Gottová v šoku z tátova dokumentu: Proč se takto nechal natáčet? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Gottová v šoku z tátova dokumentu: Proč se takto nechal natáčet?

Během svého týdenního pobytu v Praze Dominika Gottová (48) viděla dokument o posledním roce života svého otce Karla Gotta (†80). A zatímco většině lidí se film Karel líbí, nejstarší Mistrova dcera byla po jeho zhlédnutí pořádně v šoku.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Kosodrevinka
23. 02. 2022 11:03

Špátova asi už odteď si pripravuje film o umíraní sveho dedečka...vždyď je to dcéra od sommerky...tak jmeno zabezpečí sledovanosť a penízky budovu cinkat...
v poslednej chvíli si starečka uchytila a ups dítko taky se zadarilo, mise splnená, špata odrazu už není na dívky...

Scenár podobný,ne li stejný s Ivankou, ješte pred smrtí bude muset být její stařeček hlavní postava vo filme o svém vlastní umíraní, chudáčik...

Dominika má pravdu, Gott byl vždy elegán, toto by nikdy nedovolil, aby takto úboho bol vystavovaný, pod lékmi jasne už byl...

AKO V CIRKUSE ATRAKCE

Není to normálni, asi chceli

americký doják, že budeme všichni plakat, kňučet, opak je pravdou, je to BEZCITNOSŤ, UBOHOSŤ,
VYTRISKAT PENIZE za každou cenu

Baldedash
02. 02. 2022 20:29

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

lekno
02. 02. 2022 14:20

jity : Jo, netýká se ? Jsem nevěděla, že informace v souvise s dědictvím po Kájovi, o kterých se v bulváru klidně píše – jsou státní tajemství ! Jděte s tím do háje, tohle na mne neplatí.. A že by jste ji taky nedala nic, mi je jasný už jenom podle toho, jak píšete.. Smysl pro spravedlnost nebude právě vaší silnou stránkou osobnosti. Jak by svúj dědický podíl ona pak použila – do toho vás nic není. Měla na ten d. podíl právo. Tečka.

jity
03. 02. 2022 09:14

A co jako s tím chcete dělat a je vám do Gottovo jmění h.... Já nevím jak se dohodli a co spolu měli nebo neměli. Proč vy to řešíte a napadáte tady lidi. Hlavně, že vy jste spravedlivá.

lekno
07. 02. 2022 14:53

jity : Já tady nenapadám lidi, nelžete. Pročtěte si, co zde na mne kydla například osoba s nickem vlajka – tomu se říká napadání ! Špiní mně zde bez dúkazú. A když reaguju na podlý útok na mou osobu, nelíbí se vám, co ? Choďte s tím pokrytectvím někde jinde, třeba za Ivanou.. Názory mít múžu, jaké chci. Vy mi nebudete poroučet, co si mám myslet a psát.

jity
02. 02. 2022 12:50

Zajímavé kolik diskutujícíc má starosti o Gottovo jmění. Proboha co je komu do toho, vás se to přece netýká. Dominice bych také nedala nic, protože o to dříve se uchlastá. Ničeho si nevážila, byt s matkou prodaly, auto, které jim Gott koupil, řekla, že ho manžel ztratil. Byla to jen jejich věc jak to vyřešili.

lekno
01. 02. 2022 23:54

vlajka : Takovou hloupost jsem už dávno nečetla. Snad adminové by se k tomu mohli vyjádřit přesněji, kterí dobře vědí, jestli pisálek kopíruje z AHA do Blesku své nebo cizí příspěvky. Já jsem mu taky napsala dnes – asi jsem zapomněla, že píšu sobě, že ? Dle "neomylné" osoby s nickem vlajka. Vážená – když už takhle hnusně osočujete někoho, kde jsou hodnověrné dúkazy ? Ty vaše kecy o stejných sl. obratech a chybách jsou ubohá lež. Pisálek píše úplně jinak, než já například. Ani by jsem nedokázala tvořit tak vtipné krátke poznámky k diskutujícím jako on. Já zde i na Blesku mám jenom jediný tenhle svúj nick. Vadí vám, že někteří diskutující souhlasí s mými názory, co ? Není to jenom pisálek.. Vy budete zřejmě placená trollice, když jste se takhle pustili do zákeřného pomlouvání. Je to od vás ale podlá drzost.. Nebo skutečně sama věříte tomu, co jste zde napsala ? Pak doporučuji návštěvu u pana psychiatra..

