Jana Krause setřela, tak to vystříhali? Herečka má jasno | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 6. května 2024

Svátek slaví Radoslav, zítra Stanislav

Jana Krause setřela, tak to vystříhali? Herečka má jasno

Herečku Alenu Dolákovou (32) účast v pořadu Jana Krause (67) sakra rozladila. A to dokonce natolik, že s k tématu vrací ještě po čtyřech měsících od natáčení!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

JardaHK
21. 07. 2021 06:03

Možná, že ti kterým ten břitký humor Jana Krause tak vyhovuje a jsou často velmi nadšeni z toho jak to řadě hostů tak "nandal", přišli do jeho pořadu jako hosté a na vlastní zkušenost si ověřili, že být součástí jeho pořadu je jedna velká pitomost, kterou si mohli odpustit, tak by už tak nebyli nadšeni z "velikosti" tohoto giganta lidové zábavy. Slušný host nemá šanci používat obvyklé prostředky vedení rozhovoru jaké pužívá Jan Kraus. A odpovídat na drzé hloupé otázky slušným způsobem ani nejde a tak je povětšinou rozhovor plně v režii muže, který nikdy nezklame své ubývající příznivce ...........

megera
17. 07. 2021 23:59

Na Krause už taky dávno nekoukám. Je to chudák, který si masíruje ego ztrapňováním hostů. Někteří to ustojí a odpálí ho, ale většina je zaskočena. Měli by se podívat na pár jeho starších pořadů, aby věděli do čeho jdou. A nejlépe pozvání s díky odmítnout.

-bello-
17. 07. 2021 18:44

Viděla jsem to a kdo tam byl byl opravdu blb byla ona!
Holt chytrá není.Nic tak strašnýho na tom, že chodila v US na dating není, ale ona z toho teď má mindrák, že to propíchla.Jak říkám, blbá !
Vybírám si Krausovy pořady a přišla jsem jim na chuť Nesedávám povinně u TV a beru si jen co chci.

honzikjenik
16. 07. 2021 07:01

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

sorgedoktor
15. 07. 2021 16:45

Podle mne je to umele vyrobeny problem. Ona prece na otazku nemusi odpovidat...

begonie
15. 07. 2021 16:22

miroslava13 + hanecek - SOUHLAS Též na něho nemohu koukat jen kvůli zesměšňování některých hostů.....

hanecek
15. 07. 2021 13:39

Na hlupáka Krause s jeho nekonečným egem se nedívám už mnoho let. Nic mi nechybí.. ..

mika
15. 07. 2021 13:21

to nejste jediná, Kraus se snaží udělat blbce z každého. aby jen on vypadal inteligentně, musí každého zesměšnit, na tom má tu šou postavenou!!!!!

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.