Patrasová vrací úder Gelemové: SAKRA SILNÁ KÁVA! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Patrasová vrací úder Gelemové: SAKRA SILNÁ KÁVA!

Bývalá milenka Felixe Slováčka (77) ve svém prohlášení Dádu Patrasovou (65) nařkla z toho, že jí dělala ze života peklo. Jenže právoplatná manželka saxofonisty se domnívá, že si Lucie Gelemová (38) události dotvářela tak nějak po svém. A že mnoho z toho, co bylo řečeno, není ani v nejmenším pravda.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

avina
26. 05. 2021 11:48

Dáda se chlubí milencem a zároveň si přivlastňuje Felixe. Je trapná, věčně v lihu, věčně v tisku....Stejně se chová i jejich dcera.Trapné.Felix dceři koupil velký byt a ona schvaluje milence mámy?

-bello-
20. 05. 2021 11:57

Ty malůvky ?
dala jsem si tu práci a kousek vygo­oglo­vala­.Gele­mová "malovala " Patrasovou s lejnem na hlavě - viz, ale i jiné obr. byly a ty jsem nenašla.A to chtěl tlačit Slováček do přátelství s ní i svoje děti.Pár facek měla Gelemová dostat a distanc.Je to magor. A mstivej magor k tomu! Navíc neustojím , že tohle zboží je teď produkční u památkářů na Hradě. Nechala bych ji živit se "malováním" , ne ?
http­s://ww­w.bl­esk.cz­/gale­rie/c­elebri­ty-ceske-celebrity/499982/po-utoku-na-patrasovou-varuji-odbornici-slovacka-milenka-je-agresivni-sociopat?foto=1

abil
20. 05. 2021 10:57

Patrasovou rozhodne nemusim a jak se pise nize, sama ma maslo na hlave. Na druhe strane neni lehke se smirit s tim, kdyz vam nekdo nejen odvede partnera, ale jsou o tom denne clanky nadsenych pisalku. Gelemova nic neumi a tak se povesila na stareho seladona. Sice se predvadi jako malirka se skolou v Britanii, ale na takove skoly se dostane prakticky kazdy, kdo umi aspon prumerne malovat. Jeji mazanice jsou priserne. Dada urcite vuci ni nebyla slusna, ale vzpominate na ty sproste cmaranice, co o Dade a detech zverejnovala? Takhle se normalni clovek nechova.

-bello-
19. 05. 2021 23:53

Slováčka varoval před Gelemovou její bývalý přítel s tím, že není normální.
No není!
Patrasová musela naznačit, že ta ona vyhrožuje jejich rodině, má na to právo dát najevo štět-ce , že prrr!
Další řeči si mohla odpustit.Je vítěz, tak co !
Ještě se sebrat a přestat pít a má zase zázemí.To má stabilně i v dětech a to je co říct, v dnešní době.

marsa
20. 05. 2021 07:32

Ale já stále mluvím o tom,že Patrasová ukradla před lety manžela jiné paní a tátu malé holce ..to bylo v cajku??..teď když to stejné udělá jiná paní,tak je to špatně???..a žížalou vydělávala,to je pravda,ale v jakém věku..když se dala dohromady se Slováčkem,tak to byla druholigová herečka,takže asi velká láska,­že?.­..ne­obha­juji ani jednu,ani druhou,ale když poměřovat,tak stejným metrem...

-bello-
21. 05. 2021 01:30

marsa
stejným metrem to asi nepůjde!Nikdo není dvojník druhého.Já vím, že Slováček od 1. ženy utekl a za mlada že byla , dle vyprávění u nás v rodině, Patraska nafoukanej spratek. Ona vydělávala víc, jak Slováček v orchestru Gotta a byla hodně rodinný typ. Slováčka neodtáhla.Je zajímavé , že se vždycky ženský vrhnou na ženskou, místo na toho svýho chlapa, který jim zdrhnul! A vždycky najednou drží pohromadě a mávají argumentem dětí . Mně to přijde jak vesnická přetahovaná ! .To si musí vyřídit s tím chlapem. Proč by Patraska, dle Vás měla za to do smrti trpět, že on zdrhnul k ní od jiné?! I tak Slováček Patrasové zahejbal od prvního dne a víme doma, kolik toho probrečela a kdy začala pít.Pije léta a od alkoholik aje jediná cesta , a to utéct! Ale je děsně nefér od Slováčka, že ji vyměnil za takové vyčůrané a tupé koště !Kdyby za chytrou ženskou, ale tohle?!Tohle zboží je pro Patrasovou extra ponižující!

