Dominika Gottová: Psychický kolaps! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Dominika Gottová: Psychický kolaps!

Jak dlouho to ještě bude muset snášet? Nejstarší dcera Karla Gotta (†80) Dominika (46) se minulý týden hned třikrát sešla s manželem Timem Tolkkim (53), aby spolu konečně vyřešili rozvod.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

tnzlatd@...
18. 02. 2020 11:10

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

manunu
08. 02. 2020 19:56

Ewwa, to, co vy si dovolíte, opravdu nemá obdoby. Bezdůvodně napadat slušně diskutující jen proto, že jsou z jiné země (ještě ke všemu Slováky, národ nám nejbližší), může jen omezený jedinec. Od vás ale nic jiného nelze čekat.

lekno
08. 02. 2020 18:58

-bello - :
Keď vypisuješ, že nerozumieš slovensky - tomu neuverí ani vrabec na streche. Rovnako, ako keď si prekrútila, čo som napísala o tom podieli pre Dominiku. Vyzerá to tak, že lož je pre teba prirodzená ako dýchanie. Tak prirodzená, ako i pre Ewwu. Vaše osočovanie - nemá s pravdou nič spoločné. Našli ste sa - obidve. Môžete si podať ruky a znova si zaležať "bravó" k tomu, ako neúnavne sústavne napĺňate diskusný priestor pod článkami na tomto serveri svojim kydaním. Zrejme nemáte nič užitočnejšie na práci..
K tvojmu príspevku pre manunu : hovoril/-a/ sám za seba, tak si bello tie rečičky o demokracii môžeš vopchať naspäť do svojej zlomyselnej hlavy. A pamätaj si, ty nebudeš určovať, či ja budem odpovedať alebo nie. Ty si ma začala obťažovať a urážať od začiatku podobne, ako Ewwa. Ja som s tým nezačala. A nemysli si, že keď napíšeš svoje kydy, nebudem reagovať. Nepáči sa vám obidvom, keď niekto vyvráti vaše lži. Zvyknite si na to..
Ohľadom toho amaterizmu - pozri sa na seba - nedokázala alebo nechcela si pochopiť jednoduchú vetu o tom podieli a potom si moje slová začala falošne prekrúcať. Pre teba je odborník asi iba ten - kto vedome klame.. Napísala som pravdu o Dominike - opiera sa na faktoch, ktoré sa už stali. Dominika dostala minimálnu sumu pri tzv. vyrovnaní od svojho otca a tým jej odobrali nárok na rovnaký dedičský podiel, ktorý ostatným potomkom nebol odobratý. Tí ho majú - ona ho stratila.. A myslím si, že podiely tých potomkov budú vyššie, než to, čo Dominika dostala pri vyrovnaní..

lekno
08. 02. 2020 18:31

Stoneman003 tu Čechov neuráža, to Ewwa uráža opakovane Slovákov v tejto diskusii. Navyše píše od veci - viď posledný jej príspevok, kde vytiahla akúsi kamarátku, ktorej sa voľakedy dávno chlieb nepredal .. To ako stoneman003
môže za to ? Začínam zvažovať, či by nepotrebovala odbornú pomoc na jej celkový zdravotný a psychický stav..

Ewwa
08. 02. 2020 15:58

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

hanainge
07. 02. 2020 04:37

Výše uvedený článek je častečně nesmysl, protože Karel Gott opravdu nikdy nebyl ženatý a Ivana Macháčková nikdy nebyla manželkou Karla Gotta. To řekl mi Karel Gott sám! Dále je pravda, že jenom Dominika Gottová je dcerou Karla Gotta, což mi Karel Gott taky řekl sám! Správným otcem Charlottky Elly je zpěvák Martin Pošta. Karel Gott nikdy nemiloval Ivanu Macháčkovou a obráceně. Ivana Macháčková je primitivní, drsná, absolutní sobecká i zlá žena, která chce lidi a zvlášt’ celebrity jenom využit. Proto Ivana Macháčková často měla vztahy v ložnici jako mediální prostitutka s novináři a muži, které pracují v médiích. Mnohé fotky a videa s Karlem Gottem, Ivanou Macháčkovou a dětmi jsou fotomontáže resp. padělané. To, aby Ivana Macháčková byla prý manželkou Karla Gotta i to, aby Lucie, Charlotte Ella a Nelly byli dcerami Karla Gotta, bylo jenom hloupé a falešné divadlo v médiích, což Karel Gott mezitím moc lituje a Karel Gott se za to omlouvá!

