Tvrdá slova exmanželky Štaidla o Ivetě! »Byla primitiv« | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 6. května 2024

Svátek slaví Radoslav, zítra Stanislav

Tvrdá slova exmanželky Štaidla o Ivetě! »Byla primitiv«

Rozhodla se říct pravdu o životě s Ladislavem Štaidlem (†75), o Ivetě Bartošové (†48) i o návratu do domu blízko Apolináře, který s mužem koupili jako manželé. „Iveta byla pudovkin, primitiv... Nabízela jsem Láďovi rozvod, když si s ní začal,“ prozradila Aňa Štaidlová (76), bývalá manekýnka a vystudovaná právnička.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Andreacard
05. 07. 2023 07:05

Mne SA skor zda, ze A.S sa nikdy nevysporiadala s manzelstvom, Sice si to chce nahovorit, aky je klu*** ale stale ju to zerie vo vnutri..Ani SA jej ako celkom vzelanej zene nedivim.U Staidla vela zien skoncili nestastne..ako alkoholicky, alebo SA nevydali .,.cim to je?...boli zami­lova­ne,nes­tastne, ale nevedeli od neho odist.!!!!.Jeho silna osobnost, bohemsky zivot, mile­nec.­.ext­..ex­t...AJ Tak Toto vsetko nakoniec prevalcovalo Jeho chorobne suknickarstvo a egocentrizmus.Taky clovek nemoze opetovat lasku jednej zene, priden Len podcenovanie a nestastie.. Ana ako manzelka uz davno mala mat hrdost a odist od neho, ako 80 cka to uz nezmeni

Uživatel_5368178
30. 06. 2023 09:40

Pořad s Aňou Štaidlovou jsem viděla ,a můj dojem? Namyšlená, sprostá ženská která se nevyrovnala s rozvodem.Mohla se alespoň slušně obléci.Byl na ni hrozný pohled.

Sýkorka Borka
29. 06. 2023 11:41

Ozaj si tie reči o Ivete mohla odpus­tiť.I­veta,­chudák­,sní­va už svoj večný sen.Kiežby bol šťastný...Svojimi piesňami urobila a aj po smrti robí radosť,za to jej patrí vďaka...

milan59
29. 06. 2023 07:21

Hmm tak to paní Aňa Štaidlová PŘEHNALA !! Teda jestli vůbec ví v jejím věku o kom prováděla s médii komunikaci. Nojo KOPAT do někoho,kdo se nemůže bránit,to jde skoro všem.
Ivetka byla moje

milan59
29. 06. 2023 07:22

Ivetka byla moje

uschi
28. 06. 2023 17:03

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

qwerta
28. 06. 2023 19:08

dzambulka007
28. 06. 2023 20:36

Nemuzete cekat, ze bude chvalit manzelovy milenky. Na neveru jsou treba dva, nicmene spat s zenatym chlapem, ktery ma tri decka, to chce dobry zaludek.

fany22
28. 06. 2023 15:22

Martin Kos - Iveta je mrtvá, takže asi není vhodné připomínat všechny její průšvihy a přešlapy, ale že se neléčila už kvůli synovi, kterého si vyvzdorovala, je nepochopitelné. Napsat, že Ivetě paní Štaidlová nesahá ani po kotníky, že je dokonce lůza, to je výplod chorého mozku.
Tahle paní je pragmatická, pohodářka, zřejmě i obětavá a se smyslem pro rodinu. Má své odžito, a že se nehodlá zatěžovat pocity, jak co vypadá, že měla nevhodné oblečení a nevhodný posez, to je zkrátka její volba.
Můj šálek kávy to není, ani všechny její názory jsem nesdílela, ale je to prostě autentické. Jiné, než naučené, rádoby vyrovnané fráze “vystailovaných” hvězdiček.
Že se A.Š. “zviditelňuje na Štaidlovi”, je už naprostý nesmysl a jen potvrzuje, že vůbec nevíte, která bije. Je jí skoro osmdesát, proboha! Proč a nač by to dělala?
No tak ale sněte dál, když Vám to udělá dobře. Asi se vám při pohádce, jak krásná a nevinná oběť byla usmýkána nástrahami velkoměsta, dobře usíná.

uschi
28. 06. 2023 17:09

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

dzambulka007
28. 06. 2023 20:42

Joooo, fanousci krasne a nevinne Ivetky a Dianky Spencer, kterym muzi tak ublizovali a ony mely takovou smulu...

luklovah
28. 06. 2023 13:55

No a kolikrát byla Iveta na potratu a ona byla milinkrát na potratu a to tedai s vámi že jste tak informovaný.No spíš zuříte že všem dala jen vám ne.Martine.

Martin Kos
28. 06. 2023 07:37

Tahle paní nesahá Ivetě ani po kotníky, hloupá, vulgární, dvakrát byla na potratu a to jen se Štaidlem, před tím milionkrát s jinými, prý nebyla muzikantská Liduška -)) je to lůza, která, když je Iveta mrtvá se zviditelňuje na Štaidlovi.V pořadu Face to Face se vyjadřovala velmi neurvale a primitivně, měla na sobě noční košili a já se Štaidlovi nedivím, že od ní utíkal k Zelenkové , ke kdejaké jiné a k Ivetě.

pea.p
28. 06. 2023 13:07

On vlezl na všechno co neuteklo na strom a ona je vulgární? Spíš se divím, že s někým takovým vydržela. A že v 76 vypadá jak vypadá? Spousta lidí se tohoto věku ani nedožije.
Že byla Iveta naivní a "jednodušší" je bohužel fakt. Dost chlapů té její naivity využilo a zneužilo

fany22
28. 06. 2023 15:29

To asi ano, ale některé zase využila ona. Například oba její “únosy” byly vylhané.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.