Skandální soukromí Janečkové: Ztráta dítěte nevěry manžela nezastavila | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

Skandální soukromí Janečkové: Ztráta dítěte nevěry manžela nezastavila

Dokumentarista Helena Třeštíková (71) vypustila do světa další časosběrný dokument. Tentokrát však diváci mají možnost sledovat příběh osoby jim dobře známé. Moderátorka Ester Janečková (48) dokumentaristce odhalila svá největší trápení.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

jity
15. 01. 2021 12:45

Ester potkalo v životě to nejhorší, dívat se na mrtvé dítě. Přestože má tři ta čtvrtá ji bude vždycky chybět.

Alva
15. 01. 2021 10:19

Dokumenty p.Treštikove mám moc ráda, ten první byl lepší, já p. Ester nemusím, na Poštu se nedívám, nesnáším ten její pohled, který na mně působí hrozně, asi jako "mouchy sežerte si mne" a ještě jak na pohřbu, ovšem každý má kostlivce ve skříni a záleží na něm, jak jej přijme, ovšem nechápu, když jsem viděla jejího manžela, jak si mohl najít ještě milenky, já bych si ho ani nevšimla a v tom obleku jak tancoval s tou patkou na hlavě.....,asi to.u nerozumím.

aveneta
15. 01. 2021 08:13

Janečková též není moje gusto....nevím ráda takové to vykňourané moderátorky což bylo v oné poště pro tebe, její slovenská kolegyně tohoto pořadu byla v mnohem vyšší úrovni. To, že zemřou rodiče je v životě přeci přirozené a pozná to každý, ale prezentovat to v bulváru ...??? Každý se s tím musí vyrovnat, to je život !!!

-bello-
14. 01. 2021 23:08

Porodit mrtvé dítě musí být strašlivé, je to ničím neměřitelné zoufalství. Terapii potřebovala spíš ona, než záletný chirurg.Navíc se zabil i její synovec, který se bál šikany jen proto, že byl gay.
Je toho na psýchu hodně.

Ewwa
14. 01. 2021 19:36

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mejlika
14. 01. 2021 22:15

Za to vy Ewwo ... kudy chodíte, tak tudy trousíte ty svoje jedy. Není diskuze, kde byste někoho nenapadala. Je mi vás líto, protože nemáte žádný život, nikdo vás nemá rád a tak žijete pouze pro bulvární diskuzi.
Vy a ten pod vámi mbmb .... jste fakt dvojka. Možná, že prášky na nervy by vám pomohly ....

Ewwa
15. 01. 2021 11:48

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

14TONY
10. 12. 2021 13:02

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mbmb
14. 01. 2021 16:18

Opsali dokument Ester.Ten dokturek není žádný Delon A ona je taková svatá co dala a nevěděla komu.Nudna bez šťávy i v těch pořadech ,navíc bez vkusu ! osobně je mi líto celé její utaple rodinky

14TONY
09. 12. 2021 20:44

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.