Zostuzená Verešová vrací úder! Tohle si Agáta za rámeček nedá | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 27. dubna 2024

Svátek slaví Jaroslav, zítra Vlastislav

Zostuzená Verešová vrací úder! Tohle si Agáta za rámeček nedá

V rámci pořadu VIP Prostřeno vytáhla Agáta Hanychová Prachařová (31) velmi vtipnou historku o tom, jak si Verešová (36) objednala k večeři kandáta. Jenže slovenské krásce to vůbec vtipné nepřijde, dokonce Agátu obviňuje ze lži!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

pauly007@...
30. 12. 2016 18:21

já vůbec nechápu tento debilní článek.Verešová je uznávanou modelkou a nechápu proč by seděla u stolu s takovým metliskem jako je Prachařová z které pořád dělají novináři obrovskou hvězdu.Co se týká slova kandát,nemusí to být hloupost,jestli umí čtyři jazyky může to být obyčejný přebrept...

karelr4
30. 12. 2016 18:41

Mně jako kráska nepřipadá, ale to nebudu komentovat, spíš jde o to jestli by se tak rozčílila, kdyby to byl přebrept. Takže je to zřejmě pravda, pro pravdu se lidé nejvíc zlobí.

zkratik
30. 12. 2016 19:22

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
01. 01. 2017 23:42

zkratik
kandát neštěká, ten špulí pusinku asi tak jako Agáta

koko61
31. 12. 2016 01:51

Fakt umí čtyři jazyky, nekecej

-bello-
31. 12. 2016 02:24

1) terchovské nárečie, 2) oravské nárečie 3) slovenština
4) cikánština 5) čeština

-bello-
31. 12. 2016 02:04

pauly007@...
teď hned mi řekni, které země ji naposledy hostily jako uznávanou slovenskou modelku !
No přemejšlej, nekruť se tam ! Mimochodem, coby Jágrova hokejka za oceánem , byla známá ? Lítala za kšefty sem do Česka ( i s jeho zlatou kartou ).
Je to průměrná obnošená hokejka ze Slovače , s koupeným titulem nic víc a myslím, že Volopich byla volba z nouze, když se Jágr nedal.
Kandát n e m ů ž e být přebrebt, neboť jídelní lístek celý byl v češtině a z obsahu jídelního lístku pod názvem Ryby ona vidí rybu candát a čte rybu kandát. Možná si ta blbka myslela, že je to cizí druh z " dovozu " jim na Slovači neznámej. A ještě něco - automaticky ten, kdo plynně !!! hovoří více jazyky (ale stačí i jediným cizím ) přešaltuje, aniž o tom ví ihned na ten druhý.Tedy jeho mozek rozliší jazyk a přepne na jeho režim.Vůbec se o to nesnaží, je to tak! Mám to tak taky a vůbec všichni, kdo mluví vícero jazyky. Verešová ne, protože jí to nepřepne, ta myslí nejdřív v slovenštině a pak si ta blbka předkládá.To není žádný plynný užívání jazyka

Sarah Woldekiros
31. 12. 2016 06:08

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mirkazam
31. 12. 2016 07:06

chaluge...podle tvých příspěvků na diskuzi pozoruji,že seš s té Verešové úplně na větvi....no nikdo ti,, kandáta" nebere...

koko61
31. 12. 2016 08:29

chlaluge je z ní fakt na větvi, cunda..............

Sarah Woldekiros
31. 12. 2016 09:08

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
01. 01. 2017 23:40

chal
já nepovažuju Verešovou za hezkou, ale co mi vadí nejvíc je, že se považuje za Mgr. a chytrou ženskou.Nebýt Jágra, přicmrdává někde na molu firemní šatový zástěry.Jágr jim láme charaktery.Dělá z blbek královny VIP a ty holky pak ztrácejí soudnost, majíce cesty předem zlatou kartou setsakra umeteny .
Slováky jsem neřešila dlouho, byť jsme je mnohá desetiletí měli na krku.Patrně nejsi v obraze tak zcela. Dotujeme je dál a ti co se sem valí za prací , ta " vlna " co obsadila Prahu je pro své arogantní a tupé roztahování se na přes držku.
Nic jim nedlužíme, jen to na přes držku jo!
.Zbytek jsem řekla v komentu viz výše.

