S napětím se očekávalo, zda tvůrci seriálu Iveta dojdou až k jejím obzvlášť bouřlivým létům, během nichž čelila popová zpěvačka nejen démonu zvaný alkohol, ale i mužům, kteří o její přízeň bojovali různými způsoby - někteří i mezi sebou. Jakmile byla třetí série potvrzena, muselo se uvažovat o nových hereckých posilách. Jedna je již potvrzena a rozhodně se je nač těšit!Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.
nova je horší než kdejaký bulvár....proč má pořád potřebu tahat jméno ivety bahnem? prožila si toho dosta, každý se na ní přiživoval a zviditelňoval a NIKDO jí nepomohl!!!!! Jsou to všichni hyeny a pro peníze udělají cokoliv. Vžijte se do role její mámy a ségry...jak se asi musí cítit???!!!!
Ptám se, proč točí Nova třetí řadu. Myslím, že rpvní řada stačila, druhá už byla plná snůšek a blbostí. Kdyby někdo natočil raději hezký dokument o Ivetě a ne vytahovat Macuru, Rychtáře a spol. Tohle si Iveta nezasloužila, ač byla jakákoliv.