Orgie na zámku: Pikantní svědectví o rozchodu Stropnického | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 29. dubna 2024

Svátek slaví Robert, zítra Blahoslav

Orgie na zámku: Pikantní svědectví o rozchodu Stropnického

Pohádka o šťastném životě na zámku se pro Matěje Stropnického (40) a Daniela Krejčíka (29) definitivně zbortila. A ačkoli oba dva na podávání bližších informací týkajících se rozchodu vyhlásili embargo, na povrch začínají prosakovat pikantní detaily. 
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Armani Luskač
22. 01. 2024 15:52

Stropnický poznal sex se ženami a možná se mu v opilství po tom zastesklo.
Tento úlet by neměl být brán jako vyložená nevěra. Na tohle jako výhradně gay musím reagovat, když muže přitahují více muži citově a ženy ho přitahují méně jenom sexuálně pak takový muž není gay homosexual ale bisexual kterého více nebo méně přitahují ženy i muži s odstupem času a v jiné intenzitě. Pokud by Matěj Krejčík by byl výhradně gay homosexual v pravém slova smyslu pak by ho citově a sexuálně přitahovali výhradně jenom muži . Gay po sexu s ženou netouží a ani v opilém stavu gaye žena sexuálně nevzruší .To že se Dan s Matějem spolu rozešli po 7 letech je škoda a je mi to líto , ale naprosto Danielovi rozumím mě by taky ranilo kdyby můj partner kterého miluju by se identifikoval jako gay a po letech vztahu by mě byl nevěrný s ženou , byl by to šok a zároveň bych zjistil že není gay když ho sexuálně vzrušila žena a plně fungoval a cítil bych se podvedený na 2x a nevěru s ženou bych mu neodpustil protože mě jako gaye ženy nepřitahují. Celkově bych nevěru neodpustil. Pokud se dva lidi milují pak by si měli říkat pravdu a především by si měli být věrní a poslouchat své srdce . Gayové by měli milovat jen muže a bisexuálové v životě můžou milovat jak ženy tak i muže a můžou si vybrat s kým chtějí vztah. Mnoho bisexuálů se označuje jako gay i když je více nebo méně přitahují v různé míře více nebo méně ženy později i muži, někteří bisexuálové romanticky milují muže a ženy je přitahují sexuálně a jiní to mají 50/50 že milují stejně ženy i muže zvláště. Bisexualita je flexibilní a proměnlivá. Někteří bisexuálové ve vztahu s ženou se identifikují jako heterosexualní a ve vztahu s gay mužem se prezentují jako Gayové i když jsou na obojí . Né vždy zpravidla musí Bisexuální muž nutně citově milovat ženy a pak muže , můj kamarád je biromantický bisexual a on pociťuje citovou přitažlivost k mužům ale ženy ho přitahují fyzicky sexuálně. V minulosti žil s ženou a má i syna a později se zamiloval do muž

Dianthos
20. 01. 2024 12:19

Krejčík by si měl poslechnout vyjádření Fredyho Mercury, který řekl, že se ženou je to něco úplně jiného.
Stropnický poznal sex se ženami a možná se mu v opilství po tom zastesklo.
Tento úlet by neměl být brán jako vyložená nevěra.

Rybik Rybik
20. 01. 2024 02:50

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

AHel
19. 01. 2024 12:25

Stropnický je dobytek...no táta není o moc lepší...chová se po vzoru otce....dost hrůza...

rudne
19. 01. 2024 16:21

No nevím že by jeho otec byl řiťopich.....

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.