Těhotná Vendula Pizingerová (48): VZKAZ JEJÍHO PORODNÍKA! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Těhotná Vendula Pizingerová (48): VZKAZ JEJÍHO PORODNÍKA!

Když Vendula Svobodová-Pizingerová oznámila, že se ve svých 48 letech stane opět maminkou, většina lidí jí to přála. Objevili se ale i tací, kteří na ni zaútočili obzvlášť nechutným způsobem. Naštěstí má prezidentka Kapky naděje velké zastání nejen ve svém manželu Josefovi (32), ale i gynekologovi Pavlu Caldovi (63), který rodil obě její děti.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

aveneta
12. 05. 2020 09:35

P"řeji ať se narodí zdraví mimčo....pravda v tomto věku to není obvyklé, ale u vás nejde o to kdo by se eventuelně postaral o dítě všichni mladšího věku peněz mraky na zajištění života, tak ať se zadaří a užijete si miminkovské časy

manunu
06. 05. 2020 10:02

Vendule miminko moc přeji, prožila si těžké chvíle s Klárkou. Není první ani poslední maminkou v pozdějším věku. Dnes je prenatální péče na vysoké úrovni. Také jsem měla druhou dceru v pozdějším věku v 38 letech a těhotenství probíhalo stejně dobře, jako to první v 27 letech. Přeji ji ať se jí narodí zdravé miminko a užívá si maminkovské radosti, ono to totiž strašně utíká a než se člověk naděje tak má doma prvňáčka, jako já teď a téměř dospěláka před maturitou. Přát někomu zlé věci může pouze duševní chudák a zakomplexovaný jedinec. A, že jich na diskusích v bulváru takových je.

illenne
06. 05. 2020 09:44

Přát někomu něco zlého je nechutné a hlavně to vypovídá o inteligenci pisatele, mnohdy s anonymním nickem. Vendulce a jejímu manželovi přeji jen to nejlepší a hodně zdraví i pro miminko. Ona je úžasná, tolik let se věnuje s velkou nejen finanční pomocí nemocným dětem. Ukažte mi dalšího člověka, který takto pomáhá. Je to jen jejich věc a já jim přeji hodně štěstí a zdraví pro celou rodinu.

majojo
06. 05. 2020 09:39

Samozřejmě,pane primáři Caldo. Věk rodičky nemusí být rozhodující. I když jistá rizika tu jsou, to si přiznejme. Ale: Matince je , dejme tomu, 47 let. A bude vychovávat potomečka, kterému v jejích sedmdesáti letech bude dvacet? No.. vy chlapi si to vždycky zdůvodníte tím svým Být stále mlád...

gaja24
06. 05. 2020 06:34

Milá Vendulo, moc Vám přeji další miminko a věřím, že bude všechno v pořádku - Váš gynekolog má pravdu na hloupé lidi nemá cenu nijak reagovat. Jste člověk, kterého si velmi vážím, ve svém životě jsem prožila velké neštěstí stejně jako vy. Vaše Kapka naděje dala naději tolika jiným dětem, což se úžasné. I Vás já považuji za úžasnou ženu, i když Vás osobně vůbec neznám. Přeji hodně štěstí a všechno dobře dopadne.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.