podepsala Chartu 77 ve 35 letech, nebylo to v žádné mladické nerozvážnosti, souhlasila s prohlášením Charty tak ji podepsala. I v době kdy nezpívala lidé poslouchali její desky doma a pořád věděli kdo je Marta Kubišová. Na konci 60 let vyhrála třikrát Zlatého slavíka, byla nejpopulárnější zpěvačkou. Lidé na ni nezapomněli ani po dvaceti letech nezpívání. Moji rodiče také měli doma její singly a LP Songy a Balady. Patřím k mladší generaci, ale i mě paní Kubišová očarovala svým krásným altem a svoji skromností, pokorou a pevným charakterem. Na svůj věk vypadá pořád krásně i bez plastických operací a je krásná i celou svou osobou. Pořad Chcete mě uvádí už 28 let a byl to její nápad. Co se týče bytu, tak ty dostávaly i jiné samoživitelky, paní Kubišová ho dostala až několik let po rozvodu. Na některá vyšetření se čeká i 3 měsíce a někdy i déle. Nechte to na paní Kubišové, je to její soukromá věc a nikomu do toho nic není. Ona je skromný člověk bez hvězdných manýrů a žádné přednostní výhody nechce.

-bello-
02. 02. 2020 11:29

Kubišová v mladické nerozvážnosti podepsala Chartu a udělala si z toho po 1989 byznys.Kdyby nezpívala tehdy u Havla na balkoně Melantrichu, málokdo by na ni vzpomněl.
Zpívat jí zakázali, ale coby úřednice fungovala dál ( protože ona střední ekonomku má a úřednice byla ) .Jestrli " lepila pytlíky " já nevím, ale na 100 % vím, že dělala na OPBH a jako samoživitelka dostala dokonce od nich byt.
To, jak vypadá je její dílo, kouří jako Kubera a vrásčitá je jako on.A že by nezvládla 1 natáčecí den "Chcete mě?" Tak ať tu trafiku od Havla někomu předá !
A ještě něco: všechna vyšetření by mohla klidně absolvovat během 1,5 měs. , některá vyšetření se dělají i v sob a neděli.Jenže , když se bojí co odhalí, odsouvá to.Ani na vteřinu nepochybuju, že zrovna ona pro sebe extra výhody nechce! Ona , jo ? ! Hm, hm ..

mbmb
02. 02. 2020 06:50

Stáří je neúprosně,rozhodně je lepší než diblík Helenka která se směje i na pohřbech aby vypadala mladší.No a tak se mi zdá že tě Martě světská sláva byla vždy fuk,stejně jako kosmetické zásahy.Vsechny ženy po nich vypadají stejně blbě a ty starší úplně ! Jsou tam veliké peníze Měšťáků a blbnout hlavy jim jde.

Ewwa
01. 02. 2020 21:17

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

manunu
01. 02. 2020 19:41

Ewwa: Nediskutuji s Vámi, ale napsala jsem svůj názor. Vy paní Kubišovou nemáte ráda, píšete o ní samé špatné věci a lži. Já ji ráda mám, jsem její fanynka, vážím si ji a obdivuji co všechno dokázala překonat. Paní Kubišová má spoustu obdivovatelů a fanoušků. Nikdy nelhala a nelže, je to skromný, upřímný člověk. Zaslouží si úctu a obdiv.

Ewwa
01. 02. 2020 18:22

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

manunu
01. 02. 2020 08:46

Paní Kubišová si určitě nežila jako v bavlnce. Věřím, že paní Kubišová to zvládne a bude ji zase líp, je to statečná žena a jen tak se nevzdává. Prožila si hodně příkoří a nespravedlnosti a všechno ustála. Má velkou výhodu, že na problémy není sama, ale má milující dceru Káťu, která se o ni stará a hodně ji pomáhá.

liskabystrouska
01. 02. 2020 07:52

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.