Puhajková na rovinu o Jágrovi: Proč se nechce ženit! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 26. dubna 2024

Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav

Puhajková na rovinu o Jágrovi: Proč se nechce ženit!

Delší dobu se spekuluje o tom, že by právě současná přítelkyně legendárního hokejisty Dominika Branišová (28) mohla být tou vyvolenou, která s Jaromírem Jágrem (51) založí rodinu. Zatím se ale taková slova nepotvrdila. Co hokejistovi stále brání?
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

E M
01. 05. 2023 11:34

Ale, dejte s ním pokoj, je to sobecký sebestředný prďola, který by nezvládl, kdyby měl vychovávat dalšího Jágra, který by mohl být lepší než on. Vždycky když se o něm přestane psát, tak si nabrnkne další "krasavici" jen aby se o něm psalo.
Je trapnej.....

svobodaslova
19. 04. 2023 13:56

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Uživatel_5411676
02. 03. 2023 16:26

Kdyby si našel normální ženskou, ale pro něj to bude vždycky těžký. Je úspěšnej, v tom co dělá, to ženy přitahuje, ale zároveň to přitahuje také různé zlatokopky. To jestli je gay, nebo ne, je jeho věc, ale s chlapem ho nikdy nepřistihli. Navíc dnes to není trestné a přiznat orientaci na stejné pohlaví se už odhodlal kdekdo. Koho si doma píchá je čistě jeho věc, ovšem založení rodiny je taky třeba otázkou přesvědčení a odpovědnosti. To, že má hodně peněz ještě neznamená, že by se cítil být dobrým otcem. Třeba na to časem přijde a možná také nikdy. Někdo nemá potřebu mít kupu dětí s různými partnerkami jen proto, že je celebrita.

kaspar chmelik
02. 03. 2023 06:46

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Uživatel_1280165
01. 03. 2023 21:21

Jsem zvědavý, jak dlouho ještě chce těma holčičkama zakrývat svoji orientaci. Kdyby byl opravdovej chlap, dávno by založil rodinu s Alešem

Evikzmercedesa
02. 03. 2023 13:22

jako ze je gay? v dnesni dobe se tomu prizna hodne chlapu.mohl i by on

Uživatel_5411676
02. 03. 2023 16:33

Jedna žena o mě kdysi trousila po okolí, že jsem gay a to jen proto, že jsem ji nechtěl přefiknout, když byla opilá. Ženy odmítnutí těžce nesou a proto o nás chlapech šíří, že nám jde jen o to jedno. Ty spekulace o jeho orientaci nemusí skončit ani v případě, že se ožení a pořídí si dítě. Jiní gayové měli v minulosti také rodiny, než se rozhodli přiznat svou orientaci. To bylo ovšem kvůli režimu, který byl gayům nepřátelský a ve středověku byli homosexuálové dokonce pronásledováni katolickou inkvizicí jako spolčenci s ďáblem. Dnes nastal opačný extrém, kdy se ke gay orientaci hlásí lidé třeba jen proto, že je to zajímavé a jistým způsobem je to ochraňuje, protože když je někdo kritizuje, může ho nazvat homofobem

Alva
01. 03. 2023 15:25

Tak jestli si myslíte, že muži mohou mít děti v každém věku, tak jste na omylu, jste mladá, ale na to přijdete.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.