Gottová na pranýři! To se Ivanka napakuje, vrčí lidé | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Gottová na pranýři! To se Ivanka napakuje, vrčí lidé

Všechny plánované připomínky života Karla Gotta (†80), které měly po jeho skonu proběhnout, kvůli nečekané pandemii koronaviru musely počkat. Nekonaly se ani koncerty, odložená byla i premiéra dokumentu Karel, v předpokládaném původním termínu nevyšla ani Slavíkova autobiografie. Jenže teď se ledy pohnuly. O knížce už je jasno. Ale jedna věc může Gottovy fanoušky dost namíchnout.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Dianthos
26. 08. 2021 21:14

Pokud Ivana vydělala na té knize jedinou Korunu, je to nehorázná zločinnost.
Karla milovali i staří lidé, chudí. Kniha o něm měla vyjít za jeho života a být jím cenzurována, nebo jí měl vydat někdo nezainteresovaný.
Ivana rozhodně není zdroj objektivních informací.
A pokud na vzpomínkové knize o Karlovi, kterého by rádi měli fanoušci v kni***, vydělala a řadě z nich znemožnila si jí koupit, je to rozhodně špatně.
O jejím neobjektivním interpretováním skutečnosti už jsme měli možnost se přesvědčit.

Dianthos
26. 08. 2021 21:15

To je trapné, Blesku, když cenzura gumuje tak důležitá slova, jako je nábytek pro úschovu knih....Ufffff

leros
28. 06. 2021 08:33

Je fakt, že kniha je předražená, ale na druhou stranu nikdo nikoho nenutí knihu kupovat. Já bych si ji také nekoupil. Dnes má každý možnost vydat si knihu.

vigela
28. 06. 2021 06:40

Nechápu, proč musí být pořád Ivanka. Ta cena je nehorázná. Já bych knihu ale nechtěla ani za lidovku. Starší písničky KG se mi líbily, ale můj oblíbenec byl Walda.

-bello-
25. 06. 2021 23:47

Hm, velkoformátová encyklopedie jeho života .
Já bych ho na křídu a velký formát neviděla, ale někdo za , "národ " a Gottová holt jo. Gottová si to mohla vydat sama, ne ?Stejně to bude z 2/3 obsahu o její " péči " a o " holčičkách "
Pikantnosti Ivana vyházela , např. Gott na některých fotkách natřásal dost ordinérně něco v svém poklopci.Jemu to připadalo sexy ( blééé ), ona to vyhodila.Ztratil by vedle ní svoje tehdy nové imáge slušňáka, filozofa, umělce a otce.
Kolik Ivana vydělá je mi úplně jedno.

zlobit
25. 06. 2021 19:52

Nevím proč by lidé měli vrčet? A že se napakuje, proč by ne, knihu dneska může vydat kdo chce. Např. K. Kájínek, Koukalová, fotbalisté, atd. Nezáviďte, kdo to chce koupit, koupí a že vy ne, to je Ivaně jedno.

lekno
24. 06. 2021 22:23

Jeho fenka Stella se tak hezky usmívá na foto č. 28, co ji objímá paní Helena V. A šla za ním brzy.. Věrnost pejskú je jim vložena do srdce zřejmě zhora a záměrně – pro potěchu a zmírnění bolesti v životě člověka. U lidí se jenom výjimečně objeví taková věrná nátura, jakou obvykle mívají tyhle němé tváře..

14TONY
24. 06. 2021 21:31

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

hanainge
24. 06. 2021 20:55

Výše uvedený článek částečně je nesmysl a není v pořádku, protože Ivana Macháčková opravdu nikdy nebyla manželkou Karla Gotta, protože Karel Gott ji nikdy nemiloval a obráceně. Ivana Macháčková chce lidi jenom využít a má poměry v ložnici s muži, které pracují v médiích a s tím už často ona nechala zhotovit a zveřejnit fotomontáže i padělané videa s Karlem Gottem a dětmi. Film „Karel“ taky částečně je padělan a fotky v článku taky jsou fotomontáže. Ivana Macháčková nic nezdědila od Karla Gotta a ona musí se velmi stydět! Ivana Macháčková se zasloužila o tom dostat velkou trest a nyní konečně dostala trest od Pána Boha!!!

Dále je fakt, že Ivana Macháčková nic neorganizuje a nic nespravuje! Předtím, než Karel Gott zemřel, Karel Gott psal, že Ivana Macháčková v souvislosti s Karlem Gottem nic nesmí!!! To řekl mi sám Karel Gott. Pan Felix Slováček, který se velmi dobře zná s Karlem Gottem i v soukromí už od roku 1966, potvrdil, že Karel Gott opravdu nikdy nebyl ženatý, Ivana Macháčková pro Karla Gotta jenom pracovala jako uklízečka, na PC a Karel Gott zakázal jí jít do ložnici Karla Gotta. Konečně Karel Gott vyhodil Ivanu Macháčkovou, protože ona byla drsná!

Dále je fakt, že jenom Dominika Gottová je jedinou dcerou Karla Gotta a Dominika Gottová je pilná i slušná dáma. Správným otcem Charlottky Elly je zpěvák Martin Pošta. Karel Gott bohužel akceptoval falešné a hloupé divadlo s Ivanou Macháčkovou a dětmi jako „rodina Karla Gotta“ na veřejnosti, protože když Karel Gott byl mladší, Karel Gott zažil s ženami strašně špatné zkušenosti a proto on chtěl mít klid a opravdu žil sám. Mezitím Karel Gott se omlouval za falešné divadlo na veřejnosti s Ivanou Macháčkovou a dětmi, protože Karel Gott to moc lituje. Karel Gott ve skutečnosti miluje jinou ženu, která žije v Německu.

Nelze doporučit koupit novou knihu Karla Gotta, protože kniha určitě obsahuje i lži a fotomontáže!

Zombie_1
24. 06. 2021 20:48

To kdyby celý výtěžek dala na nějakou nadaci. Asi bych ty peníze dala a byl by to dobrý dárek, nějaké fanynce, ale po smrti rýžovat nemalé peníze je hnus. Ivana je zdravá a mladá, klidně může do práce, když má málo. Je nemorální žít z peněz mrtvého člověka. A proto nedám ani korunu.

mika
24. 06. 2021 19:45

ať si knihu koupí paní Ivanka. mě to nezajímá, nějaký její cinty, co do ní naplkala. chudák Karel. i po smrti na něm parazitují jiní.

adeso
24. 06. 2021 17:34

jak na tu starou samici koukám, tak ona má vážně ty dekolty šílený - odstrašující foto č.12 - stará nevycválaná šlápo........

-jiricka-
24. 06. 2021 15:19

Tak za tu cenu ani náhodou. Za 1200,- a něco jen v předprodeji, na prodejnách bude za téměř 1400,- Ta cena je hodně přemrštěná

robin5
24. 06. 2021 14:20

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
25. 06. 2021 23:50

robin5
Llevné knihy.cz

babylove
24. 06. 2021 13:15

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.