Jan Kočka (†28): Pohřeb, jaký jste ještě neviděli! Verešová jako z Kmotra... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 26. dubna 2024

Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav

Jan Kočka (†28): Pohřeb, jaký jste ještě neviděli! Verešová jako z Kmotra...

Stovky smutečních hostů, pláč a okázalý průvod, který na několik hodin zablokoval pražskou Vinohradskou ulici... Pohřeb Jana Kočky ml. (†28) byl ukázkou moci a bohatství známého kolotočářského klanu. 
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

zoussama.p...@...
19. 02. 2020 05:40

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

rezacek
27. 03. 2019 15:25

Toho hajzla není žádná škoda. A Vereška se prostě potřebovala zviditelnit. Škoda je toho, co byl nevinně zabit tím zfetovaným ksindlem.

mbmb
14. 10. 2018 08:55

At tam byl kdo chtel a stalo to miliony- zivoty to nevrati nikomu.kdyz stal kolotoc 1kc mely nase svetske spoluzacky svatbu
A 1maj byl ubohy cajicek proti kolone bilych mercedesu za sociku!!
Cele mesto vzhuru nohama.Spoluzacky ve skole byly cistotne,chytre na uceni a hezke! kdyz ucitelka videla notes v Kolik za skolni rok absolvovaly trid a to i v zahranici jen zasla!! rozhodne drzi jejich rodiny pospolu i se zeni mezi sebou v pribuzenstvu,ale byli pracoviti vzdy a take meli vydelky Vkus je jina vec a zavist take.okolnosti tohoto pohrbu jsou jasne a hoste rovnez -jina doba

hadafan
13. 10. 2018 15:47

Jak žil,tak zabil a umřel.Pohřeb za všechny prachy-oprava za ukradené DPH.

malavelka
13. 10. 2018 13:50

Tupost se vždy nějak ukáže nyní nevkusem, když si někdo plete pohřeb s módní přehlídkou. V podstatě je to i urážka.

msamekk@...
13. 10. 2018 16:00

Je-li to kočka může sí to dovolit.

aveneta
13. 10. 2018 11:18

Smutné...když vrah má mondéní pohřeb a nikoho z vlivných nezajímá ona obět a povolí extravaganci zastavení provozu na hlavní třídě,opravdu hnus a nelidskost !!!!!!!

zadnice
13. 10. 2018 11:10

Genzer a Suchánek nebyli kompletní se svou uměleckou "Partičkou"? Verešová zbytek "nahradila" a je vidět!

mbmb
13. 10. 2018 10:31

veresova s Volopichem byli sluzebne, nebot ta rodina uzivi cele kancelare pravniku a kuchar RIDI varil nebot mlady s pipinama utraceli u klenotniku ,restauracich atd. Za sociku nasi spoluzaci svetsti meli mercedesy ,jezdili na zapad, super privesy a proc ? Sypali komousum vrchem spodkem A dnes Paroubek rodinny kamos vsak neni Problem na Matejske utratit tisice za kolotoce

AliAlice
13. 10. 2018 09:49

Ta Verešová se musí předvádět i na funuse....k tomu není co dodat !

mbmb
13. 10. 2018 10:34

Francka napise uzasne !!! Je to stetka ta i ta korupce a prostituce

6010
13. 10. 2018 09:43

Kolotočáři, mne a mojí rodinu již na těch vašich kolotočích neuvidíte.Když vidím, ty vaše okázalosti, tak je mi z vás špatně.Jinak k těm VIP, co se tohoto pohřbu zúčastnili.Snad jen pochopím přítomnost Michala Davida, neboť ten k světským patří.Jinak ti ostatní mi vypadli z oka.Byli se tam jen zviditelnit.Že by to byli mrtvého kamarádi, to určitě ne.Nebo jo?
Když srovnám pohřeb tohoto darebáka, se skromným pohřbem toho nevinného mrtvého, kterého Kočka svojí blbostí zabil,tak je mi z celé této Kočkovic rodiny na blití .

renatahalu...@...
13. 10. 2018 09:08

A co pohřeb toho nešťastného otce který kvůli bezohledné jízdě Kočky musel zemřít ! Více by mě zajímal článek rodiny a pozůstalých druhé strany. Tady ten mega pohřeb je fraška a ukázka moci a síly peněz. Nic pěkného a důstojného.

nicnezpravda
13. 10. 2018 10:32

nebyl otec a pohrben byl uz pred tydnem..psalo se to..tedy jeho matka to vcera rekla..

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.