EX hvězda Novy Jurinová: Tvrdá slova o televizních moderátorech! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 23. dubna 2024

Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

EX hvězda Novy Jurinová: Tvrdá slova o televizních moderátorech!

V devadesátých letech byla tváří Televizních novin na Nově. Její hlas můžete dodnes slyšet na lince B pražského metra, kde namluvila veškerá hlášení. V letech 2000 až 2011 dělala tiskovou mluvčí motolské nemocnice a poté dva roky působila jako starostka Sadské na Nymbursku. Nyní Eva Jurinová (65) učí rétoriku a pomáhá novým i stávajícím moderátorům se zdokonalovat. Proč nevydržela v křesle starostky a co stálo za jejím odchodem z Novy i Motola? Nejen to se dočtete v následujícím rozhovoru...
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

-bello-
17. 03. 2020 17:37

Já Jurinovou ráda nemám z mnoha důvodů, ale naprosto chápu její posedlost lidským hlasem, protože to mám taky tak.
Když slyším dabovat Báru Munzarovou, zavírám to. Tu nechá režisér i v kriminálce ladit hlas do erotična. Ona neumí mluvit adekvátně k té které roli a drtí to všechno s hlasem podsazeným až někam k " Adamovu žebru" .Anebo samotná kapitola je česky dabovaná Pretty Woman a "smích " Nely Boudové. To jsem nedala ani po 5. pokusu.Jenže chudák Boudová jen kopírovala ječák Julie Roberts a my nevíme, zda to bylo podmínkou dabingu.Bylo to ale příšerný a nevím, proč to o J.Roberts někdo neřekne naplno.Jo, má ječák a je hnusný ! Tu zavírám taky.
A pak jsem ůomdlela jednou, kdyý jsem zjistila, že něčí příbuzná moderuje český pořad slovensky .S tím jděte do háje , říkám já!

majojo
15. 03. 2020 08:32

Zrovna ta má se svým "gvůli" co vyprávět.

Uivatel_5412337
14. 03. 2020 20:14

www.GetMeets.com - skvělý projekt pro dospělé, kteří hledají partnera pro sex

hejhej
14. 03. 2020 13:05

Paní Jurinová má pravdu. Někdy je hrůza, jak se, především hlasatelky prezentují zbytečným zvýšováním hlasu,někdy i šišláním ale často jim chybí řádné vyjadřování v češtině. Ředitelé TV dávají především na dekolty, než na vzdělání ( hloupé modelky apod.).

libormer
14. 03. 2020 12:08

Linda Bartošová z ČT je tak krásná, že nikdy nevím, co říkala...

Zombie_1
14. 03. 2020 10:54

Jurinová, už se opakuješ. Apropo. To nemáš na lepší paruku? Ten silon je příšerný.

gurke
14. 03. 2020 08:30

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.