vlajka
01. 02. 2022 13:33

„Pisálek” se cítí tak důležitá, že články svých klonů v AHA tapetuje i do Blesku, jen aby si ty její „hlubokomyslné” úvahy přečetlo co nejvíce čtenářů. Je jasně znát, že všechny chválené - samochvála smrdí - tapetované články v Blesku přetažené z AHA píše jedna osoba, která se považuje za tolik „sofistikovanou”, že ve všech svých příspěvcích pod různými nicky používá stejné slovní obraty a má tam stejné hrubé chyby a stejné nenávistné zaměření - co nejvíce špíny nakydat na Ivanu! To svědčí o nějaké deformaci - někomu může hrabat i ze závisti a nepřejícnosti! A jako pisálek chválí každý svůj příspěvek a uráží každého, kdo má jiný názor na Dominiku, než má ona.

-bello-
31. 01. 2022 22:48

Dominika to říká proto, aby naštvala macechu.
OK - má jí co vracet! Klidně do ní.
Já jsem nikdy Gotta neměla ráda.Sem tam jeho písně jsem slyšela, nikdy sama nepouštěla, stačilo co běželo a bylo toho hodně.A jako chlap byl pro mě slizký, nechápu ty ženský.
Ale!!!
Nesouhlasím s tím, že by se mělo říkat člověku, kdy umře.Tedy
Ivana se měla dohodnout s lékaři. Ono se jinak žije s nadějí.Jinak se vstává do dne, jinak se pohladí pes, jinak se mluví s dětmi a jinak se kouká na západ slunce .Plánuje se co bude druhý den.
Ale - úplně jinak se p ř e ž í v á doba, kdy se čeká na smrt.Jinak se mluví na děti a jinak se pohladí pes....neplánuje se co bude zítra .A těch dnů, kdy neplánoval a přežíval s žalem v duši bylo hodně dokud ho to neudolalo. ( jen blbec může říct , že tohle je statečnost , anebo smíření, když je to spíš otupění).

Byla jsem zděšená, když po dlouhé době ukázali vyhublého žlutého Gotta a bylo mi nanic. Nikdy bych nemohla jít na ten film. Stačí co o něm vím.
Myslím, že film měl zabrat jen jeho éru zpěváka, sem tam baviče, sem tam románky s ženskými a skončit to mělo coby šťastná rodina u oznámení lékařů ,že přišla leukémie.
Že zemřel ví každej, ne?!

pisalek
01. 02. 2022 01:16

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mord
01. 02. 2022 02:45

Oni se tě ty stará nulo zapomněli při natáčení zeptat vždycky těmi svými hloupými zvratky pobavíš šmudlo hodíš se k té oteklé alkoholické machně stejná sorta zoufalosti a bezvýznamnosti