marsa
21. 05. 2021 07:46

No máte pravdu,že Slováček má také velký podíl viny na tom,že opustil první rodinu,ale vinu nesou oba,ona věděla,že je ženatý a má děcko..no a k tomu jak nazýváte p.Ge­lemo­vou.­..vez­měte si,že kdysi tak mohl někdo nazývat i p.Patrasovou,když se s ním začala tahat...no a to že pije a neumí s grácií stárnout,to je kapitola sama pro sebe..divím se opravdu hodně,že ty děti při ní stojí.....a to jsem jí za mlada měla ráda,ale v posledních letech,a to ještě o p.Gelemové nebylo vidu,slechu,se chová jako blbka,v každém rozhovoru,na každé akci se sklenicí v ruce a kroutí to hubou jak postižená..za mne dáma je paní Frei­mano­vá,Pre­isso­vá,Jan­žuro­vá,Hla­váčo­vá,Te­reza Brodská..ty starnou s grácií a bez afér

mbmb
19. 05. 2021 20:33

Stařec Harpagon kopl tu milenku a je po komedii Co budou v Aha psát?! Taková rodinna konstalace jedině s šampickem lze preklenout

-bello-
19. 05. 2021 23:59

to: mbmb
šampíčko se Štefuškem budou jezdit po republice s tím čardášem, neposlouchatelným vytím, které předvedli u Krause

AHel
19. 05. 2021 19:19

Paní Dáda si mohla ušetřit jakkoliv reagovat. Své si užila, ale dokonalá také není. Glemová má oči pro pláč...tolik let v čudu...kam dala rozum! Vyšla z toho svazku nejhůře, takže Dáda mohla mlčet a v tichosti se třeba i radovat, ale ještě se do ní navážet...smutné. Paní Glemová to bude mít teď těžké, přeji jí najít nějakého prima kluka z Jižních Čech, rychle do toho praštit a mít brzy děti. Kam dala oči a rozum...já bych toto obšourníka nechtěla, ani kdyby byl jediný na světě....ale proti gustu...

marsa
19. 05. 2021 20:37

Máte pravdu,jen se mi nelíbí,že si paní Patrasová nemůže zaboha vzpomenout,že dělala to stejné..

stoura
20. 05. 2021 17:55

Jedna za osmnáct a druhá bez dvou za dvacet!!

marsa
19. 05. 2021 17:58

Milá paní Patrasová,asi jste z nějakých zvláštních důvodů zapomněla,že jste kdysi byla také pouze milenkou ženatého muže,tak koho chcete odsuzovat ..narozdíl od paní Gelemové jste otěhotněla a manželsví rozbila...je mi z vás zle,jak jste sebestředná

-bello-
20. 05. 2021 00:02

marsa
Gelemová není paní, pouze stárnoucí slečna. Rozdíl mezi Patrasovou a Gelemovou byl v tom, že se Patrasová živila prací a hodně, hodně s Julií vydělala.Gelemová se nechala vydržovat.
Asi tak !

Balli1963
19. 05. 2021 17:24

Velmi smutné a nedůstejné vyjádření zralé dámy ,takto reagují opravdu nezralí jedinci ,navíc několik let 🙈.Je smutné ,že nebere ohled ani na své blízké.Lidé se mnohdy potýkají a řeší vážné problémy a s grácií.Mnoho žen se neumí vyrovnat samo se sebou,stárnutí apd.a pak neustále dokola čteme a vidíme nafouklé ,plastikové odulé tváře ,často blekotající.....Ono se dá žít ve vnitřní pohodě a lásce,i když je člověku ouvej.A že je krása a mládí pryč?Je štěstí mít zdravé děti,vnoučata a mít seberflexi a vlastně mít ráda i sama sebe a spíše se prezentovat tím,co je hodné obdivu.🌹🌹🌹

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.