Kruté zúčtování u Vondráčkové: Obličej a srdce vyválené v hlíně | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 27. dubna 2024

Svátek slaví Jaroslav, zítra Vlastislav

Kruté zúčtování u Vondráčkové: Obličej a srdce vyválené v hlíně

Zpívající herečka  zrekapitulovala dosavadní milostný život. A i přesto, že konkrétně nejmenovala žádného z partnerů, fanouškům Lucie Vondráčkové (43) musí být vše nad slunce jasné!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

lekno
17. 01. 2024 18:10

V rozhovoru pěnice prohlásila, že hledala někoho, kdo je podobný jí a pak vytáhla - „Když jejich slovo platí.. že se na něj může spolehnout“.. Nepřímo si tím taky dělala pozitivní reklamu, neboť ty mužské kladné vlastnosti spojila se svou osobou. Protože na začátku řekla, že hledala někoho, kdo je podobný jí a pak zmínila jejich pozitivní vlastnosti. Čtenář si měl domyslet, že ona je taky má a hledá takového muže, co je podobný její ctnostné bytosti.. Samozřejmě - toho herce zkritizovala, on nebyl pro ni spolehlivý. Jakoby ona byla nějaká extra spolehlivá bytost ! Předvedla už, jak je „spolehlivá“ ! Jak si třeba „stojí“ za svým slovem, když při rozvodu ignorovala předmanželskou smlouvu, kterou v ČR podepsala před sňatkem. Předvedla, jak „stojí“ za svým podpisem v té smlouvě a za slibem, který tehdy dala manželovi. Jak se na ni spolehnout a na její slovo – vidět dobře z její minulosti. Teď to jen tak lehce nesmaže rafinovanými ŕečičkami v bulváru. 100 x opakovaná lež se totiž stává pravdou : jen pro omezence.

fany22
05. 01. 2024 18:59

Hádka bych do toho nemotala, to nebylo zřejmě nic vážného, aspoň z její strany, ale že by neměla od dob Dlouhého až do třicítky, kdy lapila Plekance, lásky žádné, to zase Lucinka vypráví pohádky, které má tak ráda.
A že se vyválela v blátě, jak zase pateticky deklamuje, to je tedy fakt. Málokdo se při rozvodu kvůli penězům tak umatlal. Stačí, jak prohlásila, že ji rozvod překvapil, a že zůstává v Kanadě, a tatínek si za dětmi může zaletět. To všechno jen kvůli tomu, aby mohla zneužít kanadských zákonů. Prolhaná a falešná až do morku kostí…Plekancovi bych to nepřála, ale možná škoda, že ji soud nenechal žít v Kanadě natrvalo. Hned by se vidělo, jak by si tam bez jeho pomoci poradila.

lekno
15. 01. 2024 16:19

fany22 : Myslím, že dnes má za sebou LV rozhodně více „lásek“ - než jen tři.. Mohla bych konkrétně jmenovat, no budu diskrétní. Možná to chtěla prezentovat v článku tak, že byla zamilovaná v životě 3x. Čili ty další jí již nezmíněné vztahy byly pro ni zřejmě jen fyzické.

fany22
21. 01. 2024 10:57

Takže potvrdila, že Verner byl jen figurkou, když se chtěla bohatě provdat, Ujfaluši, za kterým lítala do Španělska, totéž, Hádek jen na fyzično, Vojnar jen divadlo?

lekno
23. 01. 2024 16:50

fany22 : Snad se mi jen zdá, že ten seznam jmen není kompletní ? Možná si ona už ani všechno nepamatuje za ta léta, pokud si nedělala nějaký záznam použitých položek.. Srandovní divadélko se předvádí v současnosti se Zdeňkem, strážcem jejího bydla a společníkem na veřejnosti. Vhodné hlavně pro nenáročné fanoušky. kteří jí všechno radostně spolknou...

Jana Nováková
05. 01. 2024 11:56

Každej má za sebou nějakou minulost.A proč by měla o všem vyprávět.Hádek k ní lezl přes plot a co má jako bejt Průšová. Za vámi by asi těžko někdo lezl tak jí to nezaviďte a skočte si přes plot vy.

lekno
17. 01. 2024 17:12

Jana Nováková : Nerýpejte do Elly, dobře to napsala.. Vaše pěnice nemusí o všem vyprávět, ale ať pak nedělá ze sebe v rozhovoru v bulváru ženu, která znala jen 3 muže. Přijde mi pokrytecké vytvářet takový dojem, když je veřejně známo, že milenců bylo víc..
A není co závidět ohledně „rytíře“, který bázlivě lezl přes plot k vdané ženě v noci, aby ho náhodou nespatřili sousedé. Není na tom totiž nic mužného, nic odvážného.. Taky si račte uvědomit, že každá ženská netouží mít za sebou minulost, jakou má pěnice. Každá nepotřebuje v manželství hrát si na rajdu. Hlavně, když má ještě dobrého manžela, při kterém si žije jako v bavlnce..
Ano, každá žena má za sebou nějakou minulost, ale nemusí být vždy až tak špinavá.. No pokud se jedna ženská nestydí za své špatné skutky, podlé chování, které předvedla - značí to absenci funkčního svědomí. Bývá tohle také znak duševního onemocnění – příznačný pro psychopatku, sociopatku, nymfomanku nebo jiný postih. Patří k tomu často i patologické lhaní, manipulátorské chování, hraní si na oběť, ať se ten druhý cíti vždy vinen. Nikdy ne ona ! Těžko se pak dlouhodobě žije s takovou osobou..

