Smutné manželství Ladislava Peška (†79): Miloval Štěpničkovou, ale vzal si choromyslnou vyděračku! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 3. května 2024

Svátek slaví Alexej, zítra Květoslav

Smutné manželství Ladislava Peška (†79): Miloval Štěpničkovou, ale vzal si choromyslnou vyděračku!

Divadelní a později i filmová hvězda Ladislav Pešek si na nezájem žen nemohl stěžovat. Po každém představení na něj před divadlem čekaly davy žen, které herce zbožňovaly. Mezi nimi byla i jedna, která mu psala básničky podepsané pseudonymem Divá Bára. Jenže obdiv této dámy hraničil spíše s psychickou obsesí. Po drsném vydírání ze strany její rodiny ji nakonec herec pojal za manželku!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

kolemdokola
20. 02. 2016 08:38

Nezdá se mi, že by byl až tak charakterní. Jestli nebyl jenom vypočítavý. Bohatá židovka- ano. Ale za Hitlera-ne. Z projevu a mimiky je dost nepříjemný. Ale neznám osobně, tak nesoudím.

bibs_7
14. 09. 2015 11:13

Ze prej "Smutné manzelství"? Mohl si za nej preci sám, kdyz byl takový slabusek, ze se do neceho takovýho byl schopen dát dotlacit. A ze si ji vzít "musel"? Sorry, ale ne - nemusel.

petrmetr
13. 07. 2014 12:58

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

eremita
23. 03. 2014 23:18

"Divá Bára" v 30. letech nečerpala inspiraci ve filmu, natočeném dávno po válce, vždyť i filmová Babička byla zfilmována v r. 1940. Prostě Pešek si nevybral dobře. Známo z knižních podob.

kurila
22. 12. 2013 22:38

Byl jsem přítelem pana mistra Peška a když jsme projížděli přes Staroměstské náměstí ukázal mi kde bydlela ta dotýčná a její otec byl vlivným továrníkem.Také mi vyprávěl různé příhody své ze života jako jízdu s p.Marvanem do Italie atd.Pan Pešek byl člověk s velkým charisma,kterého znali i občané NDR když jsme jeli na představení a v Děčíně vystupoval křičeli"Herr Pešek"!!!!!

mazd
01. 12. 2013 13:57

Měla jí dát Štěpničková po tlamě a byl by klid .

majojo
30. 11. 2013 21:24

A dítě neměl abni se Štěpničkovou ani s manželkou, zlí jazykové tvrdí, že to bylo dokonce s její sestrou.

mandat
30. 11. 2013 17:19

Pesek se nemusel nechat uhnat.Tam bylo asi neco jineho.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.