Jágrova Dominika šokovala upřímností! Co že dělají s Jardou v posteli?! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 26. dubna 2024

Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav

Jágrova Dominika šokovala upřímností! Co že dělají s Jardou v posteli?!

Současná partnerka slavné osmašedesátky nedávno odtajnila, co s Jaromírem Jágrem (49) podnikají vůbec nejraději. Dominika Branišová (27) na závěr přihodila i překvapivé přiznání!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

lekno
07. 04. 2021 21:19

Postel zvykne být primárně určena pro spaní. Pokud to přijde někomu směšné, možná by pomohla konzultace s „docentem Chocholouškem“ . Když někdo jako bellmek očekával, že se v článku dozví něco více, pak se nedočkal a zbylo mu akorát hodit posměvačnou kritiku, což ho zřejmě zklidnilo.. A patent na cit pro módu bello nevlastní, aby se tu s ním oháněla jako s mávátkem na 1.máje..

-bello-
05. 04. 2021 12:21

Ta holka je úplně , spíš podprůměrně zajímavá, aby byla modelkou.Jak se může věnovat modelingu? Co je to za agentury ? To je jako Agáta Hanychová, i když tam je to přímo hrůzostrašný od křivých nohou po pleš.Tato se aspoň vyjadřuje normálně, ale mohla by vysvětlit, co to má za černý hadry, který jí vůbec nepadnou ?Že jí cit pro módu neřekne, se divím!
S Jágrem v posteli akorát tak spí.To jako Gott s Ivanou.

lekno
31. 03. 2021 19:55

Jak jinak, když to Alva napsala. Ještě, že mě upozornila, jinak by jsem si nevšimla svúj tragický stav. Jsem na tom jako zmrazena Nastěnka, pochovana u dědu Mrázika. A Ivánek nikde.. Spokojena ?

Alva
31. 03. 2021 16:31

lekno-lidi se vyvíjí, ale u vás se těžce zamrzlo.

-bello-
05. 04. 2021 12:22

lekno
31. 03. 2021 15:37

Na začátku videohovoru se mi zdálo, že Dominika bojovala trochu s trémou, pak ji to zřejmě přešlo. Snažila se, neafektovala a nepúsobí jako snobka. Lidi se vyvíjejí.. Nevím, proč v diskusích furt se kydá na její visáž. Vždyť je hezká. Házet ji na poslední příčku v seznamu partnerek hokejistu je k smíchu. Není na tom tak špatně s krásou. Ale nepřijde mi jako typická Češka. Kdyby neznala, řeknu, že je z jižní Evropy nebo Latinské Ameriky. Se svou štíhlou postavou, jemnými rysy si nemusí dělat žádné mindráky. A nějak zjemněla i s Jaromírem, žeby to měli na svědomí křehké city ? No jo, zamilovanost dělá člověka krásnějším..

begonie
30. 03. 2021 19:10

Jarda stárne, ale vybírá si mladinké modelky - aby nebyla příští adeptkou Kubelkové dcera

domino22
30. 03. 2021 18:16

No, měl už i pěknější slečny, ale už je to taky starej chlap, takže může být i hůř.........

AHel
30. 03. 2021 15:46

Nepěkná slečna, ty rty, podivný nepřirozený úsměv, divný výraz, jako stále podmračená, tak doufám, že má alespoň krásnou duši... to je nakonec to důležitější.....

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.