Pravda o dusnu mezi Ivanou a Dominikou: Blízká osoba promluvila | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 26. dubna 2024

Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav

Pravda o dusnu mezi Ivanou a Dominikou: Blízká osoba promluvila

Mistr měl rád všechny své dcery, pochopitelně podporoval i nejstarší Dominiku (46), ačkoliv o její existenci několik let netušil. Zatímco její mladší nevlastní dcera Lucie byla vždy za tu, která se držela v pozadí, Dominičino chování bylo naprosto odlišné a jednoduché to s ní asi vždycky nebylo. Ani současná situace by jejího otce Karla Gotta (†80) příliš nepotěšila.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Ewwa
25. 06. 2020 18:41

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

kristinn
25. 06. 2020 01:30

Bello, si ! S poriadnymi dvoma hrbmi a v hlave seno miesto mozgu ....

-bello-
24. 06. 2020 23:36

kristinn
ťava

-bello-
24. 06. 2020 23:27

hadafan
zjisti si to sám,jak za komunistů, tak i teď mají oba rodiče právo na přiměřené poměry atd. !Zacpalová nepracovala , hrála to na opracovanost kloubů tanečnice a platil by alimenty i jí.A to i za komunistů.A protože měl příjmy vysoké, tak dle toho. Do 26 let je navíc povinnost podporovat dítě, pokud řádně studuje a tedy si to spočítal. Nemohl tušit, že Dominika bude blbá a horko-těžko udělá učňák číšnice.Zacpalová udělala dobře, že odmítla.Tím pádem měla možná víc, protože inlface peníze znehod­nocu­je.Ch­ápeš? Neuzavřela přítok peněz.Myslím jí to někdo poradil.

gurke
24. 06. 2020 20:48

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

hadafan
24. 06. 2020 12:30

--bello-bud nemáš představu ,co by byl milion za komančů,nebo matika není tvoje parketa,a soudy za komančů??Dostal by 2000 a i to byly na tu dobu nezkutečně královské alimenty ,takže i kdyby to byla pravda,což není,tak je Zacpalová ještě větší blbka než její dcera.

kristinn
24. 06. 2020 11:48

bello,
nemôžem za to, že si taká padnutá na gebeňu, že nerozumieš po slovensky. Vidíš, mám naviac. Bez problémov češtine rozumiem, aj keď pravopis neovládam. A rozkazuj si doma, alebo kozám v chlieve a nie mne, kde mám čo písať a o čo sa mám starať! Na to si ničovaté nič, aby si mi rozkazovala! A môžeš sa ísť D.G. strčiť do análu.Ona zrejme aj takýto sex praktizuje...

hanainge
24. 06. 2020 10:24

Výše uvedený článek je částečně nesmysl, protože Karel Gott opravdu nikdy nebyl ženatý a Ivana Macháčková nikdy nebyla manželkou Karla Gotta. Dále je fakt, že Ivana Macháčková není majitelkou majetky Karla Gotta, protože Ivana Macháčková od Karla Gotta nic nezdědila a Ivana Macháčková nic nedala Dominice Gottové, protože Dominika Gottová nemá žádný kontakt s Ivanou Macháčkovou a s tím Dominika Gottová má pravdu!!! To řekl mi Karel Gott sám! Když Dominika Gottová přišla na světě, Karel Gott hned o tom byl informovan. Karel Gott zažil s ženami už v šedesátých a sedmdesátých letech strašně špatné věci a proto jednoho dne Karel Gott měl nos plný a chtěl žít sám a proto angažoval Ivanu Macháčkovou hrát se na veřejnosti falešné a hloupé divadlo jako manželský pár s dětmi, což samozřejmě není v pořádku, protože to je nevkusní a blbý podvod. Taky Karel Gott na to nikdy neměl právo!!! Správná žena pro Karla Gotta ještě je na světě a žije v Německu. Tat’ána Smutná to není!!!

I když Karel Gott už není na světě, Karel Gott má dobrý kontakt s tou ženou, která má český i šlechtický původ a která velmi dobře mluví Česky. Karel Gott mezitím už často se omlouval, protože když Karel Gott ještě byl na světě, Karel Gott byl pro správné štěstí slepý s tou ženou, která je absolutní slušná, fajn i velmi dobře vzdělaná dáma. Karel Gott jí proto slibil, že Karel Gott se ožení s tou dámou, když ona je v oném světě.

