Kritika nového partnera Gottové: S tím se musí smířit, tvrdí šéf TV | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 28. dubna 2024

Svátek slaví Vlastislav, zítra Robert

Kritika nového partnera Gottové: S tím se musí smířit, tvrdí šéf TV

O nelehkém údělu Ivany Gottové (47) promluvil partner Agáty Hanychové (38). V čem Jaromír Soukup (54) spatřuje největší problém ostře sledované vdovy z Bertramky?
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Jiri Kvasnicka
13. 12. 2023 20:12

Pane Soukupe, Vy jste součástí bulvární štvanice. Dejte Ivane Gottove pokoj a bude si svým životem žít.

ruhpolding
23. 06. 2023 17:06

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Iva Muchová
21. 06. 2023 18:16

Pravda je že Macháčková nikoho nezajímá, žije ze slávy Karla ona sama i její dcery jsou nic... všude se vecpe vdova profesionalka,

ruhpolding
23. 06. 2023 17:06

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

hanainge
21. 06. 2023 01:43

Výše uvedený článek není pravda i nesmysl, protože je fakt, že Ivana Macháčková nikdy nebyla manželkou Karla Gotta, protože Karel Gott ji nikdy nemiloval a obráceně. Ivana Macháčková je nula a nebydlí Na Bertramce!!! Dále je fakt, že jenom Dominika Gottová a některé přátele zdědili od Karla Gotta. Lucie, Ivana Macháčková, Charlotte Ella i Nelly nic nezdědili od Karla Gotta, protože vůbec nejsou rodinou Karla Gotta - to je fakt!!!

Ivana Macháčková chce lidi jenom využít a má poměry v ložnici s muži, které pracují v médiích a s tím už často Ivana Macháčková nechala zhotovit a zveřejnit fotomontáže i padělané videa s Karlem Gottem a dětmi. Film „Karel“ taky částečně je padělan. Ivana Macháčková musí se velmi stydět a ona se zasloužila o tom dostat velkou trest a nyní konečně ona dostala trest od Pána Boha!!!

Dále je fakt, že Ivana Macháčková nic neorganizuje. Předtím, než Karel Gott zemřel, Karel Gott psal, že Ivana Macháčková v souvislosti s Karlem Gottem nic nesmí!!! To řekl mi sám Karel Gott a to potvrdil i pan Felix Slováček, který se velmi dobře zná s Karlem Gottem i v soukromí už od roku 1966. Dále je fakt, že jenom Dominika Gottová je jedinou dcerou Karla Gotta. Správným otcem Charlottky Elly je zpěvák Martin Pošta. Karel Gott bohužel akceptoval falešné a hloupé divadlo s Ivanou Macháčkovou a dětmi jako „rodina Karla Gotta“ na veřejnosti, protože když Karel Gott byl mladší, Karel Gott zažil s ženami strašně špatné zkušenosti a proto Karel Gott chtěl mít klid a Karel Gott opravdu žil sám. Mezitím Karel Gott se omlouval za falešné divadlo na veřejnosti s Ivanou Macháčkovou a dětmi, protože Karel Gott to moc lituje. Karel Gott ve skutečnosti miluje dámu, která žije v Německu.

AHel
19. 06. 2023 14:19

Nevím o co go: Paní Gottová se sama etablovala na truchlící ženu, která se stará, aby se na Gotta nezapomnělo, ale už se zapomíná. Nedovedu si představit nikoho normálního a lidského,kdo paní Ivaně nepřál nějaký vztah.... já bych jí napsala krátce "gratuluji" a žijte. Mám pocit, že v Gottovém odkazu našla smysl života. Nevím, proč jsem zatahujete děti Gottovi. A´t si žijí svůj život a mají se fajn. Pokud jsou pracovité, inteligentní, tak se ve světě neztratí ať jsou nebo nejsou "Gottovky". Snad paní Gottová dcery k práci, pokoře, morálce, vlastní hodnotě vedla a nebudou jen jako budišničemové utrácet tátovy vydělané peníze. Co si budeme říkat, narodily se se zlatou lžičkou v puse a to paní Ivana chtěla!!!! Já bych je vůbec neřešila.Tátovi nesahají ani po kotníky, ale to nevadí, Gott byl výjimka, musí spoléhat na sebe svojí hlavu, svoje ruce a mít tah na branku, nikoliv na jeho peníze. Držím jim palce.

Cindy Byrd
19. 06. 2023 09:49

Cindy Byrd
19. 06. 2023 09:48

Cindy Byrd
19. 06. 2023 09:46

Rudishort
19. 06. 2023 05:54

Ten pravý se vyjadřuje, jeho sebestřednost a nabubřelost nemá hranic. TV Barrandov je jen o jednom člověku a dávno ztratila svoji popularitu. A na ty jeho "slavné" pořady kde jen on středem pozornosti se mohou dívat jen slaboduší diváci...

Jana Nováková
18. 06. 2023 19:23

Dejte paní Gottové všichni pokoj ať si žije jak chce a s kým chce.Přece nebude do konce života truchlit a opatrovat Gottův odkaz .Na to je dost mladá a navíc to za chvíli všechno vyšumí,což už začíná.Aby mohla v klidu žít podle svýho, tak by se snad musela odstěhovat mimo Česko.

Ladislava Vykoukova
18. 06. 2023 13:39

Pane Soukup a jakým pravém Vy hodnotíte a mluvite o paní Gottové.Asi máte málo svých starostí.

miroslava13
18. 06. 2023 11:58

mně osobně je fuk s kým Gottovka žije nebo nežije. ať si dělá co chce. ale necpěte mi jí denně do všech deníků a do televize. nemusím mít vše. ať si každý dělá co chce.

Marta Kubíková
18. 06. 2023 11:24

Pan Soukup se stará o věci, do kterých mu nic není. Ale, aby měl co kecat ve svých pořadech, chňapne každé téma.
Ať se raději stará o Agátu, tam najde mraky podmětů.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.