Martin bojuje v Egyptě o život: Dovolená jako ze zlého snu | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 2. května 2024

Svátek slaví Zikmund, zítra Alexej

Martin bojuje v Egyptě o život: Dovolená jako ze zlého snu

Martin Čmuchař (51) od minulé středy bojuje s virovou encefalitidou v nemocnici v egyptské Hurgadě. Doktoři ho tam celé čtyři dny nesprávně léčili, a to i přes naléhání jeho manželky Evy (50), která je lékařkou.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

carlae
04. 11. 2023 21:43

Nechápu, proč do Egypta jezdí na pobytovku. Když už tak na puťák, kde se něco o historii dozvím. Chce-li se někdo plácat u moře, stačí Bulharsko či chorvatsko. Nebo Turecko, kde je resortů habaděj a na úrovni daleko vyšší, Když je někdo snob tož holt a věří těm mrakům vyrojivších se "takycestovek" tak až nefňuká

Honza Veliky
12. 10. 2023 08:10

Já jsem měl loni v Egyptě infarkt, konkrétně v Marsa Matrouh, což je bohem zapomenutá oblast a to byl horor. Cesta do nemocnice šílená, první dojem strašidelný a ještě dlouho noční můry. Mně naopak nechtěli pustit domů s naším letem a musel jsem to vyhádat s nimi i pojišťovnou. Odletěl jsem, bylo mi dobře a ihned do IKEMu kde jsem podstoupil operaci a mám 5 násobný baypass srdce. Je mi fajn a už jsem byl zase v Egyptě, ale už jen Sharm El sheik. Jinam ne.

Ivana Fikackova
11. 10. 2023 18:04

Nechapu, jestli si to přivezl? Znám jen klíštovou encefalitidu, co znamená virova?

libusa
11. 10. 2023 16:08

Jo,také bych ráda jela k moři,ale letos tolik případů úmrtí a nemocí,tak si ve svém starším věku nechám zajít chuť. I u nás je hezky....

Květoslava Velanova
11. 10. 2023 15:43

Jsou tam doktoři nebo felčaři? 4 dny nepřijdou na to, co mu je ? Už aby byl převezen do Čech a lēčen. Přeji brzskè uzdravenį.

Uživatel_5423172
10. 10. 2023 21:29

Hrozný,už aby byl v odborné péči lékařů. Přeji hodně štěstí a pánovi přeji ať se ze všeho dostane a uzdraví.❤️

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.