Mlčení v království prolomeno: TAJNÝ ROZVOD KATE A WILLIAMA? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 27. dubna 2024

Svátek slaví Jaroslav, zítra Vlastislav

Mlčení v království prolomeno: TAJNÝ ROZVOD KATE A WILLIAMA?

Situace okolo princezny Kate (42), po které se po plánované, avšak blíže nespecifikované operaci břicha slehla zem, se nelepší. Naopak! Nedůvěra v informace, které směrem k veřejnosti vysílá palác, sílí. Olej do ohně navíc přilil nedávný post na sociálních sítích vévodkyně - padla totiž i slova o rozvodu. 
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Milla
12. 04. 2024 23:11

Na úpravě rodinné fotky není nic ostudného a Alžbětu do toho neta­hejte­.Samoz­řejmě že i řada fotek Alžběty je upravených což s r vždy jen odbylo prohlášením co a kde je upraveno a nikdo z toho nic nedělal protože neexistoval plán jak začít nesmyslně tvrdit že zmizela nebo že je dávno mrtvá.Stejně tak je známé že i vánoční fotky Williama a Kate s rodinou pořízené profesionálními fotografy jsou upravované.Mají vypadat co nejlíp.

Mirka Nová
20. 03. 2024 22:10

Zpráva o údajném rozvodu Kate a Williama mě opravdu šokovala. I když jde zatím jen o spekulace bulvárních médií. Pokud by to ale byla pravda, byla by to velká rána pro britskou monarchii. Na druhou stranu, i členové královské rodiny jsou jenom lidé a mají právo na osobní štěstí. Já jsem se taky nedávno rozvedla, jelikož manžel mi byl nevěrný. Proto jsem si najala advokátní kancelář tady http­s://ww­w.ci­kr.cz­/, kde mi pomohli s celým rozvodem.

Dianthos
13. 03. 2024 02:47

Je divné, že Catherine nemá na ruce snubní prsten, když pózuje na rodinnou fotografii. Zásnubní, to chápu, že ho nenosí. Kdo by také takovou zděděnou, obrovskou příšernost, nosil. Ale snubní prsten je něco jiného.
Každopádně je ostuda, když je fotografie upravená. Catherine je tak vyžehlená, že si téměř není podobná.
K něčemu takovému by se královna Alžběta nikdy nesnížila.

Miloslav Podhola
12. 03. 2024 15:56

Snaha o senzační titulek.
Jednou se píše, že nze pro ní schopen udělat i nemožné a teď takový nesmysl.
Jděte se se svými vývody dabalit!

Kaufmanka
12. 03. 2024 13:27

Takové spekulace! To snad zase je komolenina umělé inteligence nebo trapného pisálka se prosadit neprokázanými úvahami?

nilud
12. 03. 2024 08:35

Můj král, královna, princezna to nejsou,tak m

nilud
12. 03. 2024 08:33

Můj král, královna, princezna to nejsou,ta

Kesitnarf Satim
11. 03. 2024 21:29

Co my si teď počnem
😭😭😭😂😂😂😁😁😁🦬

Uživatel_5777995
11. 03. 2024 19:37

Pořád lepší rozvod než rakovina... 🤔

Ivana Sukenikova
11. 03. 2024 19:13

Bože tady ti pisálkové to je děs!Udělají z komára velblouda! Vůbec to nemusí být pravda a oni už ví všechno nejlíp!
Co článek to lež !

Milla
11. 03. 2024 18:58

Každý idiot schopný chrlit takové "obavy" patří do svěrací kazajky.Vyblbnutý takovými plátky jako je Aha potit nápady o rozvodu a držet se kravin o špatném zdravotním stavu a komplikacích může jen někdo s IQ šumící trávy.Proč by jako královská rodina neoznámila kdyby se její stav zhoršil?Fakt si ta tlupa bezmozků myslí že v kómatu by byla DOMA??Proč mají "obavy" že má na fotce upravený RUKÁV?Jaké hrozné komplikace způsobuje rukáv že těm tupcům nevadí že ji tedy konečně vidí což tak moc chtěli a dál melou ty nesmysly?

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.