Největší rizika nákupu rekreační nemovitosti: Než koupíte chatu nebo chalupu... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 30. dubna 2024

Svátek slaví Blahoslav, zítra je Svátek práce

Největší rizika nákupu rekreační nemovitosti: Než koupíte chatu nebo chalupu...

Sháníte chatu nebo chalupu? Tak teď je ta pravá doba na koupi. Zpátky na trh totiž míří rekreační nemovitosti, narychlo kupované během lockdownových omezení. Chalupářská bublina praskla a během lockdownu předražené nemovitosti se s výraznou slevou vrací zpět na realitní trh. „Mít chatu za městem není základní potřebou, je to luxus navíc,“ říká Hendrik Meyer z Bezrealitky. Ceny řady chat a chalup tak padají k zemi. „Dokud lidé musejí šetřit na výdajích pro domácnost, nelze očekávat, že by se zájem o rekreační nemovitosti, a tedy i jejich ceny, prudce zvedaly,“ říká Jan Martina z M&M reality.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Mirka Nová
22. 03. 2024 23:41

Souhlasím, že při koupi rekreační nemovitosti je třeba dbát zvýšené opatrnosti. Sama vlastním chatu a vím, že podcenění rizik se nevyplácí. Chatu pronajímám, a tak jsem si objednala služby firmy z internetových stránek http­s://ww­w.hc­reali­ty.cz­/. Ta nabízí správu nemovitostí, a já se nemusím o nic starat. Jednají za mě s nájemníky a obstarávají všechny opravy.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.