Výhřez ploténky - Simona Jirásková: 15 let utrpení! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Výhřez ploténky - Simona Jirásková: 15 let utrpení!

Bolesti zad a kloubů trápí průměrně každého Čecha 76krát ročně. Nejčastěji nás přitom »berou« záda. Dlouhých 15 let bojovala s ukrutnými problémy i Simona Jirásková (33) z Prahy. Příčinou byla vyhřezlá meziobratlová ploténka. Nyní se díky speciálním rehabilitacím a cvičení vrací zpět do normálního života.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

lucie_
21. 06. 2012 13:14

Zdravím Vás, mela jsem též problémy s výhřezem L4-5 laterálně, RHB trochu pomohli, dale jsem dostala referenci na vyborneho masera-terapeuta Koutneho, který se zabývá kombinací léčby klasické a přírodní, mohu doporučit mě se postupně ulevilo. Pred tim jsem ani netusila ze tato varianta exituje, proto davam vedet ostatnim.. Vice se asi ptejte na www.pr­irod­nime­dici­nabrn­o.cz, preji brzke uzdraveni a verte, ze existuje i neoperativni reseni , Lucka

rostaopel
06. 05. 2012 20:23

Rád bych se dozvěděl něco více o těchto rehabilitacím,které Vám pomohly.Předem děkuji za odpověď.

lucie_
21. 06. 2012 13:19

Ahoj, o panu Šlechtovi jsem též slyšela, ale jelikož jsem z Brna tak jsem navštívila p.Koutného, ktery se zabývá podobně neoperativní řešením plotének, zkus se poradit na www.pr­irod­nime­dici­nabrn­o.cz, Lucie ;)

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.