Zhrzená Šinkorová o Vojtkovi: Koupila jsem si flašku a byla jsem hotová! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

Zhrzená Šinkorová o Vojtkovi: Koupila jsem si flašku a byla jsem hotová!

Dnes už na události z dob minulých vzpomínají s úsměvem, byly však časy, kdy se herečka Daniela Šinkorová (49) jen těžko dokázala přenést přes nešťastnou lásku. Srdce jí zlomil herec Roman Vojtek (50). Co se mezi nimi stalo?
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Uživatel_5339008
05. 07. 2022 07:48

Měl přemýšlet hlavou a ne rozkrokem...nakonec sprostě zdrhne,zoufalec.A že se dnes stará o rodinu,je snad jeho povinnost.Při prvním manželství se předvedl jinak.To se nedá odpustit.☹☹

veselabublinka
04. 07. 2022 16:35

Co opustil těhotnou manželku tak mám na něj alergii. Je to křivák je mu bych nevěřila ani pozdrav.

josemu
04. 07. 2022 09:46

Opustit těhotnou partnerku může jenom zvíře, ale ne každé. On to dokázal ! Borec !🐖

Dianthos
04. 07. 2022 12:10

To opravdu nelze zvenčí hodnotit. Někdy člověk už prostě dál nemůže. A není to proto, že by neměl charakter. Prostě už nemá sílu. Někdo páchá sebevraždu, jiný uteče, další propadne alkoholu nebo drogám.
Nevíme, co se u nich doma dělo. Malé děcko, těhotná manželka, která to dítě údajně nechtěla a měla ho jenom proto, že ho chtěl manžel. O to hůř možná snášela těhotenství. A on zřejmě neunesl hormonální bouře.
Nemůže za to, že je citlivka a neunese tíhu světa.
O děti se ale stará a s novou partnerkou jsou zřejmě v klidu. Takže budiž mu to přáno!

ppadys13
03. 07. 2022 13:49

Ja bysom ho nakopala do gulí.

Sýkorka Borka
03. 07. 2022 14:52

...prečítala som si, že pred pôrodom opustil manželku. A to čakala druhé dieťa. Charakter ozaj nič moc. Vizáž naozaj niekedy klame. V tomto prípade sa s charakterom vôbec nezhoduje...

Dianthos
04. 07. 2022 12:15

Právě že shoduje. Od pohledu je to jemná, citlivá duše, která potřebuje oporu v partnerce, nebo alespoň ženu, která stojí svýma nohama na zemi. Není tak silný, aby byl oporou jí. Což se možná mění věkem, ale v době, kdy utekl od manželky, tu sílu v sobě neměl.

Sýkorka Borka
03. 07. 2022 13:24

Hm... Chodiť s Vojtekom a dostať kopačky, by zlomilo nejednú ženu.Ja by som vypila asi nielen 2 deci, ale oveľa viac a umárala by som sa oveľa dlhšie...

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.