Plekanec rozdává dárky! Šafářová je těhotná! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 4. května 2024

Svátek slaví Květoslav, zítra Klaudie

Plekanec rozdává dárky! Šafářová je těhotná!

Tomu se říká načasování! Počkali si na půlnoc... a pak publikovali společnou fotografii pod stromkem, na které jsou sice tři osoby, ale je vidno, že se brzy rozrostou o dalšího člena! Lucie Šafářová (34) se pochlubila bříškem!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Baldedash
26. 12. 2021 09:19

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
25. 12. 2021 20:24

kristinn
---------
vieš čo ?!
Srovnej si to v hlavě , blbko!
Tady brouzdáš v bulváru!!!

Ale máš pravdu v tom, že půl Vaší republiky ( minimálně půl !) by mala vediet z čeho a ako žijú osamotené babky , či dedulové vo Vašich slovenských opuštěných osadách a na kopaniciach, keď ich príbuzní jsou v Čechách.

Jinak - já jsem šla do bulváru číst o Plekanci, ex hráči NHL a dobré tenistce.
A Ty tady neplýtvej časem a mazej domů Vašim potřebným rozdávat polívku !

lekno
25. 12. 2021 15:25

To je ale zase nadpis ! Dárek si snad nachystali oba dva, ne ? Nebo stačí na udělání miminka chlap a žena s tím nic nemá společné ? Málokdy člověk vidí SKUTEČNĚ zamilovaný pár, šťastnou rodinku. Když z jejich tváří jde to jemné štěstí, co svět oživuje a dělá lidským. Často se berou dvojice, co jenom hrají divadlo. Většinou je 1 osoba z páru otrok a ta 2 osoba otrokář.. Otrok si obvykle neuvědomuje, v jaké pozici se nachází a dlouho trvá, nebo mu ani do konce života nedojde realita - že jenom on slouží jako baterie : zdroj energie + dalších výhod pro toho druhého. Obchodní vztahy, praktické dúvody - jsou běžné. LŠ s Plekym se ale mají opravdu rádi, což je dnes vzácný jev. Lidská závist roste rychle, proto ať se opatrují a chrání svou rodinnou pohodu..

Baldedash
24. 12. 2021 13:31

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

kristinn
24. 12. 2021 11:52

Tieto zdeľovania považujem za naozaj choré. Pol republiky, či zahraničie, nemusí vedieť, čo sa v Plekancovej rodine deje.Miesto "ukradnutých" vecí zo sociálnych sietí by som oveľa radšej privítala článok o tom, ako žije osamotená babička, či dedulo niekde v osade na kopaniciach.

borka30
24. 12. 2021 11:56

kristinn - Tato žena musí být za každou cenu středem pozornosti. Přeji jí alespoň trojčátka.

kristinn
24. 12. 2021 12:34

Borko, máš pravdu. Mohla by ich mať. Aspoň by nemala čas na somariny...Alebo možno aj tak.S nejakou pomocnicou.To by už boli články aj 2 x za deň...Pokojné sviatky♥

borka30
24. 12. 2021 13:57

kristinn - Také vám přeji pohodové Vánoce.

AliAlice
24. 12. 2021 13:00

borka30,ty zkrátka nezklameš....to už smrdíš u komlu,abys vypustila tu svoji jedovatou slinu na Šafářovou.Že tě hanba nefackuje....a to stejné platí pro to trdlo pod tebou.Vy už jste vy nadržený baby naprosto ztratily soudnost ???

AliAlice
24. 12. 2021 13:02

Tím trdlem myslím kristinn...tečka

borka30
24. 12. 2021 13:32

AliAlice zrovna jako ty tady smrdíš. Ty mi budeš diktovat co mám tady napsat? Co je na tom špatného, že jim přeji trojčátka? Budou velká a spokojená rodinka. Jinak v bulváru jsou každý den a to je pravda.

lekno
25. 12. 2021 15:20

borka30 : V bulváru tenhle sympatický pár každý den není, nepotřebuje být soustavně středem pozornosti. Nikdo vás nenutí věnovat váš čas čtením o nich..

-bello-
25. 12. 2021 20:21

kristinn
---------
vieš čo ?!
Srovnej si to v hlavě , blbko!
Tady brouzdáš v bulváru.

Ale máš pravdu v tom, že půl Vaší republiky ( minimálně půl !) by mala vediet z čeho a ako žijú osamotené babky , či dedulové vo Vašich slovenských opuštěných osadách a na kopaniciach, keď ich príbuzní jsou v Čechách.

Jinak - já jsem šla do bulváru číst o Plekanci, ex hráči NHL a dobré tenistce.
A tady neplýtvej časem a mazej domů Vašim potřebným rozdávat polívku !

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.