Jaroslav Vašíček
04. 01. 2024 11:58

Lekno, ty jsi imbecil!

fany22
05. 01. 2024 19:05

Co si to dovolujete? Že Lucku V. obdivujete, se nedá přehlédnout, ale diskutujte laskavě slušně a věcně.

lekno
15. 01. 2024 16:23

Jaroslav Vašíček: Neznám vás, tak mi netykejte. Vaše urážka je vaší vizitkou. Jednou vás bude mrzet, co jste zde vyplivl do diskuse..

Jaroslav Vašíček
19. 01. 2024 21:13

Omlouvám s za ten výraz.Trochu jsem to nezvládl.Těžko snáším,když někdo uráží druhé a ještě pod rouškou anonymity.Abych nebyl já v anonymitě uvádím:Jsem 92 letý dědek,za bolševika vyhozený studen­t,pé­tépák­,jáchy­movec­,což se projevilo i na mé rodině. Mým idolem je Mirel Matieu a Marta Kubišová.Stačí?

lekno
20. 01. 2024 10:53

Jaroslav Vašíček : Stačí.. No snad nebyl důvod až tak vybuchnout. Vždyť jsem nenapsala nic urážející ohledně LV. Když si myslím, že je těžko uvěřit jejím slovům o tom, že „ona nikdy nehledala, nikoho moc ke štěstí nepotřebovala“, to přece není urážka. Hlavně, když člověk zná její veřejný život i milence, její projevy, outfit.. Tŕeba, jak kdysi lítala za ženatým Tomášem Ujf.. Čtenář není povinen věřit každému jejímu slovu. Nemá to přikázáno zákonem, že.. Vždyť ona tady v bulváru zkritizovala v tom článku svého bývalého - herce, když naznačila, že jsi nestál za slovem, chodil pozdě, nemohla se na něj spolehnout.. Myslím, že to jsou věci, které by si slušně vychovaná žena mohla nechat diskrétně pro sebe a neroztrubovat něco takového o svém bývalém partnerovi do bulváru.. Můžete popřemýšlet, kdo tady koho vlastně pošpinil, kdo skutečně byl ten, co kydal. Já jsem jen nastavila zrcadlo této pěnici.

ELLA Průšová
02. 01. 2024 17:35

Lucinko povyprávěj, jak za tebou lezl Hádek přes plot do baráku, když jste spolu nahrávali klip! Ty jsi opravdu pro každého chlapa terno! A šíša dnes byla?

lekno
01. 01. 2024 20:05

"Kruté zúčtování".. Nadpis - jako úvodní popis pokračování 96 hodin.. 4. část by mohli natočit s touto nedostižnou divou ! Samozřejmě by přežila již zmíněné drastické vyválení v hlíně, neboť závěr musí skončit happy-endem. LV je přece vítězný tip, ve stylu Arnolda Schw. Nebo ne ?
Ty její řeči zase.. Jako Ofélie, když vyleze z řeky, protože si to rozmyslela s utopením. A mokrá začne rozjímat o svých bývalých.. Jen se mi zdá, že registruji menší číselnou nesrovnalost v jejich počtu. Nebylo jich více než 3 mušketýři, náhodou ? No na takovou nepřesnost i zatuchlou kritiku milencú při jejím filozofování jsem zvyklá. A že ona nikdy nehledala, nikoho ke štěstí moc nepotřebovala - tohle už fakt přehnala.. Uvěří tomu možná její děti, rozumný člověk těžko. Stačí vidět, jak se chovala, jak se oblékala a líčila v minulosti i dnes – kdy zázrak, že její prsa ještě nevypadla z těch mega výstřihů.. Ženská, co provokuje s vyzývavým oblečením, co se téměř nahá předvádí v d. hře, klipu nebo filmu – taková nechce být sama..

darina1
01. 01. 2024 15:10

Já jako holka žila na ledě v 5 stávat můj otec ho miloval byl hokejka no a já musela makat. No teť mám hokejku .Neumím lyžovat ani bruslit. Jen sportovní gymmnastyku

Celebrity-chachacha
01. 01. 2024 09:36

A vypadá čím dál hůř .

Jaroslav Vašíček
19. 01. 2024 21:19

Omlouvám se za to tykání.Podle vašeho slovníku jsem se domníval,že jste soudruh,nebo soudržka?

lekno
20. 01. 2024 10:56

Jaroslav Vašíček : Nejsem soudružka.. Nikdy jsem nebyla komunistka, až vás tohle zajímá. A podobně jako vy mám ráda Mireille Mathieu - hvězdu, co na tuto planetu asi omylem spadla a září, zpívá jako anděl. Alespoň v něčem se shodneme..

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.