Dále je pravda, že jenom Dominika Gottová je dcerou Karla Gotta, což mi Karel Gott taky řekl sám! Správným otcem Charlottky Elly je zpěvák Martin Pošta. Karel Gott nikdy nemiloval Ivanu Macháčkovou a obráceně. Ivana Macháčková je primitivní, drsná, absolutní sobecká i zlá žena, která chce lidi a zvlášt’ celebrity jenom využit. Proto Ivana Macháčková často měla vztahy v ložnici jako mediální prostitutka s novináři a muži, které pracují v médiích. Mnohé fotky a videa s Karlem Gottem, Ivanou Macháčkovou a dětmi jsou fotomontáže resp. padělané. To, aby Ivana Macháčková byla prý

majojo
24. 06. 2020 07:04

Rezková je osoba blízká? A koho?

-bello-
23. 06. 2020 23:37

kristinn
milá zlatá, tobě poradím, všímej si víc toho, jak se to mele u vás na Slovači. Je tam bída.Jdi pomoc s řečma tam. Vem to zgruntu od vaší puty Čaputy , jejího aktivisty Rizmana, kterýmu dala trafiku, blázna Matoviče a nezapomeň na botoxovou hvězdu vašeho státu , která byla ve funkci 4 dny a museli ji vykopnout.Proč-to si vygoogluj.
Takže zametej na vašem prahu a mně neotravuj-
Jinak si blábol co chceš , ale ke mně pouze česky.Po slovensky si hovor doma !

-bello-
23. 06. 2020 23:15

hadafan
ano, bylo to tak, že milion!Tehdy hodně peněz, ale výhledově vyčůraná směna za výchovu dítěte a náklady.Ono se to má tak, že by mu soud vyměřil dle příjmů mnohem víc a to měsíčně i na Zacpalovou ! ( příkladem je třeba Plekanec a blbka Vondráčková). A Gott si spočítal. že milion ohromí, ale vydělá na tom.A to mu neprošlo.

Pro zbytek fan klubu zde pode mnou, kterým se vymyl samou chválou mozek říkám : ani ň na tom, co říkám nezměním, protože to vím.

gurke
23. 06. 2020 22:15

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

rydlo
23. 06. 2020 21:35

=„Pochopitelně podporoval i nejstarší Dominiku (46), ačkoliv o její existenci několik let netušil.”?!
Autor článku by se měl podívat do archivu AHA a zjistil by, že nedávno se právě v AHA psalo, že matka Dominky oznámila Gottovi až těsně po porodu že je otcem, což Gotta rozlítilo, protože před tím ani nevěděl, že je Zacpalová těhotná. K Dominice se přiznal přiznal veřejně až po několika letech a ne, že nevěděl několik let o její existenci.

Ewwa
23. 06. 2020 18:32

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mikima2
23. 06. 2020 17:52

To, že si vzala ta čůza Rezková Dominiku k sobě bylo od ní cílené. Buď na ní chtěla opravdu nějaké prachy a když je nedostala začala ji veřejně pomlouvat, protože věděla, že z toho kápnou nějaké prašule a dělá to i nadále tak, že to nemá obdoby. Když byly podle Rezkové tak velké kamarádky, tak si tohle všechno mohly vyříkat mezi 4ma očima, ale bohužel ona potřebuje peníze, protože tím svým kdákáním si nevydělá ani na slanou vodu. D.G. se nedivím, že se tý podrazačce vyhýbá a nechce s ní mt už nic společného.

kristinn
23. 06. 2020 16:53

Tak sa mi zda, akoby "bello" bola samotna D.G., alebo jej konkubina...Je na skodu, ze sa dehonestuje Gottovo meno....

hadafan
23. 06. 2020 16:43

-bello,tápeš kraviny,pokud by Gottak nabídl Zacpalce milion za komančů,tak tak snad hloupá není ,aby to nevzala,to byl obrovský balík/4 nové domy/.takže blábol.

manunu
23. 06. 2020 16:04

-bello-, že se nestydíte, pořád melete to samé. K. Gott byl slušný člověk, něco ve svém životě dokázal a státní pohřeb si zasloužil. Budete to muset "skousnout". Nechte ho v klidu odpočívat. Ivana o něj vzorně pečovala, on si ji vybral a nikomu do toho nic není. Dejte už jim pokoj. (nepatřím do klubu K. Gotta jak ráda zde diskutujícím píšete, ale uznávám ho, protože to byl pan zpěvák)

mejlika
23. 06. 2020 15:48

bella by nutně potřebovala něco na závity jejího mozku ... na každé diskuzi vždy něco hnusného vy.bleje. Ona totiž všude byla, všechny lidi na světě zná a je ta nejchytřejší

borka30
23. 06. 2020 14:47

-bello- - dejte si studenou sprchu. Z vás jdou samé ***. Jste zapšklá a zlá bába. Nebo další milenka Dominiky????

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.