Drsné natáčení Ulice: Krejčíková potratila! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Drsné natáčení Ulice: Krejčíková potratila!

Má za sebou jednu z nejtěžších rolí v životě. Aneta Krejčíková (27), která každou chvíli přivede na svět vlastní miminko, musela v kůži seriálové Gábiny z Ulice sehrát, že podstoupila potrat. A to nebude zdaleka jediné překvapení, kterými bude Ulice po prázdninové pauze našlapaná.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

qamel-craz...@...
19. 02. 2020 08:29

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

domino22
24. 08. 2018 09:28

tento seriál už měl dávno skončit....už ani těm největším zoufalcům /třeba mně/ nemají co nabídnout. Krejčíková pořád dokola šišlá šímo, šímo.... Solaříková ze sebe dělá hvězdu, kterou není, nikdy nebyla, ani nebude a všechno už několik let stagnuje.... neviděli jsme to dva roky a je to pořád o ničem...........

amej
23. 08. 2018 08:44

Seriály moc nesleduji, ale Ulice je v době, kdy mám TV puštěnou a třeba vařím. Musím říci, že to rozhodně není seriál jen pro důchodce ( což nejsem) Je to jeden z nejlepších seriálů, který byl tvůrci vyplozen. Dává totiž návod mladým a dětem na řešení různých životních situací: jednou se řeší šikana, jednou anorexie, jednou drogy, pak zase rozvod rodičů nebo špatné známky...Vzhledem k tomu, že rodiče dnes na děti moc času nemají si myslím, že tento seriál jim dává pomocnou ruku v situacích, kdy ji potřebují.

bibijana
05. 09. 2018 21:29

amej:

hadaja
20. 08. 2018 11:25

Po přečtení názoru musím předeslat,je mi čerstvě 70 ale opravdu se na to nedívám, všimla jsem si nadpisu,tak jsem myslela,že ta mladá herečka fakt potratila...no ale po přečtení,jsem chtěla původně napsat,jestli si dělají kozy a někdo se na to dívà..myslím,že to nemá nic společného s věkem ale s intelektem.

aveneta
20. 08. 2018 09:25

Tyto serály nesleduji, ale chápu, že starším lidem a důchodcům se to líbí....v 70 sáti a výše má člověk jiné vnímání...a platí poplatky televizím, tak očekávají i něco pro jejich level, což jsou tyto seriály.

jardavozembouch
20. 08. 2018 06:48

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.