Putinův projev v Moskvě: Co nám vlastně řekl? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Putinův projev v Moskvě: Co nám vlastně řekl?

Západ očekával vyhlášení mobilizace ruského lidu do armády nebo oficiální vyhlášení války Ukrajině. Vladimir Putin (69) ale včera všechny překvapil, když velké oznámení vynechal a jen dál šířil ruskou propagandu.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

-bello-
10. 05. 2022 23:11

Lipavský je plně mimo mísu a Fiala je mluvka.
"Bezpečnostní expert " mě přiměl podívat se na časosběrnnou mapu stěhování NATO k hranicím Ruska.
Zelenský oslavil vítězství nad nacismem, ale před 5 lety nácky Banderovce vyznamenala Ukrajina metály.
Nemám ráda, když se předělává dějepis , jedno jakého národa.A nemám ráda ani agresory, ale ani diktující si vyžírky na medonosné louce Evropské unie, kam by se ještě dlouho jinak nedostali.
Přeberte si to!

-bello-
11. 05. 2022 00:17

oprava:
bylo to před 11 lety, kdy vyznamenali Ukrajinci Banderovce
A ano, v rámci objektivní pravdy dějepis ví, že Banderovci spolupracovali s nácky , s Hitlerem a Češi, Slováci a Poláci Banderovce nenáviděli pro zvěrsta a desetitisíce obětí na životech, které způsobili. 11 let od vyznamenání jejich vůdce Ukrajinou a tedy od legalizace zvěrstev je v toku dějin časově něco jako "před chvilkou. " Dnes jsou Ukrajinci už v Evropě a mně není jasné pro koho před 11 lety většinově zvedali ruku. (Možná to ví líp pan učitel Fiala, ale Lipavský sotva!). Mně se zdá, že je politicky korektní říct, že se "demokratický " posun od nácka k herci Ukrajincům taky moc nepovedl .

jity
11. 05. 2022 12:27

Ukrajincům se toho asi nepovedlo více. Paroubek na CCN říkal, že jsou tam všechny levicové strany zakázány. Proč asi? To zvěrstvo tam odnášejí nejvíce obyčejní lidé, kteří za nic nemohou a neměli sílu a ani peníze utíkat.

jity
10. 05. 2022 09:49

Co to tam sedí vedle Putina za bábu, to je manželka?

Dianthos
10. 05. 2022 22:38

Není.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.