Drahý benzin a příchod jara znamená jediné... Pozor, jede kolo! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Drahý benzin a příchod jara znamená jediné... Pozor, jede kolo!

Letos můžeme očekávat rok cyklistů. Touha po lepším zdraví, rekordně drahá paliva a vykukující sluníčko dávají tušit, že do sedla se vyhoupne kdekdo. Tohle jsou základní pravidla, která musíte znát.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Lubica258
18. 04. 2022 05:59

Já jezdím také do práce na kole. Přes ně tak, nafta je drahá a já to mám do práce jen 7 km, takže by byl hřích jezdit autem. Po práci si udělám větší kolečko, třeba 15 km. Záleží, jaké je počasí. Nedávno jsem narazila na pěkný článek o botách na kolo na http­s://en­tuzi­o.cz­/five­ten-boty/ a jedny jsem si objednala. Nevěřila bych že se v nich bude jezdit o tolik lépe než v klasických teniskách.

AHel
31. 03. 2022 23:24

Kecáte nesmysly, lidi jezdí stále více, teď pár dní prší a lidí vytáhly své plechové deštníky o to více. Hezky jste napsali pravidla, které bezohlední cyklisté vůůůůůůbec ale vůůůůbec nedodržují. Fotrové s dětmi za zadkem jedou po chodníku hlava nehlava, to samé přes přechod a jeden aby neustále uhýbal. Naprostá menšina jezdí po silnici, jak má.....a to řvali cyklisté jako šílenci, že chtějí pruhy na silnici, teď tam jsou, stálo to miliardy a nikdo tam nejezdí....to je na pár facek Vyzývám policajty, aby místo dávání pokut za špatné parkování díky tomu, že v Praze pribylo tisíce aut ukrajinských a domestik nemá kde normálně parkovat, ačkoliv má zaplaceno, aby si finančně zahojili na bezohledných cyklistech....za to je se svých daní platím.....do samé ve Stromovce, psi mají chodit na vodítku a až v zadní části mají volno. V poslední době jsem byla svědkem 2x přepadení starší osoby velkým psem a páníček byl v nedohlednu a hádejte, co dělal...čuměl do mobilu a pes mu byl fuk.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.