Dáda Patrasová (64) prozradila: Jak o mě Felix pečuje | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Dáda Patrasová (64) prozradila: Jak o mě Felix pečuje

Žádné bujaré oslavy příchodu nového roku. Dáda Patrasová (64) hned po svátcích onemocněla. „Chytla jsem obyčejnou, naštěstí mírnou chřipku,“ svěřila deníku Aha! herečka. Konec roku tak proležela a dle jejích slov ji opečovával stále ještě zákonitý manžel Felix Slováček (77).
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

antonuis.j
08. 01. 2021 14:32

🤣🤣🤣🤣A jéje, bába zas vyžahla flašu vína a dvě flašky vodky a měla zas delírium! 😀🤣👀 Někerý notor vidí bílé myšky, jiný hady, a notora "Dáda" vidí Feldu an se o ni stará a slyší imaginárního hřebce Víta... Bába měla nový rok raději zahájit v protialkoholní léčebně, ale stejně se za chvíli uchlastá. A bude klid.

konvalinka34
08. 01. 2021 13:12

Všechny ženy v rizikové skupině jsme doma. Teď ani zahrada není k relaxaci. Ale někdo to musí pořád vytahovat, abychom měli přehled. Ochlasta Gottová s vysokým tlakem, Basiková bez peněz, Csáková na testy nepůjde, ale protože dostala nabídku na zpívání u nějaké akce ( a to je povolená akce??), tak na testy najednou půjde, atd. atd.

robin5
08. 01. 2021 11:17

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Alva
08. 01. 2021 10:35

Pořád dokola, Patrasová, Menzelová, Gottová, trapné.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.