Velký návrat do televize! Honza Musil zapřáhl i partnera | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 3. května 2024

Svátek slaví Alexej, zítra Květoslav

Velký návrat do televize! Honza Musil zapřáhl i partnera

Pětapadesátiletý moderátor se vrací na obrazovky! Na TV Barrandov bude mít pořad s názvem Nová naděje. Bohulibý projekt má za cíl pomáhat lidem v nouzi a Musil na něm spolupracuje s partnerem Jakubem Garethem Bialým. 
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

jiri martincik
12. 09. 2023 10:44

Čuňata mají v Česku zelenou!

Jana Nováková
11. 09. 2023 10:31

Jana Nováková č.2
Může mi někdo vysvětlit proč v tak důležitých věcech radí nějaký vyučený kuchař - číšník ? V TV Barrandov "účinkuje" pouze Soukup a Musil a to ke koukání není ani po stránce vzhledu,ani obsahu pořa­dů.Dě­kuje­me,o­dejdě­te !!!

Jana Nováková
15. 05. 2023 05:14

Tak na Musila a jeho rady nejsem vůbec zvědavá.On vystudoval psyc­holo­gii,s­ocio­logii nebo nějaký jiný obor na VŠ aby mohl radit lidem ve vztazích?V minulých pořadech se na lidi utrhoval,řval na ně,dokonce i někoho ze studia vyhodil a jakým právem? Chtěl tím docílit vážnosti té frašky?Ať se raděj věnuje vnoučatům a výrazně mladšímu partnerovi a dá si odchod!Ještě že si můžu TV v klidu přepnout.

Lukas xxldiskret
12. 05. 2023 03:41

Čau vyser se na lidi co něco mají proti tobě, když si myslím , že to děláš.Ses sám svůj a budeš.Ty seš borec bez debat­.Sebe­vedo­most,je supr.Ja jsem opak komplet ani nevím kolik mám ještě času,ale do ty doby ti budu fandit.Ty co drbou ***viny ať si zametou.A dej těm krivakum v TV pořádnej kotel.Mas na to.!A tvýho partnera neznám,ale bude ok,ty víš a poznáš.Skoda že,takových lidí není více,jako seš ty.Rad bych pokračoval ,ale nemám na to.A že se ti líbí kluci ,proč ne mě zas pěkný ženský.Drz se čau Lukáš

Sem samadoma
11. 05. 2023 00:09

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

rydlo
10. 05. 2023 15:18

Po fiasku se šaškárnou Nebezpečné vztahy moderované Soukupem, asi Soukupovi nezbývalo nic jiného, než dolézat za Musilem, aby se vrátil, když ho bezdůvodně před tím vyrazil! Tím Soukup opět prokázal, co je to za křiváka! Ale divím se, že Musil neposlal Soukupa do pr.ele ať neotravuje. Kde má Musil záruku, že se ho Soukup stejným způsobem opět nezbaví?

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.