Nový chlap v životě Burešové: Pravý opak Forejta | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 30. dubna 2024

Svátek slaví Blahoslav, zítra je Svátek práce

Nový chlap v životě Burešové: Pravý opak Forejta

Je konec! Zpěvačka a oblíbená hvězda seriálu Zoo Eva Burešová (30) ohlásila životní změny. Jednou z nich je přesun z obrazovek na hudební scénu a rovnou i s novým týmem. Jak už Deník Aha! informoval, Burešová se bude soustředit zejména na svou pěveckou kariéru, kterou představí v trochu jiném pojetí. To souvisí i s přesunem pod křídla Jiřího Buriana alias "tlusťocha" Kapitána Dema. 
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Markiza
04. 02. 2024 23:32

No nevím, herečka, která je scéně oddrmolí několik vět, nikdo jí nerozumí to je herečka.Snad v každé profesi by měl člověk mluvit tak, aby mu druhý rozuměl.Ona je na scéně a mluví s takovou kadencí, že přepínám, protože to je kulomet. mimika žádná, čili nejde usuzovat co říká.O zpěvu nemluvím, to co zpívala v tom baru, jsou předělané písničky, ona není sopránový hlas ani alt, takže některé se fakt nedaly, a Noid zachraňoval, co se dalo.Holt vzdělání jí chybí, vodník jí ho nedá a celý život si bude hrát na hvězdu, při tom to bude jen hvězdička třetí kategorie "ta s kobylím úsměvem".

Dianthos
04. 02. 2024 23:30

Jiří Burian a Kapitán Demo byla pro mě velká neznámá. Bez Evy by mě napadlo si od nich něco pustit. Ale písnička (klip) Čardáš s Godlou a Bendigem - ta mě opravdu pobavila.

Beata Piliarova
04. 02. 2024 16:46

Ty písničky v Zoo sú téměř všechny přebrané od jiných interpretu a některé se, od ní,nedají ani poslouchat

Dianthos
04. 02. 2024 23:12

Tak nějak. Písničky v ZOO jsou od špičkových interpretů a tak nám v jejím aranžmá a podání nesedí. Za celou dobu se mi jich líbilo jenom pár.

Anežka Čelechovská
04. 02. 2024 15:57

Proč urážíte Evu když ona si o vás může myslet to samé ale Evička má jiné plusy jako třeba skvělá herečka a zpěvačka tohle bude asi závistí

Dianthos
04. 02. 2024 23:43

Nemyslím si, že závist. Ale její role v seriálech. A přehnaná prezentace coby tváře TV Prima. Ty její role ve Slunečné a teď v ZOO jsou tak nějak "na jedno brdo". Jakoby pořád ta stejná Týna, která měla za celý seriál tak tři výrazy. V ZOO to zpočátku bylo lepší, když hrála dvojroli, ale pak to zase sklouzlo k Týně. Prostě už je to otravné, nudné. A nemůže za to Eva, ale TV Prima. Ona není tak špatná herečka, ale musel by jí někdo přimět k tomu, aby zahrála něco jiného, než sama sebe.

ELLA Průšová
07. 02. 2024 21:16

A Č; skvělá matrace!

Uživatel_5730623
04. 02. 2024 15:12

Ty dámy, které uráží Evu Burešovou,by se měly podívat kriticky do zrcadla. Asi tam neuvidí žádné hvězdy. Pročpak jste tak zlé? Že by závist?

Jana Nováková
04. 02. 2024 13:44

On by ji chtěl ještě někdo jinej než Forejt? Má pravdu že se bude věnovat zpěvu,ale měla by zpívat v rádiu.Tam není vidět!

miroslava13
04. 02. 2024 12:25

už zas na mě vyskočila Burešová!!!! hnus. a Forejt - slizoun!

Dianthos
04. 02. 2024 23:36

Nee. Forejt je sympaťák. Jenom to tetování na krku se podle mého názoru nepodařilo.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.