Ester se rozparádila: Luxusní tanečnice | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Ester se rozparádila: Luxusní tanečnice

Chlapa doma nemá, tak si trsá sama. „Pořád se ještě najde spousta lidí, co si myslí, že jsem pohybově nadaná. Tímhle videem je vyvedu z omylu,“ komentovala sněhová obojživelnice Ester Ledecká (25) svůj aprílový taneček.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

lekno
09. 04. 2020 15:07

Beriem na vedomie, bello. To je pre mňa novinka, že vy veríte na existenciu ľudskej duše. A možno som tú psychológiu aj vyštudovala. No nič v zlom, už na vás nebudem nikdy reagovať. Príjemné sivatky..

-bello-
08. 04. 2020 21:54

liana@...
madam, "odporúčam " vám buď vystudovat psychologii, anebo si na psychologa lidských duší přestat hrát.

lekno
07. 04. 2020 12:19

Načo tie výkričníky - bello ? Príspevky od vás kričia samé - už len tým obsahom. Ešte viac ich zvýrazňovať netreba. Áno, bulvár je osobný, máte pravdu. Ale myslela som to tak, že spomínané komentáre od defakto+bello sú až osobne zaujaté. Akoby pochádzali od ženy, ktorej Ester nejako negatívne zasiahla do života. Lebo napísať o tej športovkyni v zmysle, že všetky ostatné holky sú viac sexi, než ona - názor, ako od malej žiačky, s nutnou potrebou zhodiť tú druhú aspoň slovne, keď inakšie sa nedá. A dôvod bude možno nejaký chlapec, ktorému boli dobré obidve k "hrátkam na piesočku", čo dievča nedokáže tak ľahko spracovať. Odporúčam - klídek. Všetko sa porieši k vašej spokojnosti..

-bello-
05. 04. 2020 21:30

liana@...
bulvár je setsakra ! " osobní "
Kdyby ne, nebylo by o čem!

lekno
05. 04. 2020 12:40

Názor od defakto, cit. : snad každá jiná obyčejná holka má v sobě víc sex- epílu než jej má ona." Tak to je už riadne osobné. Podobne by zhodili zrejme aj policajní kolegovia Sandru Bullock v komédii "Miss - špeciálny agent". Ale oni by si len robili srandu, kdežto defakto i bello myslia svoje názory vážne. Tí policajti mali kolegyňu pomaly za chlapa - keďže ona sa ako chlap i nadstavila - lebo robila v práci plnej chlapov - mužskú robotu. No stačili profesionálne zásahy týmu a skúseného poradcu, ktorý to napriek všetkej kritike myslel s ňou dobre - a odrazu bolo na svete vhodné dievča pre súťaž krásy. Píšem preto, lebo táto energická športovkyňa mi trocha pripomína Sandru B. - s tým úsmevom. Napr. na foto č. 11 rozhodne nevyzerá zle. Ale to si všimne iba človek s nezaujatým postojom..

-bello-
04. 04. 2020 18:41

jity
blbost !
Nevyjádřila jsem se, že ve sportu je Ledecká nula.Čti pořádně !
A ještě něco!Je mi úplně jedno co kdo dokázal.Jsem v bulváru a hodnotila jsem, jak je nadaná na tanec ( jakože vůbec ) a jak je chytrá ( jakože vůbeca to vím ! ) a jak vypadá ( jakože vůbec) .A Ledecký patří do rodiny a je její velký "manažer", takže jsem se vyjádřila i k němu! Když se ti to nelíbí, přehoď se kanál "Sport " a hodnoť kdo co a víc dokázal ( bože zaková blbost! )

defakto
03. 04. 2020 20:05

... " nemá chlapa doma " a ještě dlouho jej mít nebude ! Nepomůžou jí ani olympijské medajly , ani její papínek . Je slušně řečeno nehezká , snad každá jiná obyčejná holka má v sobě víc sex- epílu než jej má ona .

jity
03. 04. 2020 19:37

Koukám, že bella nesnáší otce Ester, tak holt to Ester odnesla s plnou parádou. Ona na rozdíl od kritiků ve světě něco dokázala a jestli je hezká nebo chytrá vám může být jedno. Rozhodně dokázala více než ubožáci, kteří mlátí do klávesnice nenávist.

lekno
03. 04. 2020 18:17

Niekto je moc náročný na vonkajšiu visáž. Nuž ale, každý má vlastné vnímanie estetiky a právo na svoj názor. Ester podľa mňa nie je žiadna ošklivka. Taká Indiánka športová, v ktorej sa zrejme práve v tomto čase aktivovalo utlmené "ženství". Aspoň neskuhrá kvoli coronavírusu a je pozitívne naladená. Iste to má svoj dôvod a stopy by možno viedli k nejakému riadnemu machovi, ktorý hlboko zapôsobil..,

-bello-
03. 04. 2020 11:51

Ester je nadaná na sport, který dělá , ale rytmus v těle nemá.Není přáno všem. Je hyperaktiví, není chytrá a ani najatý tutor jí do hlavy učení nenalil, ať Ledecký nekecá ! Bohužel ani hezká není. Kdykoli vidím její fotku, vybaví se mi pes šarpej. Nesnáším jejího otce, Ledecký a jeho kecy o politice, to je síla, ale ona za svého otce nemůže .

fortun
03. 04. 2020 10:24

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.