TýTý 2012: Lucii Bílou porazila Lucie Vondráčková! KOMPLETNÍ VÝSLEDKY | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

TýTý 2012: Lucii Bílou porazila Lucie Vondráčková! KOMPLETNÍ VÝSLEDKY

Letošní vyhlašování cen TýTÝ proběhlo v Divadle na Vinohradech a nutno říct, že bylo plné překvapení. Vkus televizních diváku se zjevně mění, což dokládá mimo jiné fakt, že například Lucie Bílá odešla tentokrát s prázdnýma ruka!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

kikot
13. 11. 2013 14:58

NEBYLI SME NOMINOVANI NA TY TY PROTOZE NEMAME TETU VONDRACKOVOU,KTERA NAM UDELALA MARMELADU A STRKALA VSUDE KAM SE DA

lunocie
21. 05. 2013 09:12

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

haidarabad
20. 05. 2013 13:52

To je překvapení, Lucka Vondrajda už má tři Týtý zrcátka a pořád je to strašný překvapení, hlavně pro Aha

wellnes.top
29. 04. 2013 14:22

To je tady zase kecalů-kritiků, co dokážou jen kecat,pomlouvat a nic víc. Vždyť co vám brání, když vše víte, znáte, umíte...tak proč jste nebyli na Tý Tý nominováni vy, zdejší kecalové a-la umělci? Co vám brání ukázat všem, jak se to má dělat?

kikot
13. 11. 2013 14:59

LUCKO RADSI NEPIS A PODEKUJ BOHU ZE TI DAL TETU BEZ NEJSI NIKDO

avina
29. 04. 2013 10:54

Zasmála jsem se "vtipu"-výhře Lucie V.
Písničky slabé,sl.průměr.Kdo to ... je to fakt legrace.Úroveň hlasování...

haidarabad
28. 04. 2013 20:59

Ale Lucka Vondráčková porazila Hanku Zubatou už čtyřikrát, jednou byla druhá, Bílá třetí a Bartošová první, a teď vyhrála už potřetí, jen to jaksi nikdy nějak nebylo slyšet a nepsalo se o tom, jinak si neumím vysvětlit to, jak je AHA "překvapený" , pokud má LV už tři zrcátka tak to při nejlepší vůli žádný překvapení NENÍ .
Bílá se neměla pouštět tak trapně do politických a starobních kejklů, to jí uškodilo a ztrapnilo ji to kompletně. A to, že u písničky s Jandou vypadá jak stará Kadrnožková s boa tomu taky nepomáhá, ta písnička je průzračná a krásná a tohle podání od Bílé bylo jak výsměch.Hlas dostala do vínku zadara a užívá ho divně, takže se nedivím vůbec.

ivuska1
28. 04. 2013 15:52

konecne lidi pochopili co jsi zac a ztracis pomalu ale jiste sve priznivce. Trvalo to dlouho co ti lidi zrali ty tvoje falesne komedie. No a Lucie Vondrackova,tak prvni misto pro tuto zpevacku je opravdu k zasmani! TyTy a dalsi vyhlasovani "nejlepsich" je smesne a zmanipulovane

mirkazam
29. 04. 2013 11:11

Tak vítězství L.Vondráčkové je opravdu k smíchu. Ta patří do jiné kategorie zpěvaček. Zpěv průměr,a herečka...? tak fanklub zapracoval..

lunocie
21. 05. 2013 09:13

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ddiabolka
28. 04. 2013 14:15

Všechny tyhle trapárny jsou zmanipulované.Letos vyniklo vítězství L.Vondráčkové,která svým zpěvem a několika průměrnými písněmi patří tak do druhé padesátky.Ona to ale umí a její zřejmě placený fanklub ji prosadí kamkoliv.Škoda,že nekandidovala na prezidentku,mohla vyhrát.

gabi16
29. 04. 2013 05:58

Placený fanklub??? Děláte si ze mě legraci??? Lucčin fanklub nemůže za to, že pro Bílou ten její nehlasoval!!! My jsme pro svoji zpěvačku hlasovali a právem dostala ocenění!

mindasek
28. 04. 2013 12:51

Nevim ale Lucie Bila je hvezda stale ma svoje priznivce to ji nikdo nevezme ale mladi je mladi vse ma svoje tak at se take ukazi nechme jim zelenou Gott se take nevzdava a uz by bylo na case aby jen pozoroval z povzdali jak ho nekdo zastoupi a bude stejne dobry jako on

b.r.s.a
28. 04. 2013 09:11

nevím,nevím.O Šípovi píšou ,že byl vulgární atd.,ale po dlouhý době jsem viděla jak se právě toto publikum smálo a bavilo.Lidi přestává bavit to naučený a strojený a zábava za každou cenu.Mě se to díky tomu snad trochu přirozenýmu chování líbilo.
Co nechápu je prvenství Vondráčkové.Nevadí mi,ale žije jinde ,tak ať si je tam a vyhrávat by měli ti co jsou tady.
Nemám favorita,ale je tady i hromada mladých a krásných holek ,ale to je můj názor a asi si to neumí ještě "zaří­dit",š­koda­.Basi­ková -no coment,to bylo fakt nechutný.

smazan_20150109
28. 04. 2013 08:23

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

starypes
28. 04. 2013 08:12

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

lillyli
28. 04. 2013 08:00

Neřekla bych, že Lucka V. víc umí (její písničky občas připomínají školní besídku)....ale je zkrátka sympatičtější. Ono v kategorii zpěváci...v jakékoliv soutěži...je to vlastně docela tragédie a skoro vždycky byla. Není to o zpěvu, ale o popularitě a navíc se vždycky podvádělo. Dřív se manažeři stavěli k rotačkám, na kterých se tisknul Mladý svět, dnes skupují SIM karty. Neříkejte mi, že ve zpěvu byla 9krát nejlepší např. Zagorová. Leda tak, 9krát nejlepší "vlezdo***ka".

smazan_20150109
28. 04. 2013 06:57

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

anezat
28. 04. 2013 10:45

danuska555
28. 04. 2013 02:01

A co cekala Bila? Vzdyt nema zadne nove pisnicky. A ta jeji zasla slava-polni trava. Me vzalo, kdyz ,pri zpivani schvalne krivila tu hubu. Hold Lucka Vond. vic umi, je to proste workoholik, proto spravne ocenena-kazdy dle zasluh.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.