Zbytečný vyhazov pro Laškovou: Perkausová o druhém dítěti | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 26. dubna 2024

Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav

Zbytečný vyhazov pro Laškovou: Perkausová o druhém dítěti

Ačkoli mnozí diváci uvítali brzký návrat Evy Perkausové (28) na obrazovky, oblíbená moderátorka Gabriela Lašková (33) k jejich smůle nečekaně skončila. Vedení televize nakonec rozhodlo, že si ponechá dvojici Šebrle - Porupková a Evu nově přiřadí k Petrovi Suchoňovi. Teď se ale ukazuje, že vše bylo možná zbytečné. Perkausová prozradila cosi o dalším miminku. 
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Karel Handl
01. 03. 2023 20:09

A kdo bude otec?

Alva
01. 03. 2023 15:08

Paní Květoslavo, naprosto s Vámi souhlasím, přesně tak to bylo, vařili jsme dětem domácí stravu, přesně jste to popsala, doma jsem byla také rok, u druhého necelé dva, protože penízky nebyly, ale nikdy jsem nebrečela a na jesle nedám dopustit, měla jsem fantastické.

Kadly
01. 03. 2023 15:01

Tak tak, ať si má třeba tři

Květoslava Velanova
01. 03. 2023 13:47

Paní Lašková je moc hezká a milá žena a vyhazov si nezasloužila. Paní Perkausová by se měla raději doma starat o dítě. Místo toho se stará o věci,do kterých jí nic není, např. s kolika ženami chodí pan Šebrle. Ať si zamete před vlastním prahem. Chce mít druhé dítě,tak ať se o to snaží a neprudí. Se dvěma dětmi si to ale nedovede představit, jestli to zvládne. Já měla dvě děti, plíny z textilu jsem vyvářela v hrnci na plotně , automatickou pračku jsem neměla ani pomocníky v domácnosti, mixéry, kávovary, roboty, a vše jsem zvládala " levou zadní. Od prvního dítěte jsem šla do práce , když mu byl rok, s druhým dítětem jsem byla doma 4 roky.

ELLA Průšová
05. 08. 2023 21:12

KV, tak to jste měla zapřáhnout taky manžela! Nevylívejte si tu vztek na moderátorkách, jsou obě fajn! Já prala pleny, taky v ruce, ale neurážím tady k vůli tomu druhé!!

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.