Donalde, díky! Zpověď Zelníčkové (90) o životě v luxusu | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 28. dubna 2024

Svátek slaví Vlastislav, zítra Robert

Donalde, díky! Zpověď Zelníčkové (90) o životě v luxusu

O paní Marii Zelníčkové se mluví jako o »první babičce Ameriky« a je to tak trochu pravda. Její dcera byla jednou z manželek současného amerického prezidenta, kterému porodila tři děti. Člověku se až protáčí panenky, když slyší, jak to v jejich rodině chodilo a chodí.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

bursik
17. 03. 2017 14:06

pekna pani na 90 let muze byt pysna na dceru i vnuky ! Dcera Ivana je obchodni Genius a na to ze je 70 leta babicka ok
Ve svych mladsich letech krasavice ,cela USA ji rikala panter,krasne nohy a chuzi A cechacci podelejte se Pani Zelnickova chodi do kursu anglicstiny Ivana za minutu 670 tisic dolaru v teleshopingu a Ivanka tri deti a fesanda pilna a pracovita Tomu se rika emancipovanost

-bello-
17. 03. 2017 22:59

bursik
hele mně stačí jak bývalá sportovkyně vypadá dnes.
Pitoreskní kolorované stvoření.A bába je jak ona.To, že tam lítá celý život a furt musí brát lekce English je fak poklona ?
Zbytek mě nezajímá, jsou to kecy.Krásná až tak Zelníčková ml. nebyla, ale sbalila milionáře a podle toho psala i média. Byla holt magnáta Trumpa.
Jsi " čecháček", protože kdybys byl Čech, tak blbě nekriticky bys nepsal.
A o US mi tady nevykládej, vím své a nejsem blbá.

tajna1509
17. 03. 2017 12:37

proste ceska vterka ja bych se stydela se tak vnucovat

kafickomlicko
17. 03. 2017 13:45

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

bursik
17. 03. 2017 14:09

vy se stydte za svoji omezenost - neumite si to ani predstavit jak pocitate ty korunky na nic Jeji dcera je miliardarka vetsi nez Babis chapete

rentierskej
17. 03. 2017 15:12

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.