Nový seriál Aha! Důchody 2019: Na jaké peníze máte opravdu nárok? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Nový seriál Aha! Důchody 2019: Na jaké peníze máte opravdu nárok?

Chtěl bych být bohatým rentiérem! Kdo z vás alespoň jednou tuto větu nevyslovil? Asi nikdo ale tím neměl na mysli být českým rentiérem. Dvěma šťastlivcům sice chodí měsíčně na účet přes sto tisíc, ale jinak polovina důchodců pobírá méně než 13 258 korun. Ročně jde na »zasloužený odpočinek« zhruba sto tisíc Čechů. Co je čeká? A jak to mají udělat, aby se neošidili a dostali alespoň to, co jim patří? Právě o tom je nový seriál Aha!.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

qhak@...
18. 02. 2020 23:45

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Lubica258
07. 03. 2019 13:37

Já si nedělám iluzi, že až budu v důchodu, tak že od státu dostanu nějaké peníze. Proto se snažím na stáří zajistit sám. Začal jsem podnikat a daří se mi, tak jsem si založil další offshore společnost v zahraničí http­s://ww­w.iof­fsho­re.cz/ a daří se mi, tak si myslím, že se o sebe dokážu ve stáří postarat sám a nebudu na nikom závislý.

muscula
04. 02. 2019 05:51

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.