Bolest Jirešové z Ordinace: Pro dceru jsem nepřítel | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 26. dubna 2024

Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav

Bolest Jirešové z Ordinace: Pro dceru jsem nepřítel

Hvězda Ordinace Ivana Jirešová (42) momentálně prožívá boj s jedinou dcerou Sofií Fridou (14), která je ve věku, kdy ráda mamince vzdoruje.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

9ossama.di...@...
18. 02. 2020 12:35

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
30. 12. 2019 12:17

Tak mě napadlo, že se pořád řeší generace mileniánů, ale že je zde fenomén , a to už 2. počínající nešťastná generace dětí ze střídavých péčí si nikdo neuvědomuje?
Jo, Jirešová hystericky odmítala dávat dceru do střídavé péče, ale moc se jí dnes nedivím.14 dní vychovávat a pak koukat, co se jí vrátí je příšerný pro rodiče.Ale ! Kde má vlastně domov , kotvu ! to dítě?V nové rodině otce?Dyť je tam jen na návštěvě.V nové rodině matky, ale dyť i tam jen vždy 14 dní v měsíci hostuje! Jeho stůl, jeho hračky, jeho knihy ,vsadím boty, používá ihned dítě protis­trany­.Stří­davá péče po vzoru Západu vychovává multikulti jedince, kteří jsou holt všude a nikde doma a z rodičů vysávají co se dá!

zwil
29. 12. 2019 10:53

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

defakto
28. 12. 2019 21:50

... kdysi to byla obyčejná Sofie a najednou má i druhé jméno Frída . Co může čekat od Frídy ? Rebelku z ní udělala ona sama !

konvalinka34
28. 12. 2019 14:43

Puberta se dá zvládnout, ale dcera viděla od útlého věku tvrdé hádky mámy a táty. To byly boje, přes média!! Policie u toho...a náhradních tatínků bylo taky několik. Pak si puberťák neváží a nectí mámu. Nedivím se.

rydlo
28. 12. 2019 14:16

„Dcerunka” by si měla uvědomit, že je šeredka po tatínkovi a ne se chovat k mámě jako nějaká namyšlená hvězda. Existují osvědčené prostředky, jak takového spratka usměrnit a nikdo nemusí čekat se zatnutými zuby až to skončí!

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.