KONEC ZASTROPOVANÝCH CEN: Kolik budeme platit za energie? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

KONEC ZASTROPOVANÝCH CEN: Kolik budeme platit za energie?

Zkontrolujte smlouvy na odběr energií. Když budete podepisovat novou, důkladně si ji přečtěte. Koncem roku zřejmě skončí vládou nastavený strop a může se stát, že platby za elektřinu a plyn se až zdvojnásobí. Jak je to možné?
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

František Klapal
30. 09. 2023 15:51

Já jsem teda rád, že alespoň to topení už máme vyřešené. Plynem už doma vůbec netopíme. Kotel sice pořád mám, ale je odstavený. Místo toho jsem z http­s://ww­w.lev­nekrb­y.cz/ koupil krbová kamna a topíme teď dřevem. Finančně to vychází mnohem lépe a co tak sleduji ve svém okolí, tak nejsem jediný, kdo se tímto směrem vydal.

Pavel Molík
13. 04. 2023 12:05

Vládní stropovací folklór sloužící k lepšímu ovládání mas... Vláda Fialy soustavně a sveřepě odmítá stáhnout naši levnou elektřinu z podvodné lipské burzy, odkud jsme ji (naši levnou elektřinu za pár haléřů) nakupovali cca padesátkrát předraženou. Poláci mají elektřinu za 1,50 Kč, my máme vládou zastropováno na 6 korunách. Vláda Fialy svými opatřeními sabotuje českou ekonomiku a způsobuje celkovou pauperizaci české společnosti, protože zájmy občanů nejsou pro vládu Fialy prioritou.

Radomír Jareš
11. 04. 2023 12:11

Pokud už někdo píše takový článek měl by si zopakovat učivo 5 třídy ZŠ a naučit se správně používat jednoty přesněji řečeno předpony .

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.