Bývalá moderátorka ČT Drtinová: Život bez sexu v 53 letech! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 2. května 2024

Svátek slaví Zikmund, zítra Alexej

Bývalá moderátorka ČT Drtinová: Život bez sexu v 53 letech!

Před několika lety se Daniela Drtinová (53) vydala na duchovní cestu. Hledání věřícího člověka ji přivedlo k dobrovolnému celibátu. Moderátorka DVTV dokonce uvažovala, že by se stala jeptiškou!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

defakto
20. 02. 2024 01:37

... jen jestli ten její " dobrovolný celibát " není spíš z nouze cnost !

bella.
20. 02. 2024 00:08

Netušila jsem, že Šafránková a Abrhám jsou takhle na tom.
Drtinová je sem tam dobrá v tom co dělá , ale v 50 letech celibát ? Kdyby řekla, jsem singl a chci tak být, brala bych to, ale tohle ? hm, hm, divný.

donypan
19. 02. 2024 16:39

Nerad bych se paní Drtinové dotkl.ale ona rozhodně nepatří mezi ženy po kterých by muži šíleli.Takže se jí ani nedivím.

lekno
19. 02. 2024 13:19

Jedná se o soukromé info. Mím pocit, že většina žen by si takové cosi nechala raději pro sebe.. Jinak, nepovažuji za výjimečné pro ženu po 50-ce takhle se nastavit. Množství z nich podobně funguje a berou to jako normální. Jsou třeba rozvedené, rozejděné, též vdovy už mohou být. V tom věku se hůře hledá někdo jim vyhovující. Nakonec žena může ztratit zájem a žije jak ví i bez partnera.. Jiné by bylo, kdyby se tato paní zřekla sexu od mládí, chtěla by obětovat svůj stav dívky Bohu. A neměla by potřebu se s tím zviditelňovat v bulváru. To by byla skutečná duchovní cesta s přidanou hodnotou, kterou zná nejlépe ten, co ji stvořil.

lekno
19. 02. 2024 13:27

Oprava – „Mám pocit“.
Byl to překlep, sorry..

ja01
18. 02. 2024 08:24

Před několika lety se Daniela Drtinová (53) vydala na duchovní cestu,
Ano, bylo čím dále tím více zřejmé, že ji přeskočilo.

zuzakirsch
18. 02. 2024 06:39

Myslím si, že co kdo dělá v soukromí se nemá rozpitvávat. Proto je to soukromí. Drtinová je právnička a skvělá moderátorka. Víc nepotřebuji vědět.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.