Za krádež v obchodě napařil ženě »doživotí« | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Za krádež v obchodě napařil ženě »doživotí«

Je to kruťas! Pensylvánský soudce Samuel A. Klein dal Ashley Menserové (36) za krádež potravin v obchodě deset měsíců vězení.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

uchakouri@...
18. 02. 2020 11:03

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
09. 02. 2020 13:33

v US dokázali odsoudit i myslím 14 letého kluka na doživotí a soudili , jako dospělého.Soudy mají ale jednat nejen dle litery zákona, ale i rozumu.A soucit s nemocnou měl mít soudce a na operaci ji pustit.Jen nevím, jaké měla ta chudinka zdravot. pojištění a jestli vůbec ! Protože v US se dělá jen to nejzákladnější a pokud kradla jídlo, neměla na víc.Spíš jí měli zaplatit takovou operaci, kde by měla šanci na přežití.
Krampolovou bych do toho nepletla.K¨Já ji neodsuzuju, Krampol ji chtěl mít doma a možná nečinnost ji dohnala k závislosti.Já mám Krampola fakt moc ráda a jeho dabingy jsou nepřekonatelný.Jako chlap toho snáší od ní hodně, mohl ji klidně opustit a to neudělal.

Ewwa
06. 02. 2020 18:35

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

wasube
06. 02. 2020 15:09

Ta to nemá zapotřebí, měla a má toho až moc, až začala utrácet za alkohol a prášky, takže se to nedá srovnat, ona nemá rakovinu a ani její starosti. Ani neví, jaké má štěstí.

Ewwa
06. 02. 2020 10:18

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.