Jágrově holce to dávají sežrat! Jardův zásah přímo na komoru | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Jágrově holce to dávají sežrat! Jardův zásah přímo na komoru

Návrat na sociální sítě byl pro přítelkyni Jaromíra Jágra (49) náročný a není se čemu divit. Nyní totiž musí Dominika Branišová (27) čím dál častěji odrážet útoky na svou osobu.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

lekno
27. 02. 2021 17:50

Nedá se říct, že by to byla ošklivka. Je hezká, na některých fotkách, kde púsobí tak jemněji – hodně hezká /např. č.1, č.2, č.9 - v bílém topu/. Pokud ale Jaromírovi vadí, když si jeden moderátor dělá srandu, že si nepamatuje její jméno, nebo že lidi nevěří jeho lásce - múže třeba předvést světu vztah zde či jinde se svou Dominikou. Ne oznamovat veřejnosti s mini-gitarou, jako naposled - že byl vúl - ale raději zahrát na pianínu a zazpívat své dívce například píseň „Ty a já“ od Kr.. To by mohl zvládnout, nakonec je mezi ním a zpěvákem skupiny mírna fyzická podoba.. Nebo si zatančit s partnerkou ploužák na nějakou romantiku - dejme tomu „Chci tě mít“ od Jiřího K. Tak něžná melodie a krásná slúvka snad zapúsobí. Ať všichni vidí.. Diváci, čtenáři konečně porozumí, že jde o hluboké city !!

Alva
25. 02. 2021 20:17

Já se divím těm děvčatům, že ještě nějaká do takového vztahu jde, mně by to uráželo, kdybych byla 50. v pořadí .

vemenozmojistary
25. 02. 2021 17:11

Jágr má čím dál tím šerednější ženský. Tahle je důkaz, je hnusná jak prrrrdel.

domino22
25. 02. 2021 12:53

Vypadá to, jako by Jágr hledal stále mladší a mladší společnice.... Že by si něco dokazoval, dědeček ..??? Aby nakonec neskončil jako kominík se čtrnáctiletou....

AliAlice
27. 02. 2021 08:15

Jágr měl vždycky hezký baby,ale toto co má teď...tak.. no coment

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.