Karel Gott mi taky řekl, že Ivana Macháčková nic nezdědila od Karla Gotta. Jenom Dominika Gottová a charity zdědili od Karla Gotta. Pravda musí ven.

Tento text je zvlášt’ pro čtenáři, které tady píšou: Že se nestydíte, úplně bezdůvodně psát sprosté věci, které nejsou pravda a ještě s tím urazit Dominiku Gottovou?!!! Dominika Gottová je absolutní šlusná, milá a jemná dáma, která se zasloužila o tom, aby lidé ji respektovali i aby lidé jí dali čest!!! Nikdo nemá právo, urazit Dominiku Gottovou. Urazit lidi je trestní čin! Dominika Gottová od 01.10.2019 je velmi smutná, protože zemřel její otec Karel Gott a k tomu má problémy s manželem. Nemusíte se chovat jako prase a zvětšit bolesti Dominiky Gottové, ale máte povinnost jako tvory Pána Boha, chovat se vždycky slušné i vůči Dominice Gottové, jí psát krásné slova a jí pomáhat. To je správné chování!!! Musíte vědět, že Pán Bůh opravdu existuje, že Pán Bůh je všemocný a že Pán Bůh potrestá každého člověka, který se choval špatné. To platí i pro vás!!! To, co vysíláte, dostanete jednoh

-bello-
06. 02. 2020 17:30

stoneman003
nerozumím slovensky! Čus !

stoneman003
06. 02. 2020 11:19

Mindrák tu máte vy, bello a Ewwa. Nie ste schopné pochopiť, čo liana napísala a ani uznať svoju porážku. Obe potrebujete mať posledné slovo a máte veľký mindrák zo Slovákov...To,že nemáte radi Slovákov je váš osobný problém, ktorý si riešte bez grcania do diskusie. Ale to nedokážete a pletiete si túto diskusu a diskusný priestor za svoj súkromný piesoček, ale tak to nie je. Vy tu nerozkazujete, kto tu má alebo nemá písať. Svojimi hlúposťami a agresivitou len obťažujete ostatných, ako už napísal aj manunu...
Robíte len hanbu slušným Čechom a Moravákom. A ohľadom rozdelenia republiky, tak to vyčítajte Slovákom až vtedy, keby prebehlo referendum o rozdelení. ale to neprebehlo ani u vás a ani u nás. Takže je to vecou politikov a nie národov...Ale na pochopenie takého základného faktu treba mať aspoń priemerné IQ, však bello ?

-bello-
06. 02. 2020 10:01

manunu - nehovoř za mě, nauč se mluvit sama/sám za sebe ( základ demokracie)
liana@... - pokud nechceš být obtěžovaná, neodpovídej.Je to v tvých rukách.A nerozmazávej furt svůj slovenský mindrák a amatérismus v oboru českého práva !
Ewwa - bravo !

lekno
05. 02. 2020 16:46

Ewwa :
Ja som kľudná, to vy by ste sa mali ukľudniť a neobťažovať ma sústavne. Od začiatku iba odpovedám na vaše rýpanie do mňa. Ja som nezačala s vami diskusiu - to vy..
Opakujem znova - najstaršia dcéra mala nárok na väčší podiel - než na ten podiel, ktorý dostala pri vyrovnaní. Lebo ten bol malý a bude najmenší v porovnaní s podielmi, ktoré dostanú ostatní potomkovia. Pokiaľ sa nezmení súčasný stav s vyrovnaním.
Nekážem vám čítať moje príspevky v slovenčine. Začali ste to robiť sama z vlastnej vole. Vy mi nebudete rozkazovať, či tu budem písať slovensky alebo česky. Nevšimla som si, že by v pravidlách bol zákaz slovenčiny.
Ohľadom politickej minulosti Slovenska a bývalého Československa - táto téma nemá nič spoločné s článkom. Odsudzovať všetkých Slovákov - celý štát - za nejaké javy z minulosti, ktoré sa vám nepáčia - je obmedzené. Vo vašich očiach ja konkrétne nesiem zodpovednosť za tie udalosti, ktoré ste tu vytiahli ? Veď je to smiešne.. Odo mňa ten vývoj udalostí nezávisel - budte si istá.
Odpisujem vám naposledy, lebo vám niečo písať, aby ste to pochopili - nemá význam..

