Vetchý netrpělivě vyhlíží volby: Boj o Hrad?! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 23. dubna 2024

Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

Vetchý netrpělivě vyhlíží volby: Boj o Hrad?!

Prezidentské volby se nezastavitelně blíží a klíčové tváře pomalu, ale jistě, zahajují své kampaně a snaží se oslovit potenciální voliče. Mimo kandidáty ovšem zbystřují i známé tváře, které rády podpoří své favority. Mezi nimi je i herec Ondřej Vetchý (60). Komu chce vyjádřit svou podporu tentokrát?
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

jity
11. 08. 2022 09:06

Zlatý Kohák, ten tvrdí, že herci mají lidi bavit a ne je školit o politice. Za to má u mne palec nahor. Vetchý určitě ne.

hejhej
11. 08. 2022 13:28

jity:
Oni si někteří herci a zpěváci myslí, že jsou nadlidé a mohou do všeho žvanit. Nemyslím si, že jsou lidé hloupí, aby dali na nějaké podpory kandidátů od umělců.

domino22
10. 08. 2022 19:01

Pan Vetchý se mi jako herec doposud líbil. Teď jsem s ním skončila. Ty jeho kecy nerozchodím. Drahoš a Pavel ???? To snad ne.....

AliAlice
10. 08. 2022 20:46

domino22.....

hejhej
10. 08. 2022 14:58

Jakmile začnou herci zpěváci kohokoliv hodnotit, hned kandidáta zavrhnu. Drahoš byl možná dobrý chemik, ale že uměl stahovat králíky je funkci prezidenta opravdu málo a v debatách se neuměl vyjadřovat, jenom opakoval, že bude analyzovat. A profláklý komunista Pavel ? Ani náhodou.
Herci, věnujte se své profesí a neraďte.

jarmilah
10. 08. 2022 12:31

Pane Vetchý neraďte. My sami, každý sám za sebe se umíme rozhodnout, koho bychom chtěli za prezidenta. A na to nepotřebuje herce. myslíte, že když si přečteme Vaše moudra, že hned poběžíme k urnám a dáme na vaše rady?

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.