Životní omyl Tomicové se opakuje: Svědek promluvil | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 2. května 2024

Svátek slaví Zikmund, zítra Alexej

Životní omyl Tomicové se opakuje: Svědek promluvil

Zrada manžela Ondřeje Malého (58), který po letech odešel hledat štěstí k mladší kolegyni Kristýně Kociánové, ji opět srazila na kolena. Vždy dobře naladěná hvězda Zoo Pavla Tomicová (61) prodělala další psychický kolaps, kvůli kterému zrušila natáčení i veškeré účinkování v nasmlouvaných hrách takřka ze dne na den. Podle posledních informací se přesunula do jiného města - a už je jasné i s kým. Ovšem, nedělá stejnou chybu? 
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Jana Krouzkova
04. 04. 2024 12:53

Moji milí, vy jste někdy četli rozhovor s p.Tomicovou,kde by si na cokoli stěžovala, natož na soukromi? Copak za to může,co si bulvár vymysli a píše na titulcích?Pavla tedy určitě ne.no ale dohady a fabulace co by kdyby přitáhnou čtenáře.je mi jí líto
Kdyby jí dali pokoj už by se z té zrady dostala.tak ji ten klid přeju,vy ne?

ELLA Průšová
07. 04. 2024 22:04

JK; jenže ona musí pokaždé podepsat souhlas s oznámením do časopisu! Oni nesmějí sami nic uveřejňovat! To je, a né jenom dnes, běžná věc, to se stává, není sama, tak co blbne! Dnes má každý tolik starostí, ale číst budeme stále dokola o Tomicové nebo o magorovi Krampolovi!

Markiza
04. 04. 2024 11:43

Ježíšmarjá, už s ní dejte pokoj.To není možný.Zase taková hééérečka to nebyla, kolik jiných a úspěšných bylo v její kůži např, \Zahajský, Brodský, co přeběhli jinam a otravovali nás pořád svými poblémy? to už leze na nervy i mrtvole, otevřu Blesk pro pobavení a není dne, aby Tomicová neskuhrala, že je zhrozucená, jaký jí utekla ta mrˇnavá nula k jiný.Běžte s tím už do pr...(-!-)!!!

yokky
04. 04. 2024 03:11

Nebudte zli.­....­....­...kaz­dy ma sve problemy😥🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

bella.
03. 04. 2024 22:53

Na seriály nekoukám, tedy ji moc neznám, ale už mi jde na nervy!
----------------

Celebrity-chachacha
03. 04. 2024 06:56

Měla by založit neziskovku
Fňukna cz 🤧
nebo
Uplakánci.cz 😩

Dianthos
03. 04. 2024 01:16

Pavla by se především měla jít léčit. Kamarád s bytem jí nepomůže. Ona potřebuje odbornou pomoc, pokud se po více než roce s rozchodem nevyrovnala.
Měla by si uvědomit, že člověk nemůže vlastnit jiného člověka. Když je bývalý partner šťastný, má malé děcko, je to lepší, než kdyby zemřel, nebo skončil s demencí zavřený v ústavu.
Měla by mu přát štěstí, i když se v něm zklamala. Láska by měla být nesobecká.

bella.
03. 04. 2024 22:52

Dianthos
-------------
Kristepane, co to tady dáváte za moudra? Když ji po desíkách let opustí a potají zplodí dítě jinde, tak je to lepší, než kdyby skončil s demencí a ona má mu přát to štěstí, že on je šťastný?
Pane, nebo madam, kdyby mně tohle někdo udělal, tak ho budu nenávidět a že bych mu měla přát štěstí? No to určitě!

Petr 1978
02. 04. 2024 21:52

Když odejde "klasický chlap", je považován za ..... Když ale odejde žena, ač v podstatě to samé, tak je úhel pohledu jiný. Měla si najit chlapa a je pokoj. Nebo to dělá schválně.

Uživatel_5207228
02. 04. 2024 20:05

Zhubnout musela, psala už dříve, že má silnou cukrovku.
Já osobnè jí ráda nemám, ten její strašný smích, co předváděla v Ulici a Slunečné, mě úplně odradil.

Jana Nováková
02. 04. 2024 19:00

Určitě bych nedávala najevo jak moc mně to štve.Tu radost bych mu neudělala.V ZOO mluvila jak robot,ženská bez života s monotónním hlasem.Ještě si užene nějakou chorobu.A to kvůli tomu mrňa­vyýmu,­pleša­týmu,­nepoh­ledný­mu,hu­bený­mu NIC.

Uživatel_973012
02. 04. 2024 15:16

Tomicová se ještě neotřepala z rozvodu. Není ani první ani poslední Komu se to stalo. Kdyby měl každý vyvádět jako ona, to by tu bylo ufňukaných a nemocných lidiček. Aby se nepodělala.

Ivana Horvathová
02. 04. 2024 14:33

Dobrý den,paní Tomicovou mám moc ráda.Asi před rokem jsem byla na jejím vystoupení - po celé představení byla vtipná,usměvavá a pak tam byla jedna věta o nevěrném muži a odchodu od rodiny a bylo vidět,že jí to dost rozhodilo,měla slzy v očích a tekly jí po tvářích.Lidi si toho taky všimli.Bylo nám jí moc líto,ale takové věci se stávají,bohužel 😢.Přeju jí do budoucna štěstí🍀a lásku ❤️.

miroslava13
02. 04. 2024 12:08

že to už nehodí za hlavu. aspoň teď ví jaké je hovádko, klasický chlap v přechodu, co si myslí, že s mladou omládne i ON. je to blb. Kvůli němu NEMÁ cenu ničit si život a zdraví. Ještě z toho onemocní.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.