Dominika Gottová po příletu z Finska: 70 TISÍC ZA DVA DNY! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 27. dubna 2024

Svátek slaví Jaroslav, zítra Vlastislav

Dominika Gottová po příletu z Finska: 70 TISÍC ZA DVA DNY!

Natočit píseň s Dominikou Gottovou 48) ho stálo balík peněz! Italský producent a zpěvák Gabriel Grillotti (61), který o sobě tvrdí, že byl velkým fanouškem Karla Gotta (†80), investoval do nejstarší Slavíkovy dcery jen do této chvíle 120 tisíc korun! A další finance pustí už brzy.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

14TONY
26. 01. 2022 18:55

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

travina
26. 01. 2022 22:14

fany22 ... skvělý příspěvek, souhlasím s každým vaším slovem. A pokud "něco" existuje ... tak Karel Gott se musí strašně trápit!! Jednak nad nezdárnou a stále horší dcerou a hlavně, jak cizí lidé haní neprávem jeho ženu, kterou miloval a byli spolu šťastní!!! Jděte všichni do háje, jste lidské hyeny, fuj

travina
26. 01. 2022 22:18

Jo a ještě dodávám, že největší hyena je tady a i jinde na diskuzích .... -bello- Je to blaznívá psychopatka, která se občas léčí v Bohnicích, pak ji vyhodí, ona se ukájí na diskuzích v bulváru a hlavně lže, jako když tiskne. O každém všechno ví, u každého "bydlela" doma ... no prostě cvok!!!!!!!!

-bello-
27. 01. 2022 01:44

Greta
-------
kdyby s tím začali, bylo by to sado pro Ivanu a maso pro novináře.
Ivanka /blbka / Gottová prudila na Finančáku a chtěla úlevu pro Gotta, když dlužil na daních ! Resp. si je ulil!
Smetli ji, protože je hloupá a do všeho kecá.Tam se jména nelekli ( hihi )

-bello-
26. 01. 2022 14:40

fany22
------
souhlasím, že je to trapárna, ale ona Ivana taky v životě normálně nepracovala, její trapárny " umělecké " a reklamní jen díky jménu Gott jsou omlouvány?
Proč!?
Ta blbka se přilípla na jméno Gott a všude musela mít přednost.Žádné pokroky nedělala, jen propadáky.Nadání má jen na živnost " společnice starých pánů " !
Hele , víte co je to jedna miliiarda s ročními nárůsty?
Dokázala byste svým vyvdaným dcerám odmítnout příp. každé po 100 mil ?
Já ne, protože milionů celkem je to 1000 a měla bych klid.Svůj vlastní, že nekradu jiným a klid od bulváru .
Já hovořím z pozice toho, kdo má a fakt by mu nestálo za to pořád to mít nedořešené.Jenže Ivana je z Nemanic a nemá ono cítění,Prostě buran!
A navíc , ani na práci není

kristinn
26. 01. 2022 17:50

♦bello,

-bello-
26. 01. 2022 14:15

Gott Family = Gott, Ivana, jejich holky Šarlota, Nelina - ty byly v bulváru denně, Gott bral i reklamy, jak vzteklej ! A když byly jó blbé omlouval je a říkal tomu " projekty s duší " a ty podporuje ! (Zejména německý pivo mě , jako "projekt " zaujalo ). V baru a herně u Tsoukernika zpíval u rulety hráčům , jak cvičená opice , na lajntuchách, povlečeních , hrnkách byl jeho gsicht trade mark chráněný, atd. .A jeho pečovatelka z Opavy, která by ráda byla za dámu a tak všude stojí , jako tele a moduluje hlas (asi že dle rad Postlerové ) byla v bulváru taky furt!
Pamatuji, jak na Náplavce byla loď " Gott is my Life ( nebo tak nějak ) a oni měli i obří plachtu na střeše své vilky na Smíchově , kterou nazýval Bertramkou. Na plachtě byla s reklamou i adresa , kde loď na Náplavce kotví a byla vidět až výše start/přist dopravních letadel a zaplácla i kus výhledu z Petřína na Prahu. .Nelina a Šarlota denně zprávy - úžasné holčičky , jak extra školu mají, jak jsou vzdělávaný a pak v tichosti ze školy odhlášený, protože na to učivo IQ prostě nemají a geneticky ani nemůžou mít.
Gott pod vedením Ivany hrabal peníze až nedůstojně a přitom si hráli na extra třídu.Byli trapný !
Nevím, proč si část fandů myslí, že Gott byl lepší, než jsou oni a nevím, proč si fanynky myslí, že ex- štět-ka je něco víc, než jsou ony. F akt nechápu ! Dominiku Gott pod vedením Ivany okradli , tedy ona se nebude dovolovat macechy, nebo fan klubu co chce dělat-

picoda
26. 01. 2022 14:29

fany22
26. 01. 2022 17:31

Bello, Gott dělal reklamu, ale na sebe. To je podstatný rozdíl. A nikoho tím nezneužíval, maximálně sebe, a nikomu taky neubližoval. Já jsem ho měla ráda, ale nekriticky jsem ho nezbožňovala. Věděla jsem, že je to jen člověk se svými chybami. I tu knížku od Klusáka jsem četla, Vy víte, o co jde.
Dominika samozřejmě schválení od Ivany nepotřebovala, to je jasné, ale tenhle sladkobolný blábol opravdu není normální vydělávání peněz. Prostě není.

kristinn
26. 01. 2022 17:53

fany,
s touto persónou máš zbytočné o Gottovi a hlavne Ivane diskutovať. Ivanu by v lyžičke vody utopila...

14TONY
26. 01. 2022 19:03

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

kristinn
26. 01. 2022 19:30

tony

travina
26. 01. 2022 22:24

Beladono, jsi ještě větší kráva, než je vidět ... je čas opět jít na pár měsíců do těch Bohnic, už to zase přeháníš holka. Je mi tě líto, kdyby tady ti, co ti pochlebují věděli, jak vlastně žiješ, tak by se strašně, ale opravdu strašně divili. No, bohužel psychická porucha se léčit nedá, ale oni tě zase na chvíli zklidní ... je mi tě opravdu líto!!!

mbmb
26. 01. 2022 12:24

Zasloužila by si půl mega, byl by na chvilku pokoj od pijavice

borka30
26. 01. 2022 11:58

Kolik ji Ital platí v posteli?

jardavozembouch
26. 01. 2022 10:19

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

borka30
26. 01. 2022 11:55

Asi ano, vypadá to, že má nastavené a zhutnělé vlasy, Proto ta cena odpovídá.

-bello-
26. 01. 2022 14:21

borka30
-----------
4 tis. za kadeřníka není nic v Praze extra!

Helena Kořítková
26. 01. 2022 10:00

tak doufám, že ji to bude stačit na to, aby tady zaplatila své dluhy

jardavozembouch
26. 01. 2022 10:36

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.