Znechucený Honza Musil: Místo oslavy jen bezmocný vztek | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 2. května 2024

Svátek slaví Zikmund, zítra Alexej

Znechucený Honza Musil: Místo oslavy jen bezmocný vztek

Ač sněmovna před nedávnem schválila novelu o stejnopohlavních párech, možnost společně adoptovat děti v ní stále chybí. Rozhodnutí politiků zklamalo také Honzu Musila (56)!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

pragver
03. 04. 2024 08:17

Mně zase připadá, že se buznám nebo lesbám věnuje moc prostoru ! Povolit sňatky, dědění, důchod a tím by to mělo skončit ! Adopce dětí pouze jde-li o dítě jednoho z partnerů, které již bylo do anomálního vztahu proti své vůli vtaženo !

AHel
26. 03. 2024 16:28

Párek ***ů nebo lesbiček nemůže být na stejné úrovni jako je pár žena a muž. To pochopí každý normálně uvažující člověk. NIkdo Vám nebrání se vzít a žít spolu: Když vidím dva chlapy, jak se drží za ruku, tak se mi zvedá žaludek, prostě to tak nám. Ale nikdy bych Vám neublížila, dělejte si ve své komunitě, co chcete v mezích zákona, hrubě na sebe neupozorňujte a pohodička. nevím, co je na tom k nepochopení. Prostě žij a nech žít, nevynucuj si něco, co je nepřirozené.

Kamila Routová
25. 03. 2024 15:12

To jsou zase názory Bože 😡

Hajany u Blatné
25. 03. 2024 09:46

Dvě děti už měl a opustil je i s manželkou v touze po sodomie. Trapnými a ubrečený tlachal. Ještě to mimoňství dává na obdiv.

Zdenek Vosahlo
25. 03. 2024 08:47

Honza Musil ma taky uz nejaky patek a vic nez do role noveho otce by se mohl vcitit do role duchodce.
Nikde jsem necetl jeho vyjadreni k okradeni duchodcu vladou. Je prilis jednostranny.

Pepe
25. 03. 2024 05:59

Já jsem ZNECHUCEN z něho.

Jana Nováková
24. 03. 2024 22:31

Proč se Musil o to vůbec zajímá?Sám má 2 děti,už je i dědek.Měl by tohle dopřat i tomu svýmu mladýmu příteli .Ať si odskočí aby měl taky na starý kolena kam jezdit a někdo aby se třeba i o něj postaral A Musil, vzhledem k věku ,to určitě nebude.

Marta Lišková
24. 03. 2024 20:31

Dobře to dopadlo. Musil je před šedesátkou,snad nechce adoptovat děti? 🤣

Jiřina Buschova
24. 03. 2024 19:05

Keci a keci.Ja Honzovi fandím a pro mě je Boží.A to jsem ročník 1951.

Hajany u Blatné
25. 03. 2024 09:51

Nepochopím, proč tolik žen obdivuje buzny. Chtěly by je snad mít doma? Nebo jsou frigidní, že nesnáší své zdravé a hetero muže?

Peter Novák
24. 03. 2024 18:16

Já jsem proti tomu aby dva muži nebo dvě ženy žijící ve společné domácnosti vychovávali nebo do konce bylo jim daně dítě k adopci nejvíce to pak odnese to dítě a to od kolektivu ve školce ve škole já byl svědkem a ne jednou posměchu od jinéjch děti ze má no ty slova psát nebudu víte to sami kam mířím a vzkaz pro H Musil ten pořad co uvádí nebezpečné vztahy to se vůbec divím že ty lidi se toho zúčastňují ne diváci zjišťovat o nich jejich soukromý co kde chodí s kým se týká kam dává peníze atd zjistí a pak před národem dělá chytráka to je ubohost stejnou pohlaví ať si spolu zijou bydlí atd ale žádná adopce jak jsem už uvedl zhora důvod uvědomte si i ty chytrák Musile že to nebude odnaset trpět úplně někdo jinéj vůči vám cizi osoba dítě které ani netuší co to bude pro ně znamenat a za další co vás vůbec opravňuje k tomu aby jste rozhodovali za někoho stejnou pohlaví a ještě adopce zakládat rodinu to je totálně proti přírodě je vidět jak uvažujete je to totální sobectví

Uživatel_5819275
24. 03. 2024 18:06

Tak ať klidně žije dál, stejně jako všichni ostatní.

Michelin
24. 03. 2024 08:12

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.