Rána do vazu Bočanové: Přišla mi už jenom esemeska | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 3. května 2024

Svátek slaví Alexej, zítra Květoslav

Rána do vazu Bočanové: Přišla mi už jenom esemeska

Chtěla se vyhnout předvánočnímu stresu v podobě shánění dárků po plných obchoďácích a tak vsadila na internet. Jenže ouha! „Vždycky mi věci ze Zásilkovny vozili domů nebo k nám do Buštíku, ale teď to dávají do výdejny na Kladno," lamentuje Mahulena Bočanová (56).
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Hana Večerková
26. 12. 2023 08:43

Přesně tohle se mi stalo taky už 2x během dvou dní. Oznámení o dodání domů a vzápětí , že je zásilka v e výdejním místě 10km daleko. Nebo taky pokus o dodání ve 23hod. ve všední den. Pak další týden čekání než byla dodána domů. Zásilkovna je obrovské zlo. Bohužel doručení vybírá e shop a vybere Zásilkovnu i když jsou k výběru i jiné společnosti. Ještě mám jeden balíček na cestě v depu Šumperk, tak jsem zvědavá jak bude doručen. Nikoho nezajímá, že nemám možnost dojít si pro něj sama, ale musím prosit někoho jiného.

Jaroslav Vašíček
24. 12. 2023 00:27

Hanzale,mě to zajímá! Jsem dvadevadesátiletý dědek a bohužel s tou technikou,s kterou si lehce poradí moje vnoučata,si vůbec nerozumím.Ale díky skautu ovládám perfektně morseovku.

Jaroslav Vašíček
24. 12. 2023 00:30

A to jsem byl na vojně u pétépáků,ne u radistů.

fany22
18. 12. 2023 13:39

Určitě by jí někdo s tou aplikací Zásilkovny pomohl, taková věda to není. A nebo si může věci nechat zaslat do balíkovny na poště, kde si to vyzvedne podle toho, kdy se jí to hodí. Snad v Buštěhradě pošta je, ne?
Lamentovat, že to nechtějí házet přes plot, to snad nemyslí vážně.

natasa egnerova
17. 12. 2023 11:48

Carlae - obchodu je dost? No jak kde,já taky musím objednávat přes internet,je mi 70 a bohužel řidičák nemám!

Uživatel_5523651
16. 12. 2023 17:26

Ministr vnitra si z nás dělá legraci. Bodejť ne, za ten plat. Já jsem už dostala SMS o balíku 2x. Čekala jsem. Dnes přišla tŕetì, ale za 3 hodiny další. Že to nemohou doručit, ať
si přijdu na poštu. Je to pro mne daleko, skoro nechodím, budu mít. 80 let. 3 pošty v okolí zrušili.Jednou a naposled jsem tam byla, spolu s dalšími 48 lidmi.Vláda praktikuje Akci likvidaci důchodců a pro vás mladší Ponás potopa.Ještě 2 roky se může bavit a beztrestně užívat. Vystaráno má až do smrti. Ale Boží mlýny melou!

Jiří Hanzal
16. 12. 2023 16:57

Co to je jako za článek? O čem to jako je? To už fakt není o čem psát? Koho tohle zajímá? Úroveň všeho a všech se limitně blíží nule.

AHel
16. 12. 2023 14:54

Vašemu rozhořčení naprosto rozumím paní Bočanová, hlavně, že je zaplaceno. Svět se zbláznil, digitalizace lidi předběhla a teď do toho ještě umělá inteligence. Digitalizace je dobrý sluha ale pokud se stane pánem, je to průser...s touto nevzdělanou arogantní vládou v čele se ničeho dobrého nedočkáme, každému je jedno, že né všichni jsou ajťáci, že je nutné vytvářet systému jednoduché jasné, přátelské a vše na tři kliku, jako je to všude směrem na západ. ČR má na zbraně ale zaplatit státní ajtáky, kteří by vytvořili příjemné prostředí pro našince...ani nápad!!!

Eva Komárková
16. 12. 2023 12:40

Příště se vys.r na Vánoce a nebo si dojeď dárky rovnou koupit

carlae
16. 12. 2023 12:39

Je to jednoduché - NEPOUŽÍVAT JE. Obchodů ke přece dost a CHCE TO JEN NEBYT LÍNÁ. nIC SE TÍM NEUŠETŘÍ>

Tony Dora
16. 12. 2023 10:08

U těchto dovozovych služeb to je normální že vám tyto hodí za dveře paneláku a odjíždí,hlavně když to je zaplacené.A že to může kdokoliv sebrat to už je nezajíma.Neni to ale všude v Hradci Králové vám to dodají jak si přejete

Alva
16. 12. 2023 08:37

Úplně klasika u všech společností, co vozí balíky, je to o těch řídících, jezdí k nám jeden, co nás najde všude, počká a pak ostatní to rovnou uloží a řeknou, že nemají čas, že toho mají hodně. Zaplatím si něco domů, tak to chci domů, protože si proto nedojdu ze zdrav.důvodů, ale tady nikdy nic nebude fungovat.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.