pauly007@...
31. 12. 2016 12:13

Andrea Verešová dělala přehlídky všude ve světě pro nejznámnější světové návrháře,že o tom nevíš tak si doplň mezery.Jinak jsi velice zaujatý proti tomu že je slovenka no a co?Je to jedna z nejhezčích a nejfotogeničtějších žen,která se coby vkusem a stylem vůbec s tou potetovanou chuděrou s našpulenou hubou a slovníkem lopaty nedá srovnat.

Sarah Woldekiros
31. 12. 2016 18:51

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
01. 01. 2017 20:01

pauly007@...
mluvíš pouze obecně! " Dělala " ," pózovala ",
" světoví návrháři" .... hm hm , to toho vím ! Hovoř konkrétně! Kde a pro koho a kdy hlavně byla tak vytížená .
Lítala z US do Česka sem tam občas .Není-li to pravda, sem dej vědět.Poučím se a zjistím, co je to " všude " ! Prej světová ? Asi jako Gregor Kuchař

A spokojené manželství má až tak, že na ni Volopich řval na horách ... " ty krávo, neumíš pohlídat ty děti ? ! "
Pro tebe možná OK, ale my doma se takhle nebavíme!

Nenašla jsem jediný rozumný důvod, proč by Češi museli mít Slováky rádi a nenašla jsem jediný , jediný příklad toho, že prodělečné Slovensko bylo pro Čechy a Moravu přínosem.
Našla jsem pouze historickou zmínku o češtině na Slovensku z r. 1500 a Slováci z toho usoudili, když je každej kopnul do zadku, že pouze s Čechy bratry jsou
čus!

pauly007@...
02. 01. 2017 13:37

prosímtě proč tady vytahuješ na Verešovou detaily jejího manželství.Ty jsi normálně s Verešovou posedlá a nemocná a pokud tady vytahuješ českomoravské nebo československé vztahy tak o tom diskuze vůbec není,tak si dej ručník na hlavu a vzpamatuj se.Tvé diskuzní příspěvky jsou zcela mimo mísu.Tečka

-bello-
02. 01. 2017 23:18

pauly007@...
tak nevím ...
Tady vytahuje zejména Verešová detaily svého manželství a o něm je taky článek.Hadr na hlavu potřebuješ ty, ztrácíš se v tom, neboť sama tady k tomu máš už stopadesáty opěvný koment. .
A že píšu vcelku o Sloveně a Slovensku taky zapadá do obrazu, protože na Slovači po ní neštěkne pes, tady se drápe na molo mocímermo všude. ( Ale možná se tady víc platí).
A já čekám dál na konkrétní tvou odpověď.Neobjanila jsi svoje dohady a kecy jakože všude, všechny, všichni ( jsou z Verešové na větvi ) na mě neplatí. Neodbíhej od tématu a licituj, kde a v jakých zemích cizích Verešová předváděla atd atd.
Konkrétně jsi nevypotila, na rozdíl ode mě NIC, děvenko!

ladua
30. 12. 2016 17:59

Agata je uboha nic nemuni jen brat prachy to umi kadža se nese jako *** na koštěti kdybys nemnela jakuba tak jsi ***

karelr4
30. 12. 2016 18:44

Ladua ty se k tvé cikánštině nauč oddělovat vedlejší věty čárkou. a není Kadža, ale Gadža. alespoň svůj rodný jazyk se trochu nauč.

defakto
30. 12. 2016 15:44

... i kdyby Agáta říkala pravdu ( o čem pochybuji !) proč se naváží do Verešové a veřejně jí zostuzuje ? No asi proto , že Verešové závidí krásu a její úspěchy v médiích a tak si do ní aspon tímto spůsobem rýpla a taky proto , aby se sama zviditelnila .
Pokud se sama někde nevnutí , tak si jí nikdo ani nevšimne !

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.