Drsný ortel Adamczykové o StarDance: To myslí vážně? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 5. května 2024

Svátek slaví Klaudie, zítra Radoslav

Drsný ortel Adamczykové o StarDance: To myslí vážně?

Ve StarDance prošla třicetiletá sportovkyně zásadní proměnou vzhledu. Místo tradičních tepláků šla do třpytivých modelů a její tvář zmizela pod nánosem make-upu. Zálibu v tom ale Eva Adamczyková rozhodně nenašla.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Ivana Sukenikova
22. 01. 2024 18:51

Nechápu tady některé ty negativní komentáře!
Co jste dokazovali vy, že tak Evu kritizujete!? Něco tak uboheho tady !Styďte se!Jste jen ubohé nuly!!

velkaperla
21. 01. 2024 11:29

Cením si sportovních úspěchu Evy Adamczykové a věřím, že je to správná "holka "-tedy žena. Myslím si ale, že už je té chvály dost, máme takových děvčat vice, a je také třeba nechat ji v klidu, aby se mohla soustředit na svoji sportovní kariéru, se kterou zatím ještě nechce končit. A Marka A.nechte na pokoji a nevyvolavejte v něm pocit, že je v závésu za ní, to by mohlo mít špatný vliv na jejich manželství a nebyli by první. Doufám, že Evička je chytrá v tomhle žena, o tom svědčí i to, že přijala plně příjmení svého muže bez všech "příkras" a dodatků jak je teď módní. Já jim fandím nejenom ve sportu, ale i v životě. A co se týká make-upu? Žena jako ona si nemusí zmalovávat obličej, aby na sebe upozornila.

apache28
22. 12. 2023 22:45

Myslím,že to holka přežije. Já toho jejího osla zrovna nemusím, jako princ se jevil spíše jako osel, ale Evička taky není zrovna miss, jako dvě huby k sobě sedí, tak hodně štěsti a zdraví do nobého roku 2024!

Uživatel_5683030
20. 12. 2023 15:19

Evička je krásný člověk se vším všudy.Navíc všestraně šikovná.Jsem si jistá,že každá matka by měla být štastná mít takovou dceru.

Uživatel_5560181
20. 12. 2023 13:56

Pí Evy Adamčíkové si moc vážím, přes to že je mi 3x tolik co jí, ve sportu dokázala mnoho úspěchů nejen pro sebe, ale pro celou naši malou zemičku a tanec určitě brala rovněž zodpovědně, děkuji Vám.🍀❤️🍀👍

BabcaN
20. 12. 2023 13:45

Jana Nováková
Křehká víla nejste ani vy. Zřejmě neumite ani laicky zhodnotit to jak tančila. Byla super což jí jistě pomohl sport. Byla geniální ve figurách. Vy to chápat tedy ani nemůžete když nejste schopna vidět v čem byla její silná stránka. Eva byla nejlepšíbo tom žádná. To že lidé neposlali dostatek hlasů je druhá věc. Objektivně oceněna porotci byla jako něj a ti tomu sakra rozumi

BabcaN
20. 12. 2023 13:41

Janince
Že se nestydíte. Eva je super ženská i bez make-upu, dokázala toho hodně svou pílí. Co jste dokázala vy? Nic, jen urážet úspěšné. Vy fakt máte ale charakter.... Njn když jste nickou tak vám zbývá už jen opovrhovat těmi co něco umí, komu vy nesahate ani po kotníky. Musíte mít hrozny mindrak. Je mi vás vlastně líto....

BabcaN
20. 12. 2023 13:38

Janince
Že se nestydíte. Eva je super ženská i bez make-upu, dokázala toho hodně svou pílí. Co jste dokázala vy? Nic, jen urážet úspěšné. Vy fakt máte ale charakter.... Njn když jste nickou tak vám zbývá už jen opovrhovat těmi co něco umí, komu vy nesahate ani po kotníky. Musíte mít hrozny mindrak. Je mi vás vlastně líto....

Janinka
20. 12. 2023 10:39

Samková je chlap. Velká kobylí zubatá pusa. Ta i když na sebe pouzije makeup, tak to není nic platné.

jity
20. 12. 2023 12:40

Ano to vy budete jistě krásná, chytrá a úspěšná. Ještě budete asi také hodná, když tak do někoho kdo nemůže za svůj vzhled tak hnusně kopete.

Vito Markl
20. 12. 2023 18:11

No z vás srší závist ))

apache28
22. 12. 2023 22:48

souhlas 100%

Uživatel_5581717
20. 12. 2023 10:02

Samková nepotřebuje žádný make up.Je krásná, přirozená ,nejvíc ji to sluší na snowboardu.Tančila hezky ,je šikovná, ale není to její načančaná parketa...⛷️🏂💪👍

Marta Kubíková
20. 12. 2023 09:51

Proč by to nemyslela vážně. Není snem každé ženy každý den na sebe nahodit tunu líčidel. Ostatně na sportovní aktivitu a trénink je to spíše na obtíž. A decentní líčení do společnosti je v pohodě.
Ona ale spíš čas tráví sportem.

Jana Nováková
20. 12. 2023 08:41

Že ji líčení udělalo krásnou ? To si děláte srandu? Vůbec nemá křehkou ženskost v sobě,o puse a zubech nemluvím.Třpytivý šatičky ji nesedí,není to éterická víla.Nechápu,že ji tak opěvovali.Možná to bylo jejím osobním příběhem,který poskytla v sále i v tisku a pak ještě psem.To na lidi zřejmě zabralo. To by pak ale bylo vítězství ze soucitu.

jity
20. 12. 2023 09:32

Milá paní, není vám to už trapné do té Evy neustále kopat? S tím vaším soucitem už jste trapná. Zřejmě vás nic zlého nepotkala a to vám přeji, ale nemusíte být neustále tak zlá.

apache28
22. 12. 2023 22:52

Kdyby ned2lala sport a nebyla na olympiádě, tak nido neví, že vůbec existuje. Je to obyčejná nevyrazná huba a k tomu oslovi sedí:

Hana Ďurková
19. 12. 2023 18:33

Taky se mi zdálo, že ten tanec v teniskách nebyl moc dobrý výkon. Trochu,, statické "

Marián Potůček
19. 12. 2023 16:46

Eva byla favoritkou to víme.
Škoda, že odflákla a totálně zazdila svůj výkon poslední večer.

jity
20. 12. 2023 09:33

Odflákla na to jste přišel jak? Mě to tedy odfláknuté nepřišlo.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.