Ewwa
05. 02. 2020 16:03

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

lekno
05. 02. 2020 14:32

manunu : Dík za info..

manunu
05. 02. 2020 12:48

liana@... Ewwa a bello, to jsou na diskusích známé firmy, dokáží každého jen kritizovat a urážet, můžete si přečíst pár jejich příspěvků pod jinými články. Každý tady má právo vyjádřit svůj názor, ale mělo by to být slušně.Nevidím důvod, proč by se tady nemohl vyjádřit někdo ze Slovenska.

lekno
05. 02. 2020 12:03

Ewwa -
Ženská - vlezlá ste tu vy ! Ja som prvá nereagovala na vaše príspevky. Vy ste začali do mňa rýpať. Vy budete niečo hovoriť o slušnom chovaní ? Trapné od vás.. Pozrite si vaše vulgárne výrazy na mňa adresované /napr. - pindať, prudiť, neserte a ďalšie primitivizmy.. /. Ja vás neurážam, to vy urážate a nielen mňa, ale i Slovákov celkovo. Posobíte na mňa ako panovačná semetrika, ktorá si myslí, že keď je Češka - vo svojej Zemi a na českom fóre, tak si ona bude rozkazovať, kto tu niečo napíše a kto má vypadnúť.. Máte zrejme vo zvyku pravidelne urážať, koho si zmyslíte a zvyknutá ste na to, že sa nik nebude brániť, že ? Lebo to je váš názor.. Tak sa naučte ho napísať slušne. Iba som odpovedala na vaše drzé, urážajúce, vulgárne a falošné obvinenia - to je všetko. Preto nie som vlezlá. A s Ivanou sa neoháňajte - je to od vás smiešne. Nemám záujem ju navštíviť. Informácie sú dostupné - verejne. S vami tu končím, ste nepríjemná osoba.

Ewwa
04. 02. 2020 19:34

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Ewwa
04. 02. 2020 19:27

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

stoneman003
04. 02. 2020 17:43

Takže pre tých ťažšie chápajúcich....

Dominika G. sa s Kájom dohodla a podpísala mu, že jej podiel na dedičstve bude istá suma...možem to dohľadať,ale je nižšia ako 3 mil. Kč.
Kája má finančný majetok vyšší ako 1 miliarda Kč...

Z toho vyplýva, že Dominika nedostala z jeho majetku ani 0,3 %.
To je dosť málo vzhľadom na počet úradne uznaných detí Káju ,plus jeho vdovy...
A preto chce Dominika cez advokátov toto napadnúť. A ani sa jej nečudujem. Tu nie je podstatné, či kedysi pila alebo nie, ale to, že má ROZHODNE právo na viac. Dosť pravdepodobne aj po úradnej stránke. Po morálnej však určite.

Liana napísala :
"Ale tu sa jednalo o obrovský majetok určený k dedeniu a z právneho hľadiska najstaršia dcéra mala nárok na väčší podiel."

A má pravdu vzhĺadom na to, koĺko Dominika dostala.
Takže nadarmo tu Ewwa a ďalší prekrucujete, čo napísala.
Kto ani toto nepochopí, čo som napísal, tak má už príliš nízke IQ a s takým je diskusia zbytočná.

.

lekno
04. 02. 2020 17:23

Ewwa _
Nenapísala som, že by Dominika mala dostať väčší podiel z dedictva, než ostatní potomkovia. Mám pocit, že tu debatujem s osobami, ktoré majú v hlave miesto mozgu - piliny. Sorry, ale nie je to tak urážlivé oproti tomu, akými výrazmi ma obšťastňujete vy - "ctené" diskutujúce.. Dominika mala nárok na väčší podiel - než bol ten, ktorý dostala pri vyrovnaní. Tak som to myslela. Pochopené ? Lebo ostatní potomci - je hodne pravdepodobné, že dostanú viac - než ona.. Vlezlá nie som, len som sa teraz rozhodla vám odpovedať, keďže ste vy prvá na mňa ráčili reagovať.. A nemožem povedať, že by ma to bavilo - 100 x vám vysvetľovať to isté, čo som už napísala nižšie.. Nepíšte o mne prekrútené hlúposti - a bude klid ..

Ewwa
04. 02. 2020 16:45

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

lekno
04. 02. 2020 16:28

bello :
Vy to zrejme nepredýchate, že vám nechcem odpísať. Tak tu máte a študujte :
Tá blbosť je od vás - prekrútili ste, čo som napísala. Uviedla som - "cit.: .. z právneho hľadiska najstaršia dcéra mala nárok na väčší podiel.." Opakujem - "väčší", nie - "najväčší". Nikdy som nenapísala : "najväčší" - tak vážená - neklamte ! Ak nechápete rozdiel medzi týmito dvoma slovami, nemožem za to.. A ten nárok na vyššiu sumu mala, lebo dostala málo - ostatní potomci dostanú viac z dedictva. Pokiaľ sa nezmení súčasný stav s jej vyrovnaním..

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.