lekno
31. 01. 2022 21:50

Dominika nechápe.. Ale dá se to chápat – někdy takhle dopadne muž, když je pod vlivem energické ženy, na kterou ještě před smrtí přepsal velkou částku majetku, tudíž jeho postavení tím se stalo v rodině logicky méně stabilní.. Změní se pak i jeho názory a to, co by on někdy dávno považoval za nepřijatelné – je odrazu zřejmě „zázrakem“ v pohodě..
Ten film mi přijde spíše jako prezentace pečování manželky o nemocného staříka.. Kdyby byl skutečně film o Karlovi a jeho práci – o tom všem, čím své fanoušky těšil a co jim zanechal hezkého – vypadalo by dílo jinak. Lidi by odcházeli z kinosálu s příjemným radostným pocitem, ne ve smutku.. Kdo myslí, že je dobré, aby se natáčel pro veřejnost děj umírání známého člověka – ten si zasluhuje, aby se mu stalo to samý.. Že když bude na tom bídně, natočí se to a celý svět bude pak po jeho smrti mít možnost sledovat v nějakém filmu jeho ponižující slabý zdravotní stav a smutné odcházení ze života.. Nevím, jestli by to skutečně chtěli na sobě zažít osoby, které dnes schvalují natáčení posledních dnú – umírání a bolest Karle. Smutné scény, kdy byl on kvúli své nemoci v rúzných ponižujících situacích, co pak púsobí dost depresivně na diváky. Připadá mi to jako dehonestace, znevažování osobnosti tohto zpěváka. Takové scény, když se už natočili, by dle mne měli zústat jenom v rodinném archivu pro nejbližší rodinu. Protože se jedná o záběry citlivého soukromého charakteru a už jenom kvúli ochraně jeho jména, zachování dústojné památky na něho si myslím, že se ty smutné scény s trpícím Karlem veřejnosti nemuseli předvádět..

pisalek
01. 02. 2022 01:16

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

hodnotyzivota
31. 01. 2022 21:32

Některé věci ve filmu samozřejmě nemuseli být, ale nelze požadovat od tvůrce, aby se ztotožnil s názorem každého. Film začal být natáčen v době, kdy pan Gott ještě nebyl nemocný. Čas nelze vrátit zpět.
Co se týče nemoci, dá se na to dívat i tak, že sdílená bolest je menší, stejně jako starost a trápení. ON velmi chtěl film i knihu vytvořit, do značné míry mu tato činnost byla prospěšná, přiváděla ho na jiné myšlenky, cítil se užitečný. Vždyť ve své knize zdravotní problémy sám popisuje. A už po jejím napsání, na závěr zcela před smrtí, doplnil své pocity.
Myslím, že tento film je mnohem lépe přijímán než dokument o KS.
Vyjadřování Dominiky právem velmi pobuřuje, je nehorázné, s ohledem na její trápení otce a znevažování po jeho smrti.

Baldedash
31. 01. 2022 20:40

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

vampouch
31. 01. 2022 17:28

Nikde jdem nečetl ani slovo jak vyrovnala dluh na zničeném pronajatém bytě. A nenašel jedinou fotku kde by byla s mámou. Fotek s chlastem v ruce bylo několik. A teď budeme zase číst o každém jejím prdu aby měla za co chlastat a fetovat.

pisalek
01. 02. 2022 01:17

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
31. 01. 2022 14:41

Ten člověk - Karel Gott mlel z posledního.Myslím, že už mu bylo úplně jedno co do filmu Ivana šoupne..
Bylo na jeho ženě, aby ho chránila a neotravovala výdělečným dojákem o jeho leukémii.Napadá mě, jak to nesla proti ní Vendula Svobodová a přitom to bylo dítě! Ivana mohla na výzkum přispět, anebo pomáhat trvale , jak Vendula.Místo toho " produkuje " Ivanka -národní vdova návod, jak být správnou pečovatelkou nemocného s leukemií a pečovatelkou ve stáří vůbec!
Tenhle " manuál" si mohla odpustit a Gotta chránit .Pro jeho přátele bych otevřela bránu, pro natáčení Špátové dala stopku!
Jenže když se sešly dvě tupky, obě pečovatelky obstarožných dědů, pak je to holt těžký.
O Špátové já říkám, že nemít mámu Sommerovou je to pouhá mouka nulka :-

pisalek
01. 02. 2022 01:18

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Baldedash
31. 01. 2022 14:33

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.